Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Téged ért már valamilyen...

Téged ért már valamilyen hátrány a munkahelyen amiatt, hogy nem a Fideszt pártolod?

Figyelt kérdés
Vagy ismertek ilyen eseteket?

2019. márc. 17. 19:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem. Nem politizálunk munkahelyen.
2019. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 mindentudó99 ***** válasza:
87%
Én meg nem politizálok munkahelyen és kész. Mégis mit kezd velem bárki is ha azt mondom nem érdekel a politika? De nálunk nem is téma ez.
2019. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
38%

"Én többnyire sajnos azt látom, hogy a Fidesz szimpatizánsok nagy része a szocializmust visszasíró, végtelenül maradi emberekből áll, akik képtelenek, és nem is akarnak lépést tartani a korral. Többségük abból a szolgai, besúgói miliőből való, ahol természetes volt aláásni a másikat és nulla felelősséget vállalni bármi iránt is."


Elég jól látod. A másik, ami még fontos velük kapcsolatban, hogy rettenetesen büszkék magukra, hogy ők mennyire tökös, faxagyerekek, mert nagy a pofájuk és ügyesen tudnak sunyiskodni, lopni, adót csalni, tehát megszerezni a nagy pénzeket. Ők a macsó prolik, akik mindenkinek túljárnak az eszén és mindenkitől okosabbak.

Ezzel persze nem is lenne semmi baj, csak hát 21. századi társadalmat ezzel a hozzáállással nem igazán lehet létrehozni és működtetni, ha szinte mindenki így gondolkodik egy országban. Matematikai pontossággal ki lehet számolni, hogy ebből a mentalitásból így egy balkáni putri jön létre.

2019. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem ért hátrány. Azon kevés cég magyarországi cég egyikénél dolgozom, ami nem túlárazott közbeszerzésekből él, hanem abból, hogy ténylegesen eladható, versenyképes terméket gyártunk és a bevételünk jelentős hányadát adóként befizetve pénzeljük I. Viktor ki... izé... Pénztáros Lőrinc cégbirodalmát. Ilyen helyen pedig általában dolgozni szoktak az emberek: ha szóba is kerül Viktor nagyvajda, akkor is mondhat bárki bármit, amíg a munkáját megfelelően elvégzi.
2019. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
20%
Velem nem, de ezt a beszélgetést pont a minap hallgattam: [link]
2019. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
57%
Nem , de szerintem elég hülye az az ember aki a pártállását hangoztatja munkahelyén . Lényegtelen hogy mely pártot nem oda való az
2019. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
74%
Én Jobbik kitűzővel mentem be dolgozni az okmányirodába ahol 2 diplomával dolgoztam ügyintézőként 132 ezer forintért. Véletlen 4 napon belül létszámleépítés lett és kihajítottak:) Azóta Sopronban egy osztrák vezetésű cégnél vagyok könyvelő, és leszarják a kitűzőmet, a fizetésem euróban kapom, ami több mint a pronyó fideszista önkormányzatnál ahol komoly spiclihálózat üzemel...
2019. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
68%

Az a tragédia, hogy egy olyan nyomorúságos országban élünk, ahol egy ilyen kérdéskiírásnak lehet valós oka!

És ez undorító!

O1G

2019. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
csakafidesz!
2019. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
52%
Csakawartburg!
2019. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!