Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi okból ilyenek a magyarok?

Mi okból ilyenek a magyarok?

Figyelt kérdés

Most nem említeném meg azt,hogy ha valakinek más véleménye van mingyárt kiosszák.


Észre vettem egy dolgot:Magyaroknak a Szocializmusban sem volt jó.Ez még érthető!Elvoltatok nyomva... Gyurcsánnyal se volt a nép megelégedve!Felvett egy csomó hitelt amit aztán nem fizetett vissza.A fidesz nyögte ki azt is. Akik Gyurit támogassák azoknak gondolom elég vót az akkori minimálbér.Nem kell részleteznem mien kevés volt!Meg hát akkor ugye nagyon fejlettek voltak a korházak meg az iskolák!Viccet férretéve most annál 100% jobb!


Szerinted a Magyaroknak az a szívfájdalma,hogy a kerítésre ment el a pénz!Elég sok vót azt felépíteni!Nem rátok ment el a pénz ez a gond!Aból a pénzből bírt volna titeket is támogatni!De tegyük fel be jöttek volna a migránsok.És azt tették volna amit a Balkánon.


Nem azt mondom hogy nem bírnátok jobban élni!Csak szerintek azzal az ellenzékkel aki most össze fogott nem lenne jobb! Nagyon szépen beszélnek, egyesek akik támogassák ugyanolyan ékes szólással kritizalják a kormányt! Valahogy az ellenzéki médiába nem került be az hogy a kerítést is lebontanák!Tudok küldeni olyan videót ahól kibúlyik a szög a zsákból!


Bár lehet én is ellenzéki leszek!Mert nekem úgy tünik egyesek szerint kis Svájc lesz Magyarországból ha ők lesznek!Sőt egy ember ezt is mondta nekem!



2019. jan. 18. 18:52
 101/159 anonim ***** válasza:

Dehogynem...én is "olyan vagyok"... :)

De ha látunk egy csepp esélyt a más értelmi síkra emelt vitára azt kihasználva értelmesebb beszélgetéseket lehet lefolytatni.Ezt hiszem és alkalmazom.

Köszönöm én is.

2019. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/159 anonim ***** válasza:
100%
Hú b+...
2019. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/159 anonim ***** válasza:

#26 "semmit se csinál a szemembe!"

Ha ezt hiányolod, mi szívesen belecsinálunk a szemedbe! :D


"Minimál bér is 2x anyi lett!"

A nettó, vagyis adózott minimálbér is kétszer akkora lett? Biztos? Küldjél már valami forrást! Tudod, KSH statisztika. Ha okos fickó vagy, akkor tudsz ilyet keresni.


"Fidesz vagy a kultúremberek?"

Ez egy jó kérdés. Benned fogalmazódik meg eszek szerint, hogy vagy Fidesz, vagy kultúra, és hogy a kultúra nem kívánatos. Gratulálok neked is és a Fidesznek is, mert nagy érdeme van ebben.


"Te is ugyanazon a szinten vagy mint az ellenzékiek!"

Bárcsak te is azon a szinten lennél! politkai értékrendtől függetlenül értelmi szintre gondolok. Tudod, tájékozottság, információk értékelése, elemzése. Csak eztán jöjjön a következtetések levonása, véleményalkotás. Mert szart se ér az a vélemény, ahol nincs tájékozódás, és vélemény nélkül vitatkozni ostobaság. Az meg nem saját vélemény, amikor szolgalelkűen elismétled, terjeszted a Fidesz propagandáját.


Kérlek, írj egy Fidesz teljesítményét méltató levelet az oktatásügyi miniszternek, biztos tetszene neki. Persze ha van egy kis becsület benne, akkor személyes kudarcként éli meg, és harakirit követ el.


"2010-be volt a legalacsonyabb a minimálbér!"

Mutass erről is statisztikát! Nem dolgoztatlak duplán, a másik, korábban kért adathalmazból ez is kiderül.


"Orbán kormány idején hogy hogy nincs hitel?"

