Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolja azt sok 60+os...

Miért gondolja azt sok 60+os öregasszony, hogy a Fidesz a magyarok érdekeit védi?

Figyelt kérdés

Nézegettem tegnap a sajtótájékoztató alatti kommenteket. Akik szimpatizáltak Orbánnan szinte kivétel nélkül 50-60+ évesek voltak. Nagyobb részt nők. Volt, aki még Nobel díjat is adna neki. Nem vicc!!

Hogy védi a magyarok érdekeit, ha most nyalt be tövig a külföldi multiknak a túlóratörvénnyel, és tett be a magyar családoknak?



2019. jan. 11. 05:57
1 2 3
 21/23 O1G ***** válasza:
Orban 1 gamete
2019. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én személyesen érdeklődtem e felől az idősebb korosztályú ismerőseim közül. Tehát aki régen a Kádár korszakban párt tag volt azok kivétel nélkül ma is bal oldali (MSZP/DK) szavazó és 70 éves korára erősen bírálja a fideszt.

És vannak azok akik sohasem értettek egyet a múlt rendszerrel, ők pedig sohasem szavaznának át bal oldali (ők szerint kommunista) pártra akkor sem ha szakadna. Tehát létezik ez a két ellentét és aki közte van az alja senkik akik könnyen befolyásolhatóak médiában látottakkal, propagandával és egy zsák krumplival, pájinkával. Nem akarok ezeknek az idősek származásáról és iskolai végzettségükről beszélni de sohasem voltak ott a toppon. Szavaztak ők már az MSZP-re is de most rettegnek a migriktől.

2019. jan. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Gyurcsányért is rajonganak. Azért, mert már nem százasok.
2019. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!