Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolja azt sok 60+os...

Miért gondolja azt sok 60+os öregasszony, hogy a Fidesz a magyarok érdekeit védi?

Figyelt kérdés

Nézegettem tegnap a sajtótájékoztató alatti kommenteket. Akik szimpatizáltak Orbánnan szinte kivétel nélkül 50-60+ évesek voltak. Nagyobb részt nők. Volt, aki még Nobel díjat is adna neki. Nem vicc!!

Hogy védi a magyarok érdekeit, ha most nyalt be tövig a külföldi multiknak a túlóratörvénnyel, és tett be a magyar családoknak?



2019. jan. 11. 05:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%

"Mert aki nem Orbán, az Sorosbérenc.

EZ VESZÉLYES!"


A magyar propagandák működnek.



O1G

2019. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
43%

"Az ország rákja jelenleg a magyar fityeszes nyugdíjas bázis."


Ha jól sejtem ellenzéki vagy. A probléma az, hogy a nyugdíjasok is részei az országnak. Meg a vidékiek is. Ha teszik, ha nem. Így ha választást akarsz nyerni, akkor szükséged lesz az ő szavazatukra is. A szavazatukhoz nem az ilyen fokú lenézésre lesz szükség, mert így az ellenzék soha abüdös életben nem fog választást nyerni, és a fideszt fogja csak kormányon tartani. Ilyen módon ha el is adják a lelküket és magával az ördöggel lepaktálnak, akkor is legfeljebb a 2/3-ot tudják megállítani, ami valljuk be, nem valami nagy dicsőség. Azaz az ország rákfenéje nem a nyugdíjas, hanem magát a rákot okozó, a magától a nyugdíjasokat és a vidékieket messzire eltoló ellenzék, elsősorban a baloldali. Lehet azt mondani, hogy egy nyugdíjas egy kiló krumpliért eladja a szavazatát a fidesznek. De mit kapott a baloldaltól? Elvette a 13. havi nyugdíját. Ami közvetlenül a zsebét érinti, mert kevesebb vándorol bele. Persze most többet ad ki, de azt nem ugyanúgy érzi meg. Hát magyarázd el neki, hogy miért, és hogy ez miért nincs jól így!

Valahol te is eladod a szavazatodat. Ígéretekért. Hogy ez lesz, az lesz, amaz lesz, ami neked nagyon tetszik. Vagy ha másért nem, akkor azért, hogy ne a fidesz legyen. Szerintem ennyi kellene ahhoz, hogy le lehessen győzni a fideszt. Nem hülyének kell nézni a másikat, hanem megérteni, hogy mi tudja motiválni. Ha tetszik, ha nem: a fidesz ezt képes volt megérteni. lehet populizmusnak hívni, lehet agymosásnak, lehet szavazatvásárlásnak. A lényege ugyanaz: képesek voltak megérteni 3 millió ember igényét. 2018-ban a következő legtöbb embert megszólító párt is alig több, mint a harmadát tudta. A harmadik meg alig az ötödét... És amíg az ellenzék nyafog, addig a fidesz meg csak röhög rajtunk, hogy mennyi a töketlenkedés. És igaza is van...

2019. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Ők közel 30 évvel ezelőtt nagyon szimpatikusnak találták az akkori fiatal és jóképű OV-t, akin azonban már akkor is kiütköztek a skizofrén elmebeteg megnyilvánulások. Egy érzelmileg befolyásolt fiatal nő azonban rózsaszín ködben él és egyeseknél ez a köd még ma is fennáll, én is ismerek ilyeneket. Ráadásul az emberek zöme fél szembenézni saját önmagával, saját tévedésével, hiszen azzal saját fiatalkorának akkori pozitív érzelmeit kellene elítélnie, leköpnie. Az emberek többnyire gondolkodni sem tudnak és képtelenek a felszín alá ásni. És hát többen voltak, akik össze is feküdtek a szóbanforgó személlyel, de persze azóta nem nyilatkoznak.
2019. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%

A törvény által adott lehetőséget elsősorban az eddig is 9-12 órában, 1 műszakban működő cégek fogják kihasználni és ezek jellemzően magyar cégek. Példának okáért az ép.ipar, a vendéglátóipar...

