Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A homoszexuálisok büszkeség...

A homoszexuálisok büszkeség hetének / vagy hogy is hívják ezt/ előadásán részt vett Siffer András is. Akkor most mitől is más ez a politika mit az SZDSZ-é?

Figyelt kérdés
Ja nem vagyok homoszexuális ellenes, de amit csinálnak, meg ahogy felvonulnak az egész egyszerűen gusztustalannak tartom.
2010. júl. 4. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Ez a kérdés diszkriminatív, de 100%-ban egyet értek vele. Kiegészítésképpen négy fal között azt csinálnak, amit akarnak, csak nekem ne kelljen végignéznem az utcán.
2010. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem is tudom, mit mondjak...ez minden szempontból nagyon kínos :P Mindig olyan furcsa volt nekem ez a Siffer...hát szégyelljék magukat.
2010. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem tartom értelmesnek a felvonulást,mert ellenkező hatást

váltanak ki.Az életük nem tartozik másra.

2010. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Ezek szerint mindenki SZDSZ-es, aki felvonult? Na, eddig ezt nem tudtam.
2010. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Érdekes alakulat ez az LMP. Gondolatilag szerintem is leginkább a volt SZDSZ-ben fellelhető emberi jogi liberalizmushoz állnak közel, és ennek az irányzatnak a fő csapásiránya ma a melegek és más "hátrányos helyzetű" csoportok és bizonyos devianciák védelme. Az SZDSZ-ben szintén erős vonulatot képező gazdasági liberalizmust nem osztják olyan látványosan, bár nem vitás, hogy a külföldi nagytőkével jól kijönnének, azaz kiszolgálnák.


Az előzőek ellenére Schiffer és csapata kézzel-lábbal próbál elhatárolódni az SZDSZ-től és az MSZP-től is, mert a helyükre törnek, de tudják, hogy ez csak úgy megy, ha ők nagyon másnak látszanak tőlük is. Schiffer pl. következetesen Kóka-bandáról beszél, ha az SZDSZ szóba kerül, és az MSZP minden közeledési kísérletét visszautasítja. Nem azért, mert olyan éles eszmei különbség van közöttük, hanem azért, mert úgy gondolják, hogy az MSZP és az SZDSZ annyira lejáratódott, hogy a közösködés az LMP-re is árnyékot vethet. Valójában az SZDSZ-t már kiváltotta az LMP, de nem kevesebbre törnek, mint arra, hogy az MSZP-t is leváltsák, és ha ez sikerül, akkor a következő választáson ők lennének az addigra biztosan teljesen leamortizálódó FIDESZ fő kihívói. Ez az elképzelésük.

2010. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Ha csak provokálgatsz, akkor lelked rajta. Ha viszont valóban az SZDSZ és az LMP politikája közötti különbségre vagy kiváncsi, a kettő között elég nagy különbség van, csak nem a melegfelvonulás megitélésében. Egy liberális és egy baloldali párt értékrendje alapvetően eltér egymástól, de a két elvtelen katyvaz és a rasszista bagázs szemszogéből ezeknek az eltéréseknek nincs jelentőségük.
2010. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Legyen Magyarország Palesztina

Lehetsz Megint Pedofil

Lovari Manus Pujaro

Lógjon Minden Pannon

2010. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Lassan már hetero felvonulást kéne szervezni, mert a hetero embereket nézik le.
2010. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

"Lassan már hetero felvonulást kéne szervezni, mert a hetero embereket nézik le."


Már szervezik, vmikor szeptemberben lesz...

2010. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Gusztustalan a provokatív magamutogatásuk, különösen a transzvesztik miniszoknyája alul kivillanó csomagocska. LMP az SZDSZ utódpártja, mi ebben a meglepő? Amerikai zsidók támogatták a kampányban.
2010. júl. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!