Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen szerencsétlenek a...

Miért ilyen szerencsétlenek a Magyarok?

Figyelt kérdés

Egy erős és stabil Magyarországban élünk! Ezt 2010 előtt nem lehetett elmondani! Majdnem tönkre ment az ország! Most a gazdaság évről évre fejlődik, béremelések vannak! Nem vagyunk Németország szintyén de ez nem is lehetséges történelmi okokk miatt! Judith Sargenti inkább csak halgasson a Magyar sajtószabadságról mert a nagy Németországba még az sincs! Cenzúra van amibe az ottani egyébként nagyobbtétű lopások nem férnek bele! Német ismerőseim akik olvasnak Magyar híreket csodálkoznak hogy ezt is kimodhatya a média meg sok minden mást is! Volt egy olyan ötlet is hogy fikázzák Franciaországot is csak hogy szó szerint leszavazták! A mi ellenzéki cirkuszi bohócaink akik hisztiznek és posztyukhoz nem méltómódon beszélnek, hemperegnek de még mindig nem ez a legszomorúbb hanem hogy egyeseknek erre van igénye! Ezek a személyek ott lesznek a Magyarországról szoló vitán! Judith Sargenti egy migránpárti politikus: [link]


Na de vissza ide haza! Túlóratörvény miatt volt egy nevetséges kis tüntetés! Miért nevetséges? Eddig senkisem tudott normális bizonyítékot mutatni arról hogy őt köteleznék! Igen vannak olyan cégek ahól a CÉG kötelezi az embereket mert nincs elég. Rengeteget bukmak ezek a cégek és nembiztos hogy mind olyan jól álnak. Sok olyan cég van aki lassan csődbe megy. De vissza az emberekhez az a legszomorúbb hogy pártoktol várják a megoldást mert ők nem tudják megkeresni a saját kenyerük! Élet minden dolga miatt a fidesz a hibás! Ha meghal nagypapa szívinfarktusba akkor is a fidesz a hibás? Mert a toron is csak politizálást hallotam mintha a fidesz tehetne rolla!


Az ellenzék nem hibás semiért! Az emberek igénye ez a cirkusz amit leművelnek! Az emberek a hibásak mert ez kell nekik......



2019. jan. 29. 20:51
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
0%

# 21/30 "- Nem volt munakaerőhiány."


Mert hatalmas munkanélküliség volt ! Nem lehetett elhelyezkedni, csak kapcsolatokkal. Meg kellett elégedni a nagyon kevés fizuval 50k Ft. Nagyon jó volt akkor...


"- Nem volt agymosó propaganda."


Nem néztél TV-t? Nem rémlik a dübörgő gazdaság és a pannon puma? :XD


"- A média 90% nem állt a Kormány totális irányítása alatt."


A média 100%-ban a kormány oldalán volt.Egyetlen kormánykritikus műsor volt a nappali menedékhely, azt is betíltották. Olyannyira nem is volt jobboldali média, hogy maga Meggyesi ismerte el, saját szavaival hogy "aki médiát szeretne, vegyen magának"...


Ugyanúgy az összes többi marhaságodat estig tudnám cáfolni, de nincs rá elég időm neked meg értelmed hozzá...

2019. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
44%

"Ha nem tetszik elhet párologni senkinek sem kelk egy ilyen depis begyöopesedett ellenzéki!"


Van egy rossz hírem. Ez a hazám. Jogom van itt élni és kötelességem mindent megtenni azért, hogy az ilyen hazug, országromboló antidemomratikus, korrupt szemétládák eltűnjenek a történelem süllyesztőjében.

Az ország többségének nincs szüksége erre az autokrata patkányra.


"Nem kormány hanem társadalom és ellenzék váltás kellene!"


Na látod ebben kivételesen igazad van. Csak az a problem (nem nekem, hanem neked) hogy az kormányváltást is jelent.


"Kikéne gyógyítani a Magyaromat a "nem élünk nyugaton" depresszióból ha mindenki nyugatra akar menni akkor menyen le van sz@rva!"