Két tipikusan olyan terület, ahol eddig sem 8 órában folyt a munka, a túlórát ált. elsunnyogva, megegyezés alapján fizették ki. Ehhez szükséges volt bizalmat megelőlegeznie a munkavállalónak és gyak. semmilyen eszköz nem volt a kezében, ha ennek kifizetése nem történt meg.


Az, hogy nálad 50-60-nál kezdődik az öregasszony, arra ad következtetést, hogy olyan fiatal vagy, hogy a meló közelében sem voltál még! Öregasszony 80-nál, bácsi pedig 70-nél kezdődik!


Miért van az, hogy a túlóratörvény miatt jellemzően a 60+osok és a diákok tüntetnek? Keresik a dolgozói réteget maguk között, holott azokkal állnak szemben, ugye? Épp dolgoznak! Azokat becsmérlik, azok személyiségi jogát sértik meg az MTVA székházban, azokat dobálják, lek...zák meg any#zzák az utcán. Aztán rájön az ellenzék, hogy:

Ja b---ki há' ezek itten velünk szembe "A dolgozók"!

És? Ja! Ja tényleg! Asszem azért jöttünk! Nem?

Srácok álljunk meg, álljunk meg!

Ne dobáljatok!!!

Ezek a dolgozók!

Építsük be őket a követeléseink közé.

S akkor az úgy néz ki, hogy:

- Magyar rendőr velünk van!

- Követeljük a rendőri túlóra eltörlését!

- Fidesz bérencek, a k... any#tok!

- Magyar rendőr velünk van!


A dolgozót sem ismeri föl, hisz a szimpatizánsaik között sincs, Ők maguk sem azok, honnan tudná az meg melyik...

2019. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
15%

"Ha jól sejtem ellenzéki vagy. A probléma az, hogy a nyugdíjasok is részei az országnak. Meg a vidékiek is."


Igen, pont ezért kellene leválasztani Budapestet, hogy legalább az meg legyen mentve a maradi begyepesedettségtől.

2019. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%
8-as. Kiégetted a retinámat.
2019. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%

Én szerintem a Fidesz sikere az, hogy jelen van vidéken.Ezért is van mindig egész Magyarország narancssárgába borulva mindig mikor választás van.

Egy noname kis faluban nőttem fel Nógrádban. Emlékszem rá, gyerek voltam Orbán Viktor személyesen megjelent a faluban, úgy várták őt mint a Messiást pedig akkor még nem volt neki neve mint most. A többi pártot nem érdekli a vidék csak Budapest, a baloldalnak ott van Budapest a jobbik meg széthullott. Legyen akár milyen kis rendezvény egy faluban mindig ott van egy ember aki képviseli a Fideszt, ez a többi pártra nem mondható el, maximum ha Budapesten van valami megmozdulás. Az idősek amúgy is könnyebben manipulálhatók, és ahogy én látom vidék az konzervatívabb, egyszerű emberek élnek ott, akiket megtudja szólítani sikeresen a Fidesz.

2019. jan. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Azért hívei a Fidesznek, mert Magyarországon dr. Orbán Viktor az egyetlen tisztességes politikus, és a Fidesz az egyetlen igazán a magyarok érdekeit néző párt. Éljen a Fidesz! Hajrá Magyarország, Hajrá magyarok!
2019. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
16%

A 11. válaszra.

O1G azt jelenti, hogy Orbán Egy Géniusz! Ezt mi Fideszesek így interpretáljuk és külföldön ezt meg is értik. Az eredeti szót nem is akarja senki lefordítani. Tehát, ha lobogtatjátok az O1G-s zászlót a külföldi riporterek mind arra gondolnak amit mi szépen elterjesztettünk a határokon túl. (Ist) Orban 1 Genius

2019. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
43%
#8-as azért nem látsz annyi Fideszes kommentet mert ha beír valaki akkor egyből ráugrik pár habzó szájú ellenzéki és elkezdik szídni meg személyeskedni. Itt is ha valaki Fidesz párti akkor egyből lepontozzák 0%-ra , ha meg valaki beírja, hogy O1G akkor az 100% , elég vicces.. Egyébként meg pont, hogy a fiatalok között is a Fidesz a legnépszerűbb. Nyugdíjas körökben meg inkább a DK és MSZP.
2019. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!