Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti lehetségesnek tartjátok,...

Ti lehetségesnek tartjátok, hogy a Fidesz jót tett volna velünk, ha bevezeti az internetadót?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogyha az internet drágább lenne,talán az emberek megint összejárnának,mint régen.Találkoznának,személyesen beszélgetnének,lehet hogy kevesebben lennének magányosak.Az emberek nem akarták az internetadót,pedig lehet hogy jobban jártak volna ha a Fidesz bevezeti.Ti mit gondoltok?
2018. nov. 13. 23:10
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy most gondolj bele, ha nem lenne internet, akkor sokkal kevesebb emberhez jutna el a sorosozás meg a migráncsozás.
2018. nov. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Én nem akarok internetfüggő lenni.Havi 1500-at fizetek az internetért,ezért persze nem jár korlátlan net de nem érdekel.Legalább én a való világban élek nem a virtuálisban.
2018. nov. 14. 00:25
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem akarok internetfüggő lenni." <--> "Havi 1500-at fizetek az internetért" 🤔



"Legalább én a való világban élek nem a virtuálisban."


Nem létezik ilyen különbség. Már Nagy Sándor korában is beszélgethettél valakivel postai levelek által. Az is "virtuális" volt?

2018. nov. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%

Szép ábránd.

Inkább annyi lett volna az eredmény, hogy a ténylegesen szegény réteg le kell, hogy mondjon az internetről, amit eddig mondjuk meg tudott fizetni. Ez pedig azt eredményezi, hogy méginkább lemaradnak, miután még kevesebb információforrás marad nekik.

Mindenki más kifizette volna. Érted... jelenleg 1800 forintot fizetek 120 Mb/s internetért. ennek a tizede is tökéletesen elegendő hétköznapi használatra. Azaz ha ötszörösére is drágítják a jelenleginél, még mindig bőven használható chatelésre, youtubeozásra.

2018. nov. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Késő gyerekkorodban már volt internet. 20 éve, 1998-ban már javában létezett, abban az évben hazánkban is elő lehetett fizetni ISDN internetkapcsolatra. Akkor már fújódott a dotcom lufi, ami 2000 -ben durrant egy nagyot. Google helyett még Altavista kereső volt, böngészésre a legtöbben a Netscape Navigátort használták.
2018. nov. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a virtuális világ is valóságos.

Sőt sokszor valódibb,mint azt,aminek élőben mutatják magukat az emberek.

Láthatod,itt is egy névtelen fórumon elmondhatja mindenki a véleményét arc nélkül.

Ha összeülnénk élőben nem biztos,hogy mindenki ilyen őszinte lenne.


Amire te gondolsz az a szabadidő hiánya,ami a mai embereknek nem nagyon van.Ennek kedvez az internet.

Úgy kommunikálhatunk egymással,hogy nem kell kiöltöznünk,kimázolnunk magunkat.

2018. nov. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Btw, ha nem akarsz netfüggő lenni, ne vitatkozz tök idegenekkel szerda éjjel fél 1kor a neten:D
2018. nov. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem az internetnek túl nagy jelentőséget tulajdonítunk.20 éve még nem volt internetünk mégis éltünk."


Sőt, még régebben még házaink se vótak, oszt mégis étünk. Szerintem most azonnal költözzünk barlangokba és csócsáljunk nyers húst, mer régen minden jaóbvaót.

2018. nov. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

"Persze,elhiszem tudatlanságban jobb élni,nem kell gondolkodni,csak összejárni a rokonokkal és részegen tivornyázni."


Hát ha még egy Wartburg is akadna a környéken, amit bütykölni lehet és üvöltene a magnóból a zene... teljes lenne az orgazmus.

2018. nov. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

"Hát ha még egy Wartburg is akadna a környéken, amit bütykölni lehet és üvöltene a magnóból a zene... teljes lenne az orgazmus."


Az a poén, hogy ez már virtuálisan is lehetséges, My Summer Car-nak hívják, még azt is be lehet rakni, hogy a magnóból Csepregi Éva üvöltsön és a garázsban kint legyen a Kádár-címer, szóval a kérdező-félék a sopánkodás helyett élhetnek az utópiájukban.

2018. nov. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!