Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor Puzsér vagy az...

Most akkor Puzsér vagy az MSZP és a Parbeszéd, illetve Karacsony nem akarja az előválasztást Puzsér részvételével?

Figyelt kérdés

Én nem értek hozzá, éppen ezért teszem fel ezt az őszinte kérdést...


Nem tudom ugyan a választ, de jelenleg inkább Puzsérnak adnám az igazat.


[link]


Itt igazából az utolsó bekezdés a fontos...


Itt leírja Puzsér, hogy Ő részt venne az előválasztáson tovabbra is, hogyha meg lenne a teljes ellenzéki koordináció... Én úgy látom, hogy Ő elég keményen küzd ezért, a regi baloldal viszont inkább ellene, annak ellenére hogy Ők is azt kommunikálják, hogy akarják Puzsért az előválasztásra...


De lehet, hogy tévedek.



2019. ápr. 10. 17:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
8%

"Mondjuk hozzáteszem, bennem amúgy is van egyfajta ellenérzés a Jobbikkal és Lmp-vel szemben a választások óta. A Momentummal együtt (akik azóta elvileg már bocsánatot is kértek ezért) egy minimális együttműködésre sem voltak hajlandóak és nagyon sok billegő körzetet miattuk nyert a fidesz."


Ja, véletlenül se az MSZP a hibás, amelyik 27-3 vagy 27-4, már nem emlékszem, pontosan melyik visszaléptetést ajánlott az LMP-nek... Mekkora egy görény ez az LMP, hogy nem fogadták el ezt a rendkívül korrekt ajánlatot!

2019. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!