Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint az LMP egy...

Akik szerint az LMP egy undorító, összefogásellenes párt, aki a Fideszt segíti Puzsérral együtt, mit gondolnak az MSZP tavalyi, nevetséges,27-3-as visszaléptetési ajánlatáról?

Figyelt kérdés

Nem gondoljátok, hogy ha az MSZP annyira akarta volna az összefogást, akkor egy korrekt ajánlatot tettek volna az LMP-nek, amit nagyobb valószínűséggel fogadtak volna el?


Vagy arról mit gondoltok, hogy most a szaros DK-nak több polgármesteri helyet ajánlottak, mint az LMP-nek?


Nem pont a régi baloldal van az összefogás ellen? Szándékosan olyan szánalmas, megalázó, igazságtalan ajánlatokat tesznek az LMP-nek, amit nem lehet elfogadni, hogy aztán rájuk mutogathassanak, hogy miattuk nyert a Fidesz.



2019. ápr. 13. 18:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Wbiker te menekülsz a valóság lehetséges és működőképes forgatókönyvei elől és csak úgy lazán lehetetlennek és működésképtelennek jelented ki őket, csak hogy igazad legyen egy vitában. Ezt a vitakultúrát inkább nem minősítem. Nem tudok sajnos minden egyes mondatodra ömlengeni valami szubjektívet ahogy te csinálod mert nincs hozzá se időm se kedvem, de ha elfogadható lenne amiket állítasz akkor például a macedónok sem tudták volna fenékbe rugni az ő orbánjukat és kiszabadulni az amúgy sokkal kevésbé súlyos helyzetükből mint a mienk. Ezek szerint te azóta is sírsz rísz rajtuk, sajnálod szörnyű sorsukat. Hát én meg az ellenzéki szavazók többségével irigylem az ő ellenzéküket és követendő példának tartom amit tettek. A te meglátásaiddal ellentétes kiváló döntést hoztak. Ettől függetlenül én nem vitatom el a jogodat, hogy te neked ez unszimpatikus és fujj nem szavaztál volna rájuk. Csak ez az unszimpátiád nem bizonyítja, hogy amit ők csináltak az lehetetlen vagy működésképtelen. Annál, hogy a Fidesz tovább rabolja, szégyeníti, igázza lefelé az országot és üldözi kifelé a magyarokat minden "csak vesszen orbán" alapú forgatókönyv jobb. Egyszerűen szimplán ilyen rossz a helyzet.
2019. ápr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Wbiker te menekülsz a valóság lehetséges és működőképes forgatókönyvei elől"


Mert gondolkodom? Izgalmas felfogás....



"és csak úgy lazán lehetetlennek és működésképtelennek jelented ki őket"


Tehetem görcsösen is, a lényegen nem változtat.

2019. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

"Egy biztos: én erre az ellenzékre nem fogok szavazni. Nem estem a fejemre. Ezért senkire nem fogok szavazni."


Puzsér, ha bp-i vagy + EP-választáson MKKP. :D Ők nem "ez az ellenzék".

2019. ápr. 18. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!