Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnak ehhez a magyar...

Mit szólnak ehhez a magyar dolgozók?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2018. nov. 23. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Legfeljebb morognak, de beleszólásuk nincs. Lesz még ettől is gázabb a helyzet mikor Ukrajna miatt csökkenteni kell majd drasztikusan a minimálbér összegét.
2018. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hír hatására a Fidesz támogatottsága újabb 3%-kal növekedett a biztos pártválasztók körében.
2018. nov. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy harcol ez azorbán a dolgozók jogaiért, milyen keményen harcol a multik ellen.

Aki egy szavát is elhiszi az is hülye.

Sunyi alattomos ember ő semmi kétség.

2018. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem a dolgozók szeretnék ha ki lennének zsigerelve,csak vannak egyesek,akik képesek elmenni addig,hogy napi 12 órát dolgozzanak azért,hogy lakhassanak valahol.


Jól felverték az ingatlan-és albérletárakat.

Ezért akarnak,kell dolgozni többet ugyanazért a színvonalért.


Lehet ez a fidesz szavazóknak tetszik,de nem csak ők élnek ebben az országban.

2018. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Fideszre szavaztam,mert értelmesebb alternatívát nem láttam.Le lehet nézni,de szerintem a hozzám hasonlóan vélekedők adták a szavazataik 30%-át.Ez a tényleges első pont,ahol (a lopásaikon túl) azt mondom 100%,hogy másra fogok szavazni a következő alkalommal.
2018. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minderről másnak is ez jut eszébe: Arbeit macht frei ?
2018. nov. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!