Mi van ?????!!!!! :o

Az, hogy kussol róla az M1, te nem olvasol róla az Origoban, sem a 888-on, az nem azt jelenti, hogy nem is létezik. Nagyon is van államadósság, és van rejtett államadósság is, aminek jelentésére nem térek ki, úgysem értenéd.


"Ahoz képest hogy régen mien volt most 100% jobn!Nem hinném hogy a "kultúrált" ellenzékkel jobb lenne."

"Hej, te bunkócska, te drága!

Hej, te eleven fa gircses-görcsös á-ága"

:D


"Média:Orbán, Mészáros, Megazdagodás."

Kormánymédia: Soros, EU, migráncs

Amúgy meg nem azzal van a gond, hogy meggazdagodik Orbán és Mészáros. Azzal van gond, hogy ezt törvénytelenül tették. Lehet, hogy többszörös áttéttel, de hivatali befolyásolással való üzérkedéssel, bennfentes információkkal való visszaéléssel, korrupcióval, és még sorolhatnám.

És nem pár száz ezerről beszélünk, amennyi pénzt te max fel tudsz fogni, hanem százmilliárdokat, ezermilliárdokat. Ennyi pénzből rengeteg mindent meg lehetne oldani, főleg ha azokat a drága de szükségtelen beruházásokat is figyelembe vesszük, amiket csak azért rendeltek meg, hogy kicsatornázhassák ezt a pénzt, ami a végösszeg 30%-a. Tehát az elmutyizott pénznek a kb. két és félszeresét kidobták az ablakon, hogy elmutyizhassanak egy halom pénzt. Mondom, ha tisztességesen gazdagondtak volna meg, akkor nem lennék felháborodva. Viszont ezt a pénzt másoktól, így tőled is elvették, csak te tapsolsz hozzá, én meg dühös vagyok, mert emberek halnak meg emiatt szó szerint.


"Eddig ha jól tudodm nem ment csődbe az ország!"

Érdekes, pedig a Fidesz ezzel jött állandóan, hogy az MSZP csődbe vitte az országot!


"Tudom*


Isten*"

Bárcsak többet is tudnál! :D


Ami a fikázást illeti, pont te beszélsz?! :D


"De ide több kell!Mongy egy érvet mért szavazzak rájuk?"

kicsit csavarnék a kérdésen: Mondj egy érvet, hogy miért legyen neked szavazati jogod?!

Na ugye, nehezen megy! :D

2019. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/159 A kérdező kommentje:

1.Én is ugyanolyan értekű ember vagyok mint te!Ha szerinted ez a bohóckodás amit levágnak helyén való legyen!Az ellenzéknek elég idelye volt bizonyítani.Felvett egy csomó hitelt,majdnem csődbe vitte az országot!


A mostani ellenzék nagyon kultúrált!Csunya szavak kántálása az megy.Mik az érvek melletük?Semmi.Mongy egyet?Azon kivül semmit nem tudnak mondani hogy a "FIDESZ sz@r".Mit csinálnának jobban? Erről beszélj.

2019. jan. 19. 14:35
 105/159 A kérdező kommentje:

Igen maximálisan igazad van! Egyik Soros ista média másik Orbánista:D


Ellenzékiek még védik is a nagy vezírt.

Csak itt kibújik a szög a zsákból: [link]


És tudod a migránsokat az a bizonyos segéky hajtotta ide amit az EU nyujt.Nem dolgozni jönnek.De ha te is azt akarod látni amit Szerbiaban TAPASZTALTAM legyen.

2019. jan. 19. 14:39
 106/159 A kérdező kommentje:
Segély*
2019. jan. 19. 14:40
 107/159 A kérdező kommentje:
Meg egyes ellenzékiek vagyonáról miért nem esik szó?
2019. jan. 19. 14:42
 108/159 anonim ***** válasza:
Húúú b+....
2019. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/159 A kérdező kommentje:
Ipítő jellegű válasz!Most meggyőztél!
2019. jan. 19. 16:14
 110/159 anonim ***** válasza:
Nem óhajtok elvakult embereket semmiről meggyőzni. Mindössze hangot adtam az elképedésemnek ennyi baromság láttán. Puszi az orrodra. 😉
2019. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!