Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti lehetségesnek tartjátok,...

Ti lehetségesnek tartjátok, hogy a Fidesz jót tett volna velünk, ha bevezeti az internetadót?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogyha az internet drágább lenne,talán az emberek megint összejárnának,mint régen.Találkoznának,személyesen beszélgetnének,lehet hogy kevesebben lennének magányosak.Az emberek nem akarták az internetadót,pedig lehet hogy jobban jártak volna ha a Fidesz bevezeti.Ti mit gondoltok?
2018. nov. 13. 23:10
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Nagyobb baj,hogy a 27%-os Áfa miatt ilyen drágák az élelmiszerek.Enni muszáj.Internetezni nem muszáj.Kivéve azoknak akiknek a munkájukhoz elengedhetetlen hogy legyen internet hozzáférése.
2018. nov. 13. 23:49
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2018. nov. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
37 éves vagyok.Tehát az én gyerekkoromba nem volt internet mégis elvoltam.Fociztam,társasjátékoztam,kártyáztam,haverokkal találkoztam,jobban éreztem magam mint most.
2018. nov. 14. 00:03
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát az én gyerekkoromba nem volt internet mégis elvoltam."


Rákóczi gyerekkorában meg nem volt áram, mégis elvont. És valószínűleg ő is jobban érezte magát gyerekkorában, mint amikor már Rodostón vegetált...

2018. nov. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
Ha olyan jó lenne most,nem sírnák vissza az emberek a Kádár rendszert.Nem volt internet akkoriban,de voltak munkahelyek,volt pénzük az embereknek,volt lakásuk,volt mindenük.
2018. nov. 14. 00:12
 16/49 anonim ***** válasza:
86%

#15

Kádárt csak azért sírják vissza, mert akkor voltak fiatalok meg az idő mindent megszépít.

2018. nov. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%

Persze,értesültél azokról a hírekről,amit a hatalom engedett,hogy értesülj:D


Persze,elhiszem tudatlanságban jobb élni,nem kell gondolkodni,csak összejárni a rokonokkal és részegen tivornyázni.

2018. nov. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
96%

Ahhoz,hogy az embereknek ma nincs lakása,semmi köze az internethez.


Ahhoz van köze,hogy az emberek azt szeretnék,ha egy szűk réteg tovább gazdagodna,ők pedig többet dolgozzanak kevesebbért.

Lásd CSOK.

2018. nov. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Egy nekem egy bújtatott "Wartburg-pálinka" kérdés.
2018. nov. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom akkor többen járnának templomba, mint a vasárnapi boltzár idején... Semjén te vagy az?
2018. nov. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!