Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiábrándultam mindenkiből,...

Kiábrándultam mindenkiből, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig Jobbikosnak éreztem és vallottam magam, de már ebből is kiábrándultam. Hogy miért?

Mert bunkóbbnál bunkóbb emberekkel van tele. Nem akarom részletezni, saját ismeretségi körömből beszélek.

Az MSZP-t csak azért hallgatom meg néha mert olyan viccesek ahogy náciznak. A FIDESZ meg most bizonyítja, hogy mekkora sz*rok is igazából.. Orbán Vikike lehazudta az égről a csillagokat, látjuk mekkora eredménye van.

Szóval a lényeg, én már szégyellem, hogy itt kell élnem. Nem azt, hogy magyar vagyok mert szerencsére arra még lehetek büszke pár ember miatt.


2010. jún. 29. 12:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is kiábrándult voltam,aztán megismertem a Jobbikot.
2010. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek.Én azt mondom, itt lesz az önkormányzati választás, meg lehet ismerni nagyon sok civil szervezetet amihez csatlakozhatsz/támogathatod őket.

Fontos lenne, hogy végre magyarországon is megerősödjenek a civil szervezetek,érdekképviseletek.Ezáltal nagy nyomást lehetne gyakorolni a kormányra.

2010. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
egyetértek a 1310-essel. a többi párt szimpatizánsa között is minimum olyan százalékban van bunkó sötét ember mint a jobbikosok között. csak hogy ha áll melletted a villamoson vmi nemzeti cuccban egy bunkó ember meg 5 másik "civilben" akkor is csak arról az egyről tudod kb. biztosra tippelni h melyik párt szimpatizánsa. a többiről nem. és az marad meg h ez is mekkora paraszt volt. a többi meg akármi lehetett nem fogod párttal összefüggésbe hozni. szóval ne ez alapján ítélj!
2010. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!