Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért látom azt, hogy csak a...

Miért látom azt, hogy csak a betanított munkások sírnak a 400 óra túlóra miatt?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 10:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Mert csak nekik van eszük.
2018. dec. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 mindentudó99 ***** válasza:
80%
Azért látod mert fel se tudod fogni hogy szinte csak őket érinti. Szerinted egy ügyvéd vagy egy irodista miért sírna emiatt? A gyárakban üzemekben dolgozókat érinti . Ezek nem csak betanított munkások egyébként.
2018. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert ők egy forintot nem keresnek ezzel csak még többet lehetnek távol a családjuktól. Meg tudják, hogy ez még több ember elmeneküléséhez vezet, aztán jövőre meg lehet felemelni 1000 órára.
2018. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Molyember ***** válasza:
94%
Miért, ha csak ők sírnak, akkor le van szarva?
2018. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Én nem vagyok betanított munkás mégis zavar ez a dolog.

Na tessék ennyi, megdőlt a teóriád. Köszönjük, viszlát.

2018. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

Azért sírnak mondjuk, mert nem egy gyárban akarják b#szni a rezet, ahelyett hogy otthon lennének a családjukkal. Nagy logikád lehet, ha erre nem jöttél rá. Plusz 3 éven belül bármikor ki lehet fizetni a túlórát, neked hogy tetszene ha 3 év múlva kapnál csak fizetést amikor MA dolgozol?

Engem is felidegesít ez az egész, pedig én külföldön vagyok egyetemista, de ha törvénybe iktatják a rabszolgatörvényt, akkor biztos hogy nem megyek haza. Én nem is leszek az orbán maffia csicskája.

2018. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Rühes fidesz! Éljen a szabadságharc!
2018. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Mert hülye vagy és nem tájékozódsz.
2018. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Mert elsősorban őket érinti. Őket használhatják ki leginkább a törvény által. Egy szellemi munkást nem nagyon érdemes túlóráztatni, mert ha fáradt, jócskán gyengébb a teljesítménye, míg a betanított munkásoknál ez jóval kevésbé jellemző.
2018. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Az én munkahelyemen tilos túlóráztatni, olyan a munkakör jellege, hogy a törvény ezt alapból nem engedi.

Ettől függetlenül undorítónak találom ezt az új törvényt.

2018. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!