Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi okból ilyenek a magyarok?

Mi okból ilyenek a magyarok?

Figyelt kérdés

Most nem említeném meg azt,hogy ha valakinek más véleménye van mingyárt kiosszák.


Észre vettem egy dolgot:Magyaroknak a Szocializmusban sem volt jó.Ez még érthető!Elvoltatok nyomva... Gyurcsánnyal se volt a nép megelégedve!Felvett egy csomó hitelt amit aztán nem fizetett vissza.A fidesz nyögte ki azt is. Akik Gyurit támogassák azoknak gondolom elég vót az akkori minimálbér.Nem kell részleteznem mien kevés volt!Meg hát akkor ugye nagyon fejlettek voltak a korházak meg az iskolák!Viccet férretéve most annál 100% jobb!


Szerinted a Magyaroknak az a szívfájdalma,hogy a kerítésre ment el a pénz!Elég sok vót azt felépíteni!Nem rátok ment el a pénz ez a gond!Aból a pénzből bírt volna titeket is támogatni!De tegyük fel be jöttek volna a migránsok.És azt tették volna amit a Balkánon.


Nem azt mondom hogy nem bírnátok jobban élni!Csak szerintek azzal az ellenzékkel aki most össze fogott nem lenne jobb! Nagyon szépen beszélnek, egyesek akik támogassák ugyanolyan ékes szólással kritizalják a kormányt! Valahogy az ellenzéki médiába nem került be az hogy a kerítést is lebontanák!Tudok küldeni olyan videót ahól kibúlyik a szög a zsákból!


Bár lehet én is ellenzéki leszek!Mert nekem úgy tünik egyesek szerint kis Svájc lesz Magyarországból ha ők lesznek!Sőt egy ember ezt is mondta nekem!



2019. jan. 18. 18:52
 131/159 anonim ***** válasza:

Aha...válaszoltál a kommentre. És mit szerettél volna közölni a válasglddal a semmin kívül? El akartad ismerni, hogy a bányászbéka segge alatt van a minimálbér, vagy esetleg hanyatt kellene esni tőle mégiscsak?

Lassan el kéne dönteni, hogy mi is a valódi köglendőd, mert egyelőre csak sehova nem vezető baromságokat hordasz össze logikai kapcsolat nélkül.

2019. jan. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/159 A kérdező kommentje:
Régen sokkal rosszabb volt ha tetszik neked ha nem!Nem akarok megint olyan Országban élni ami majdnem tönkre megy.Ien Orbán kormány 10 éve allat nem fordult elő!De természetesen megértem a te logikád...Mindenki aki mást gondol h.lye mi?
2019. jan. 20. 10:20
 133/159 A kérdező kommentje:
Szégyelném magam ha megint Gyurcsány lenne az elnök!Részeg bohóc!"Kigyók kigyóznak" h.lye.A többi pedig mint kultúláratlan barom!Mik az érvek mletük? FIDESZ szar!Jó de ezen kivül valami kézen fogható érv?
2019. jan. 20. 10:24
 134/159 A kérdező kommentje:

A minimálbér meg magasabb!Valótlanságot állitott az a személy aki külte a linket azaz képet!


Ha nem tetszik akkor hüz el nagyon gyorsan másik országba!És a kultúrbohócaid is vidd innen!Kigyózatok a határnál....

2019. jan. 20. 10:29
 135/159 anonim ***** válasza:
Kultúrbohóc az én szövegem!Meg énírom igy hogy h.lye...
2019. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/159 anonim ***** válasza:
100%

"

Régen sokkal rosszabb volt ha tetszik neked ha nem!"


Te már csak tudod. Gyurcsány idején hány éves is voltál? Akkortájt järhattad harmadszorra az ötödik osztälyt. Nagy tapasztalat.... 🙂


"Nem akarok megint olyan Országban élni ami majdnem tönkre megy."

Akkor javaslom, hogy kezdj el csomagolni,...


"en Orbán kormány 10 éve allat nem fordult elő!"

Mi nem fordult elő? Lehetne ezt magyarul?


"De természetesen megértem a te logikád...Mindenki aki mást gondol h.lye mi?"


Még afelől is kétségeim vannak, hogy a saját logikádat érted-e.



"Szégyelném magam ha megint Gyurcsány lenne az elnök!"


Bizonyára 8 évesen nagyon beleástad magad a közéletbe...



Szégyellem, hogy ilyen IQ lightok el tudtak dönteni egy välasztást.



"A minimálbér meg magasabb!"

Mutass olyan országot, ahol nem emelkedik minden évben! Azt hitted ez a fidesz érdeme, te szerencsétlen?


"Valótlanságot állitott az a személy aki külte a linket azaz képet!"

Majd ha egyszer lesz végre munkahelyed is, visszatérünk rá, hogy mennyire volt az valótlanság.

2019. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/159 A kérdező kommentje:
Erről van szó hogy mi denhol emelkedett.Ő meg aki külte a linket azt mongya nem.
2019. jan. 20. 13:42
 138/159 A kérdező kommentje:

Szüleimnek akkortájt elég nehéz volt!Azt mongyák hogy most 100%jobn!

Az ellenzékiek pedig inkább csak halgassanak!


Elöször legyenek érveik,aztán fikázzák a fideszt! Miért szavazzak rájuk?Mert jót röhögtem a kulturájukon?

2019. jan. 20. 13:44
 139/159 A kérdező kommentje:
Mindenhol*
2019. jan. 20. 13:44
 140/159 A kérdező kommentje:
Jobb***
2019. jan. 20. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!