Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálták az emberek...

Miért utálták az emberek Gyurcsány Ferencet, és Orbánt miért nem?

Figyelt kérdés
Most nem arra vagyok kíváncsi h haaa meee hazudott. A kormány is ezt teszi sokkal durvábban.

2018. dec. 1. 08:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Egyiket sem utálom.
2018. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
49%

"Kereszténydemokrata nevű felhasználó"


Én nem állítottam, hanem kérdeztem. Megköszönném ha a rizsa helyett inkább érdemben válaszolnál. :D

2018. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kereszténydemokrata - téged/titeket minősít az, hogy Gyurcsányra hivatkozva, vele akarsz sikeresen érvelni...

Vak vezet világtalant!

Számomra pl. nagyon megalázó lenne ha hozzád hasonlítana engem valaki...

2018. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Tehát ha Gyurcsány alatt csődközelbe kerül az ország, az nem az ő hibája, hanem a nemzetközi helyzeté. Viszont ha 8 év nemzeti kormányzás után szárnyal a gazdaság és nincs munkanélküliség, az csak a nemzetközi tendenciáknak köszönhető. Értem."


Bizony, nem szabad kettős mércét alkalmazni.

A csődközeli helyzet a nemzetközi helyzetnek köszönhető, ahogy a mostani helyzet is. Ez jól látható abból is, hogy a gazdasági növekedés az EU pénzektől függ. Azokban a negyedévekben amikor nem jön EU segély, a növekedés 0 körüli.


A feszültséget, gyűlöletet, az össze vissza kapkodó, ellenségeket kreáló, majd talpat nyaló kormány kelti reklámkampányaival, ami konzervatívként állítja be, a maga komcsi politikáját, hogy a komcsiságukat szégyellő, de még mindig úgy működő kádáristák mint Kereszténydemokrata, nyugodtan integethessenek régi elvtársaiknak, akik most "nemzethy jobboldali keresztyén konzervatívra" cserélték vörös köpönyegüket, de szívük mélyén, ugyanúgy a vörös csillag lüktet.

2018. dec. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzátéve, hogy az a marha nagy GDP növekedés, amire a kormánypártszopók verik a nyálukat, elég jelentős százelékban olyan infrastruktúra-beruházás, amiből nem lesz fejlődés. A 10-szeresen túlárazott Puskás aréna lehet, hogy jól mutat a statisztikában, lehet, hogy jól felnyomja az építőipari árakat, de ebből 2 dologra érdemes következtetni:


1. Több milliárdos költség fenntartásra, mert 0 bevételt generál.

2. Normális országok befektetnek állami szinten: egészségügy és oktatás, mert 20 év múlva azok fogják jelenteni a növekedést. A normális oktatási rendszerben kitanított nemzetközi viszonnylatban is versenyképes szakmunkás/diplomás emberek, akik tudnak és akarnak is dolgozni. És nem halnak meg 60 évesen.


Pénzügyes vagyok, tudom miről beszélek. Hiába állunk jól, hiába fejlődünk, ez csak ideiglenes. Jövőbe való befektetésen nem gondolkodunk, azzal nem lehet választást nyerni, mert nálunk minden a következő 4 éven múlik, hosszabb távra nem jutunk el. Az állami pénzen felhízlalt vállalkozások és giga stadionok, tönkremennek, és akkor majd jön a külföldi és felvásárolja az országot kilóra: így maradunk és leszünk egy összeszerelő proli ország, a nyugati felzárkózást felejtse el mindenki, Ausztria pedig még nem volt ilyen távol.


És ezek a trendek bőven körvonalazódnak a tőkepiacokon. Hiába röhögünk az USÁn, meg az EU-n hogy haha ezek a buta migránssimogató libsik nem tudnak semmit, nem ide hozzák a rengeteg pénzüket, mert egy politikailag instabil, mesterséges országba a lófsz nem fektet be, egyedül Kína, de ők meg más okból. Szóval amíg Orbánok, Kövérek, Mészárosok, Varga Juditok és Szíjjártók jellemzik a politikát, hosszútávon a kukába konvergálunk. A levidámabb barakk mellett még a pusztulat Románia is kezd elmenni, amit én gyerekkoromban soha nem gondoltam volna, de még 10 éve sem. A régiós versenyképességünk is a leggyengébb a V4-ek közül, de inkább hagyjuk is.


Szóval, hogy utálni kell-e Gyurcsányt? Igen utálni, csak akkor nem tudom milyen szót használjunk Orbánékra, mert ők nagyságrendekkel nagyobb gengszeterek.

2021. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Orbán nem utálják!

Gyűlölik!

Gyurcsányt meg lesz@rják, tőle csak az elmebeteg Orbán nyüszít...

2021. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!