Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utaljak soka még mindig...

Miért utaljak soka még mindig Gyurcsány Ferencet és a bal oldalt?

Figyelt kérdés
A válság idején is kormányzott, ha nem csinált volna valamit jól, akkor allamcsőd lett volna. Az első ciklust valóban elk*rták, de a másodikban jól kormányoztak, bár addigra az ellenzék meglovagolta a válságot és úgy került kormányra,és a választási törvény atírásával még azóta is ott vannak.

2019. ápr. 11. 09:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"#3 Válság idején is kormányzott, valóban voltak előtte is megszorítások, de kormányon volt 2008-ban, csak addigra a jól ismert jobboldali karakter gyilkos propaganda áldozata lett, és 2009-ben le mondott."


Ha jól kormányzott volna akkor komoly hatása nem lett volna a karakter gyilkos propagandának. Érdekes módon(most nem emlékszek pontosan) valamelyik balti államban annyit mondott a válságban a miniszterelnök, tartsanak ki az emberek majd jobb lesz és megválasztották újra.


Bajnai Gordon ő tudta hogyan kell kezelni a válságot, nem véletlenül ő lett a miniszterelnök.

2019. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
A 2006 os megszorítások miatt. Azt még a leghülyébb proli is megérezte. Ha nem emlékszel rá mik voltak azok akkor valószînűleg túl fiatal voltál még nézz utána az volt a hírhedt “nem fog fájni” csomagnak. A válság 2008 ban volt 2009 ben bajnai hozott válságkezelő intézkedéseket de ő ép ésszel csinálta . Gyurcsánnyal ellentétben ő nem szüntett meg kórházi osztályokat stb.
2019. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%
Mert olyan mint egy elmebeteg
2019. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
38%

Ha csak a kérdésre koncentrálok, elmondanám azt is, hogy miért utálom a baloldalt (A böszméről már beszéltem)

A baloldalt a kettősmércéje miatt utálom. De nagggyon!!!!!!!

Nem kifejezetten a kettősmérce léte miatt, hanem azért, mert nem ad hozzá képletet!

Van egy klasszikus mérőeszköz a tizedes mérleg. Ott tudja az ember, hogy a mért tömeg és a referencia között 10-szeres a szorzó.... Ilyen a baloldalnál nincs! Ott, vagy tetszőlefes, vagy sejtésekről kijelentik azt, hogy az jóval több....

Nekem ez a stílus nem jön be....

2019. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mi az a gyurbán?
2019. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kígyó Feri akkor is sokat ivott. :)
2019. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Tudom mi történt, már elég idős voltam ahhoz, igaz még 2006ban nem szavazhattam. Emlékszem a tüntetésekre, ahol igen is fel léptek a rendőrök a tüntetők ellen, mind két fél határozott volt és kellett a vas szigor, bár néha olyanok is bele keveredtek akiknek nem lett volna szabad. Hallottam annak idején az ösztöndi beszédet,
2019. ápr. 11. 21:43
 19/23 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__98..


Ennél már le lett vázolva, ha használnád a keresőt, meg ha valószínűleg nem kaptátok volna háziba a folyamatos propagálást. ;)

2019. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Valamint láttam az Orbánnal folytatott tv vitát, ahol a földbe döngölte O1Gt. Meg is sokkal szimpatikusabb politikus mint Vona vagy Schneider, vagy bármelyik a mostsni aktivak közül.
2019. ápr. 11. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!