Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyakorin siránkozó kormányfi...

A gyakorin siránkozó kormányfikázó provokátorok nem gondolják hogy abszolút férfiatlan, buta és gyáva viselkedes itt gyülölködni reggetől estig?

Figyelt kérdés
Mert én példaul soha nem szavaznék normál esetben a Fideszre de ahogy itt viselkednek páran, hát az lassan szimpatikusabbá teszi a kormányt mint az ellenzéket. És ez így azért nem az a hatás amiben reménykednek szerintem

2019. márc. 5. 12:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Szerintem meg csak könnyebb valakit kirekeszteni azzal hogy fideszesnek nevezed, mint józan érvekkel vitába szállni vele es esetleg veszíteni. Mert ugye ha az illeto fideszes akkor rogton mondhatjuk ra hogy utalja a melegeket, menekulteket, liberalisokat, ellenben szereti a stadionokat es keritest, tamogatja a lopast es még naci is... ugye azert ennyi jokerrel az ember kezeben konnyebb vitazni. Megerteme na bszolut, hogy miert akarjak az ember szajaba adni hogy marpedig o fideszes...
2019. márc. 5. 14:43
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

Aki a kormánypártot kritizálja az siránkozó, kormányfikázó provokátor, aki férfiatlan, gyáva, és gyűlölködik reggeltől estid.


Ezek után te komolyan azt hiszed, hogy nem ordít rólad, hogy fideszes vagy?


Ha én most kiírok egy kérdést, hogy


A gyakorin Fidesz propagandát terjesztő, szánalmas, életképtelen trollok nem gondolják, hogy férfiatlan, és gyáva viselkedés itt gyűlölködni reggeltől estig?


Neked sem az lesz az első gondolatod, hogy én egy elfogulatlan tárgyilagos szemlélő vagyok szerintem és érthető okból.

2019. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és most be fogod írni, hogy ez is téged igazol. 😂😂
2019. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
21%

"ahogy itt viselkednek páran, hát az lassan szimpatikusabbá teszi a kormányt mint az ellenzéket. "


Ja. Az itteni fotelellenzékről mindig a Magyar Vándorból a Mátyák királyos jelenet jut eszembe...

https://www.youtube.com/watch?v=VBLERiHrBuM

:)

2019. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%

"Mert én példaul soha nem szavaznék normál esetben a Fideszre"


Hát persze, te aztán nem. :D

Jól ismerem már az ilyen "Én nem vagyok fideszes, de..." című jómadarakat.

2019. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
És LazyJones már le is írta előttem, csak nem olvastam végig a válaszokat. :D
2019. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Tizenkettes mert az elkpzelhetetlen ugye hogy anélkül zavarjon az ellenzéki provokació, hogy fideszes volnék? Gondolom akkor Hitlert is csak az tarthatja gonosz embernek aki kommunista? Szoval akkor most megtudtam hogykommunista is vagyok. De bakker Sztálint sem szeretem akkor náci is vagyok. Jujj most mi lesz
2019. márc. 5. 15:31
 18/20 A kérdező kommentje:
Tizenotos még irsz par ilyet es tenyleg fideszre fogok szavazni csak azert hogy az ilyen bugyuta kreten trollok mint te még boldogtalanbbak legyenek.
2019. márc. 5. 15:37
 19/20 LazyJones ***** válasza:
58%
Az északiak között sok a nőkék. A náci übermenschek szőkék voltak. Akkor az északiak náci übermenschek. Nagyjából ennyi összefüggés van az állításaid között. Nem attól vagy fideszes, mert utálod az ellenzéket. Attól vagy fideszes, hogy rájuk szavazol.
2019. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#14: Mármint ezzel azt akarod mondani, hogy a "fotel ellenzék" igazából majdnem mind fideszes, akik ellenzékieknek adják ki magukat hogy felmérjék, mi az emberek véleménye a kormányról? Szerintem biztos, hogy vannak ilyenek is.
2019. márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!