Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon megéri leélni...

Magyarországon megéri leélni egy életet?

Figyelt kérdés
Igaz csak 18 éves vagyok, de nem sok bíztatót látok.
2018. dec. 9. 00:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
14%

Na lehet kifele takarodni németbe csicskának gyökerek!

Ne itt rontsátok a levegőt!

2018. dec. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
47%
Igen, csak okosan kell csinálni.
2018. dec. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
65%

Pusztuljon a bankár, lógjon a gyáros

Holnapra lángba borulhat a város

Ne hallgass a gyávák szavára

Halálod legyen a profit halála


Nem haltál meg mégsem hiába

Ez lesz a világ haláltusája

Lángol az ország, tűzriadó

Vérvörös lesz az új lobogó

2018. dec. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
29%

"Igen, csak okosan kell csinálni."


Ezt most komolyan ezeknek a pávakölkönek írod? Szoktál te itt hozzászólásokat olvasni? Jahh, hogy neeem...

Addig terjed az értelmük, hogy ájfonhét meg ceu meg németbe geccijó mer mindenki milliárdos.

Nem is, inkább csilliárdszor drilliárdos.

2018. dec. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
64%

"Szóval a kérdésem továbbra is, mi az amit látsz?"


Én látom a fejlődések hiányát, ésszerűtlenség, túlzott magabiztosságot a semmire, rengeteg felesleges pénzszórást.

2018. dec. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
68%
Határozottan nem a válaszom.
2018. dec. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
52%
Határozottan nem a válaszom. Menjél és láss világot, még így is boldogabb életed lesz mint itt. Ha most lennék tizenéves és nem negyvenes úgy húznék el innen hogy a lábam nem érné a földet és hátra se néznék többet.
2018. dec. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
19%
ha nagy benned a kalandvágy akkor igen
2018. dec. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
40%

Alapvetően igen. Vannak hibák a rendszerben ez tėny, de vannak ettől rosszabb helyek is.

Mindent figyelembe vėve (nem csak a politikát) igen...

2018. dec. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
45%

17#

En 45 evesen hagytam el az orszagot, azota itt mar allampolgar vagyok, kocsim (Mazda CX5, ujonan vettem, most egy eves) es hazam van. Magyarorszagon meg egy hasznalt kocsira se tellett, minden fizukor ki kellett szamolnom, hogy a rezsi kifizetese utan mennyit kolthetek naponta kajara. Egy fo munkahelyem es ket masodallasom volt (heti ket-ket napon ejjel 8 illetve 6 ora, a fomunkahelyen meg nappal 12 ora). 17 even at nem volt egy rendes nyaralasunk, max 2-3 napra tudtunk elmenni kempingezni.

Itt napi 9 orat toltok a munkahelyemen (egy ora ebedido), es nincs szamolgatas - maximum azon gondolkodunk, hogy ketszer menjunk-e kethetes vakaciora vagy haromszor jovore (iden ketszer voltunk, 10 nap Japan es 10 nap Costa Rica).

Nincs kolbaszbol a kerites, de itt tudsz tervezni es elorelepni - akkor is, ha 45 evesen kezded ujra az eleted.

Kerdezo, legyen jo szakmad, jo vegzettseged, es ha vegeztel, ne gondolkodj, indulj el. Magyarorszagon meg ket generacionak kell kihalnia, hogy eltunjenek a regi kommunistak kolkei a kozeletbol, es (talan) tisztesseges vezetok kerulnek az orszag elere.

2018. dec. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!