Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mást nem idegesíti ez Nagy...

Mást nem idegesíti ez Nagy Blankában?

Figyelt kérdés

Én leszarom, hogy kit szid, azt is leszarom, hogy meghurcolják, nem vagyok egyik oldal mellett sem, de senkit nem zavar, hogy nem pontosan idézett a Trópusi vihar című klasszikusból? :D


https://www.youtube.com/watch?v=_pQfY2NqRzE


Tök értelmetlen, az "álljon egyel hátrébb és bas..sza arcon magát". Klasszikusokat csak pontosan. Engem ezért idegesít, mert próbált eredeti lenni, de nem sikerült. A filmben sokkal jobban átjött, annak amit ő mondott semmi értelme nincs.


Les Grossmann mellett az egész ország kiállna, ha így küldené el a kormányt a francba :D



2019. jan. 19. 11:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%

"Mintha megszaporodtak volna az őt érintő kérdések. Fostok tőle, vagy mi van?"


Ha a fideszesek meghallják a nevét rögtön teli a gatyájuk. Bájermüntyen Zsótika például őrjöngött.

2019. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Molyember ***** válasza:
82%
Persze, mert féltette az "Ország bunkója" címét, pedig nincs oka rá.
2019. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%
Nem, engem nem ez idegesít, hanem az, hogy milyen szánalmasan támadják ezt a gimnazistát, mert félnek tőle és attól, amilyen változást hozhat! :)
2019. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%
ha tudnam legalabb ki lehet ez a Nagy Blanka?? de halvany dunsztom sincs itt lattam eloszor a nevet.
2019. jan. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"Blanka hamarosan kormányra kerül."


A Fake taxi-ban? Vagy hogy gondolod? Mert ott lehet!

2019. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%

"félnek tőle és attól, amilyen változást hozhat! :)"


Ja! Nagy változást fog hozni! Bayerrel karöltve leviszik USA mélységeibe a politizálást! Jó lesz, valóban! Üdvözítem a dolgot! Hajrá Blanka, hajrá Zsolti!

2019. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

Ráadásul a MagyarIdők azt írta, hogy még előbb ugyanezt sütötte el, másik névvel egy kiskunfélegyházi tüntetésen, ahol az egyik tanárnője MSZP-s férje volt a másik résztvevő.


Az MSZP méltó a múltjához, ennyi.

2019. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
55%
#17 Te meg méltó vagy a Magyar Időkhöz, Ennyi. :D
2019. febr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18

Köszönöm. Az igazság fontos dolog.


Mint ahogy az is, hogy hálisten már megint MAGYAR NEMZET!

2019. febr. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Két-három hete semmit nem hallani Blankáról, mi történt vele?

Halálosan megfenyegették? Megverték a nyílt utcán? Vagy csak ennyi volt a neki járó 15 perc hírnév és már ejtették a balos megmondóemberek, hogy egy csillagot kereshessenek?

2019. febr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!