Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is szoktátok úgy érezni...

Ti is szoktátok úgy érezni hogy felfordul a gyomrotok attól ami itt Magyarországon megy?

Figyelt kérdés
Én most is így érzek.Egyszerűen nem hiszem el hogy 2019-ben nem tartunk sehol se.Még csak meg sem közelítünk más európai országot.
2019. jan. 16. 22:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi tart ott akkor? Más országokban is van ugyanúgy levegő, sőt az embereknek is két füle van.
2019. jan. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%
Ige, különösen 2002 és 2010 között éreztem ezt nagyon sokszor.
2019. jan. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16%
A magyar jóból nem válogathat csak a rosszból a kissebbiket.
2019. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

jó sors nem jár automatikusan, azt ki kell érdemelni, ki kell harcolni


a magyar azt kapja amit megérdemel, ennyi

2019. jan. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%
El lehet menni. Gy.f is megmondta. Nagyon fogsz hiányozni Kappa
2019. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Gyépésmérnök ***** válasza:
Nekem az itteni és a külföldi liberális, feminista és SJW agymosottaktól fordul fel a gyomrom.
2019. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
74%

Az élelmiszerek drágák és rosszak.

A szolgáltatások drágák és kritikán aluliak.

A munkafeltételek nevetségesek (munkaerőhiány ellenére még mindig próbálkoznak a selejt fizetési ígéretekkel).

Az átlagember az utcán majdnem megöl, ha hozzászólsz, annyira befordult.

Illem, kedves szavak és pozitív világnézet sehol. "Aki azt akarja, hogy kedves legyek vele, az tegyen értem valamit." Ezt pont tegnap hallottam a metrón. Milyen élete lehet annak, aki így gondolkodik?


Minden második fogyaték azzal érvel az alacsony életminőségre, hogy "akkor többet kellett volna tanulni". Véletlenül sem jár normális élet, mert ember vagy.


A férfiak nagy része belepusztul a sok túlórába és munkába...ráadásul önkéntesen, hiszen a férfi dolga belepusztulni a melóba, hogy legyen nagy ház meg drága autó.

Csak az a munka, ami után dögfáradtan hazazuhansz.


Sport? Szórakozásra idő munka után? Család? A család az, amikor anyu körmöt reszel valami irodában, neveli a gyereket, a férfi pedig minél többet rothad a munkahelyén. Ez nem család. Ez nulla. És ez a szavazók szerint teljesen rendben van.


A szüleim generációjával szabályosan nem lehet felfogatni, hogy az élet nem annyi, hogy van munkahelyem és akkor kész, a csúcson vagyok.


Normális egészségügy? A gyerekeknek jó iskola?

Ezek valami liberális dolgok, jó nekünk csicskának lenni apróért, míg a puhány nyugati emberek élvezik az életet.


De mi legalább tisztességesen megpusztulunk az országért.


S most ezen itt mosolyogsz, olvasó, de halál komolyan gondolják ezt az országban milliók.


Van-e hányingerem? Mindennap.

...de legalább nincsenek migránsok és liberálisok, ráadásul Soros nem teszi tönkre az országunkat. Szegény nyugati ember is annyira tönkre van téve, hogy még a sok millió migránst is elviseli, mert kb csepp a tengerben az az egy-egy robbantás.


Magyar szavazó elhiszi, hogy Soros György életcélja tönkretenni az ő kis összekuporgatott nyomorát. Ahelyett, hogy körülnézne és elkezdené a környékét építeni, szépíteni az országát, inkább retteg a szobában, semmit sem csinálva és tapsolva annak, aki látszólag helyette majd megvédi... mitől?

2019. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!