Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utaljak soka még mindig...

Miért utaljak soka még mindig Gyurcsány Ferencet és a bal oldalt?

Figyelt kérdés
A válság idején is kormányzott, ha nem csinált volna valamit jól, akkor allamcsőd lett volna. Az első ciklust valóban elk*rták, de a másodikban jól kormányoztak, bár addigra az ellenzék meglovagolta a válságot és úgy került kormányra,és a választási törvény atírásával még azóta is ott vannak.

2019. ápr. 11. 09:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
28%
Igen, a "földbe döngölte", majd a vitanyertes minisztered csúfosan lebőgött, végül elzavarta a saját pártja. :D
2019. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Hallottam annak idején az ösztöndi beszédet"


Óóó igen az a híres ösztöndi beszéd. :D


"Valamint láttam az Orbánnal folytatott tv vitát, ahol a földbe döngölte O1Gt."


Aztán meg pár hónappal később kiderült, hogy semmi sem igaz abból, amit a kampányba mondott és nem kellett hozzá beszéd, mert sorba jöttek a hírek, hogy mégis lesz gázár emelés, adóemelés és még lehetne sorolni.


Gyurcsány Ferenc elvesztette a szavahihetőségét. Én baloldaliként inkább otthon maradnék, minthogy őt támogassam.

2019. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
59%
Ez már nem az első kérdés a témában. Miért nem olvasod el a válaszokat? Vagy arra számítasz, hogy más válaszokat fogsz kapni? Aki eddig szidta, ezután is fogja. Aki eddig nem szidta, feltehetőleg ezután sem fogja.
2019. ápr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!