Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Téged ért már valamilyen...

Téged ért már valamilyen hátrány a munkahelyen amiatt, hogy nem a Fideszt pártolod?

Figyelt kérdés
Vagy ismertek ilyen eseteket?

2019. márc. 17. 19:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
18%
Csaka 3,14na!
2019. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
77%
Mi kollektíve együtt szidjuk a Fideszt, senki se szimpatizáns, családba se. Egy-két embert ismerek, akik nyíltan Fideszesek, ők nem zavarnak vizet. Ilyenkor mindig felmerül bennem, hogy akkor mégis hogy a jó életbe nyertek ezek.
2019. márc. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
85%
Csalással. Mért te hol voltál a választásokkor?
2019. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem ért. Érdekes is lenne...
2019. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 peca1000 ***** válasza:
100%

Munkahelyen nem volt ebből probléma, még akkor sem, mikor állami cégnél dolgoztam.


De a volt anyósom esküdt ellensége lettem, mikor kiderült, hogy más pártra szavaztam.

2019. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
78%

Közszférában dolgozom, de nagyobb bajom lenne, ha fideszes lennék. Itt mindenki utálja őket, a főnökömmel együtt.

A volt munkahelyemen ért is hátrány amiatt, mert nem sztrájkoltam a fidesz ellen, de nem azért, mert annyira szeretném őket, csak szimplán nem értettem egyet a sztrájk-követelésekkel.

Engem igaz pont nem érdekel ilyen szinten a politika, de igazából egyik oldal sem különb.

2019. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Engem még sosem. Bár nagyon ritkán politizàlok, de a közösségi oldalakon van nyoma annak, hogy nem értek egyet a Fidesszel. Persze nem tolom éjjel - nappal ezt, de mondjuk évi 1-2 nyilvános poszton van politikai téren. Sosem ért miatta gond vagy megkülönböztetés.

Ahova nem vennènek fel vagy kirùgnànak ezért, ott nem is szeretnék dolgozni.

2019. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

27# vagyok. Amúgy most hogy gondolkozok, valószínű minden munkatarsam ellenzéki vagy párt nélküli vagy nem érdekli a politika. Nem tudok olyat, aki nyíltan Fideszes lenne.

Családon belül igen, de munkahelyen nem

2019. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk a választások utáni hétfőn teljes apátia uralkodott, mindenki csak lézengett. Egyetlen mosolygós arcot sem lehetett látni.

A főnök ekkor behívatta a bandát, hozatott a boltból és mindenkinek kimért 1 dl. vörösbort. (Nálunk soha sincs piálás, ez alap!)

Az valamit dobott a hangulaton.

2019. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nálunk a főnök csak azért rúgott ki embert,mert a fideszre szavazott..
2019. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!