Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon megéri leélni...

Magyarországon megéri leélni egy életet?

Figyelt kérdés
Igaz csak 18 éves vagyok, de nem sok bíztatót látok.
2018. dec. 9. 00:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
68%
hát ha neked megéri egész életedben szhar semmi pénzért gürizni és szenvedni a megélhetésért, akkor igen. de normális, nem mazochista embernek nem. üdv Angliából, ha fizetnének se mennék vissza 😘
2018. dec. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
28%
jah meg bírom azokat akik annyira képesek hogy ugatják hogy "jovan maradjatok is ott menjetek ki csicskának" meg társai, közben meg irigyek szegények hogy ők nem képesek mozdítani a sheggüket egy jobb életért, és tudják hogy itt még a csicska is ötször annyit keres mint ők a diplomával :( részvétem :(
2018. dec. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
70%

Én sem.


és mikor tudod, hogy szar van még jönnek az ilyen életképtelen pártkedvencek mint itt is valaki és ahelyett, hogy kussolna még dicsekszik azzal, hogy neki milyen jól megy mert tömi a párt pénzzel fúj

2018. dec. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
61%
Melósként? Nem. Bűnözőként? Talán.
2018. dec. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
33%
Ha szeretsz dolgozni, akkor igen, bár én inkább Norvégiát ajánlom.
2018. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
32%
Mért, hol máshol éri még meg?
2018. dec. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
48%

Azok, akik ugatnak, hogy "jólvan menjél ki csicskát játszani", nem gondolnak bele, hogy miből fognak nyugdíjat kapni, ha a fiatalok jó nagy része elmenekül az országból?

Fogjátok már fel, hogy itt nem az a megoldás, hogy egymásnak ugrunk!

2018. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
92%

Ha van eszed akkor lépj amint tudsz. Én 5 évet húztam le a szakmámban MO-n, aztán 2010-ben kijöttem. Az ottani havi 150k helyett itt kezdetben kaptam 1900eurot, azóta meg még közel egy ezres rákerült. Nem beszélve a 13. haviról, ünnepekkor kapuink prémiumot, nyáron szabadság.


MO-on új autó? Még használtra is úgy kellett összekuporgatni a pénzt, és ha bármi oylasmit szerettem volna venni ami épp nem étel, vagy létfontosságú, az volt az első, hogy fejben számolgattam belefér-e. Itt picit más a helyzet.


Persze, kényelmesebb ha az ember ül a seggén és siránkozik és mellé még mondja, hogy de hülyék akik kijönnek, hisz ott is xar, hát ez van, onnan sosem fogja megtapasztalni senki hogy milyen itt.


Arról nem beszélve, hogy kellemes adalék, hogy az emberek 90%-a sem buvalbaxott, megfásult lélek.

2018. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
28%
Ha elvtársi haver vagy, akkor igen. Ha nem, és semmi nagy dolog nem köt ide, irány a "hanyatló imperialista kapitálneokon imperterrorista burzsoá" nyugat :)
2018. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
76%

szerintem f_szság ezt itt megkérdezni :D ide vagy olyanok járnak, akiknek többszázezres fizetése "van" és azt mondja, hogy hülye, aki elmegy, vagy van a másik réteg, aki azt állítja, hogy itthon a fsza szakmájával se kapott értékelhető pénzt, bezzeg kinn, ott meg már az új autójára zsebből húzta ki a pénzt mert évi 3x megy 2 hétre nyaralni :D


hát nem tudom, szerintem akármennyire is látszik, hogy ebben az országban rengeteg olyan ember van kitömve, aki közel ül a tűzhöz, azok száma optimista becsléssel is néhány ezer ember...és a többi? mert azért én nem látom, hogy ebben az országban senkinek nem megy jól...1-2 millió embernek minimum jól megy...nekik mind fideszes kapcsolataik vannak? :D


öcsém kinn van angliában, a barátnőjével...közösen bérelnek egy lakást, és alig bírják fizetni...pont olyan színvonalon élnek, mintha itthon költöztek volna össze...öcsém a szakmájában dolgozik, baránője kávézóban felszolgál...


szerintem ne másokat kérdezgess, pláne ne anonim oldalon...előbb döntsd el 18 évesen, mit szeretnél dolgozni, merre tanulnál tovább...az azért nagyban befolyásolja azt, hogy meg fogsz-e itthon élni vagy nem.


a jövőt meg főleg ne firtassa senki...az, hogy mondjuk 30-40 év múlva itt azt jósolják, hogy nem lesz nyugdíj, nem jelenti azt, hogy a nyugati országokban ne lehetne olyan probléma, ami ugyanezt eredményezné...

2018. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!