Ez egy nyílt beismerése annak, hogy vonz a balkán. Gratulálok...



"Magyarország sose lesz sosem volt annyira fejlet"

Na látod, ezzel nagyon igazat szóltál. Ezzel a kormánnyal sosem lesz olyan fejlett.


Vártam volna némi érvet, néhány példát, a légből kapott állításaid igazolására.

Akkor ki is a troll? 😉

2019. jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

15.

Csak hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba, Szerbiából nem azért járnak magyar termékekért az emberek mert azok annyira jók, vagy olcsóbbak (mert nem azok főleg ekkora ÁFÁ-val) hanem mert ha a határon vissza tudják igényelni az ÁFA összegét sokkal olcsóbban tudják értékesíteni Szerbiában mint amennyiért Magyarországon megvették...

Üdv Szerbiából...

2019. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Nem vennék annyian a Magyar termékeket akkor és nem érné meg nekik.
2019. jan. 31. 11:16
 35/44 anonim ***** válasza:

Azt még hozzátenném teljes pártatlansággal, hogy nem valami bölcs dolog egy országot egy sokkal rosszabb állapotban lévő országgal (jelen esetben Szerbiával) összehasonlítani, aztán azzal hencegni hogy mennyire jobbak vagyunk tőlük. Ennyi erővel összehasonlíthatnád Szomáliával is Magyarországot akkor meg már el lehetne mondani hogy itt Kánaán van hozzájuk képest. Miért nem hasonlítod Magyarországot az északnyugat-európai országokhoz? Akkor már érdekes módon nem lehetne éltetni a Fideszt értem én... Csak hogy ezzel a hozzáállással nem leszünk többek csak megmaradunk egy szinten és örülünk magunknak hogy mennyire jobbak vagyunk mint pl Szerbia... Ahelyett hogy tanulnánk azoktól akik jobban élnek mint mi, mi inkább ellenségként tekintünk rájuk és rossz példaként hozzuk fel őket, hanyatlik a Nyugat meg hasonló baromságokat mondunk. Akármennyire hihetetlen is a Fideszesek számára messze nem Magyarországon élnek a legjobban az emberek, akármennyire is ezt akarja mondani nektek a propaganda.

A Nyugat tényleg a szakadék szélén áll, onnan tekint le ránk...

2019. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

# 34 Te felfogtad amit írtam vagy csak tetteted a hülyét?

Szépen leírtam hogy miért éri meg nekik... Nem azért éri meg nekik mert itt annyira jó minőségűek vagy olcsók a termékek hanem azért mert vissza lehet téríteni szerb útlevéllel az ÁFÁT és így olcsóbban tudják eladni mint ahogy itt megvették. Amúgy ÁFával együtt sokkal magasabbak a magyar termékek ára nem csak Szerbiától, hanem a Nyugati országokhoz képest is, a fizetéshez képest.

2019. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
De ki venné meg ha rossz a minősége? Rossz autót nem veszek csak mert német de azért sem mert olcsó.
2019. jan. 31. 11:59
 38/44 anonim ***** válasza:
39%

Nem, nem tetteti a hülyét. Csak adja önmagát...


És szavazati joga van...

2019. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Feladom te kényszeresen ragaszkodsz a buta ideológiáidhoz, miközben többen is megcáfolták előttem hogy hamis dolgokra épül a véleményed. Ha rád szakadna az ég akkor sem volnál hajlandó lemondani ezekről a butaságokról... Ilyenkor nem lehet mit tenni.

Magyarországon nem a történelme miatt nem lehet Nyugati színvonal, hanem az ilyen emberek miatt akik kényszeresen ragaszkodnak a saját igazukért, még ha meg is cáfolják őket, ahelyett hogy tanulnának a tényleg jobban teljesítő országoktól.

2019. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Én akárkit megkérdeztem mind azt mondta azért veszi a Magyart mert jobb minőségű és FINOMABB! Én a tapasztalataimhoz ragaszkodom!!!
2019. jan. 31. 13:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!