Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Téged ért már valamilyen...

Téged ért már valamilyen hátrány a munkahelyen amiatt, hogy nem a Fideszt pártolod?

Figyelt kérdés
Vagy ismertek ilyen eseteket?

2019. márc. 17. 19:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Kirúgtak közmunkáról.
2019. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Végül önként jöttem el igaz, így a kétezres években kicsit már durva, hogy nem támogatod a pártállamot ezért kinéznek a munkahelyen. Tiszta komonizmus.
2019. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%

Én pl. a kémia óráim felén hallgathattam az ellenzéki propagandát és még a végén be is nyögte a prof., hogy nyugodtan jelenthetjük a dékánnál, mert volt már rá példa de nem fogják kitenni, mert megvannak az ismeretségei.(és ez egy Fideszes vidéki városban volt)

És nem az volt a fő baj, hogy mi a tanár véleménye hanem az, hogy senki nem volt rá kíváncsi ilyen részletességben és az órából vette el az időt. (volt másik tanár is aki 10-20 percben egy egész félév alatt jobban előadta, hogy mi a baja a jelenlegi kormánnyal és még hihetőbb is volt, meg átérezhetőbb)


Ma mindenki azt mond amit akar, csak tudja hogy mit engedhet meg magának, elve ha valaki agitál a munkahelyén azt szerintem nem azért kell kirúgni, mert nem Fideszes vagy épp Fideszes hanem azért, mert nem azzal foglalkozik amivel kell és irritáló a normálisabb többségre aki nem ezzel kel és fekszik.

2019. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2019. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
10%
Aki nem Fideszes az meg is érdemli!
2019. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
Engem sem.
2019. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

"Aki nem Fideszes az meg is érdemli!"


#5 Kérlek, mondj már néhány érvet ami miatt fideszesnek kéne lennem.

Én többnyire sajnos azt látom, hogy a Fidesz szimpatizánsok nagy része a szocializmust visszasíró, végtelenül maradi emberekből áll, akik képtelenek, és nem is akarnak lépést tartani a korral. Többségük abból a szolgai, besúgói miliőből való, ahol természetes volt aláásni a másikat és nulla felelősséget vállalni bármi iránt is. Miért baj az, ha valaki ebből nem kér és esetleg undorítónak is tartja?


Amúgy meg szerintem mindenkinek szíve joga, hogy melyik párttal szimpatizál. Én nem ítélem el azt sem aki fideszes, legfeljebb megérteni nem tudom őket.

2019. márc. 17. 20:14
 8/30 anonim ***** válasza:
5%

Engem már meg is vertek ezek a csúnya lipsik csak mert narancsot ettem az utcán


:(((

2019. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%

Nem munkahely, suli, még általános, komcsi iskola, régi vérű tanárok mondták, hogy így meg úgy dönti romokba a kormány (fidesz) az iskolákat. Én meg voltam a gonosz szemtelwn diák, mondtam, hogy fuuuuuj megint kapot az iskola aprót okos táblára, meg udvar fwlujításra ,és ha elesik a kölök nem szakad szét a bőre.. meg ,hogy amikor volt Erzsy tábor, blőő, ezek ingyen nyaraltatják a kölköket :D utáltak mint a sz*rt, jegyeimen is látszott, csak a fiatal tanárok adták meg az ötöst. Behívták a szüleim, mondták ha politizálok ki leszek csapva. :D nem lettem.


De nem vagyok fideszes, sajna nem vagyok semmi, szó szerint és politikailag is.

2019. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
2016-ban olyan helyen dolgoztam, ahol fideszes volt a főnök és vele együtt kellett szidnom a migránsokat és az ellenzéket. Nem mertük azt mondani a munkatársammal, hogy mi is ellenzékiek vagyunk, megjátszottuk az egészet. Amikor volt a népszavazás, akkor számon kérte rajtunk, hogy elmentünk-e szavazni a migránsok elutasítására és amikor igennel válaszoltunk, akkor azt mondta, hogy helyes, ezt el is várta tőlünk.
2019. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!