Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi magyarráza ezt a viselkedést?

Mi magyarráza ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom, hogy azt mondja néhány magyar ember hogy szégyenkezik, hogy magyar, nem szereti a hazáját, más orstágokat viszont majmol mert ott biztosan jobb...szidja a magyar sportot, katonat, egyhazi embert, ha barmit eler magyar ember arra nem buszke hanem irigy es acsarkodii...ugyenez politikaban is megfigyelheto, nehanyan hajlandoak elarulni a hazajukat csak azert hogy a kormanynak rossz legyen, nem torodve vele hogy ezzel nemcsak a kormanynak lesz rossz, hanem az osszes embernek. Hogy lehet valaki ennyire elvakult es gonosz, onzo, miert gyuloli ennyire a sajat kozossget? Miert sullyednek emberek ide?

2019. ápr. 15. 09:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

1. Azt, hogy az ember hova születik, nem választhatja meg. Ergo arra büszkének lenni, hogy valaki Magyar, Német, Lengyel vagy akármilyen nemzetiségű, szimplán csak gesztus, hiszen nem saját eredmény. Az ember arra legyen büszke, amit egyénileg vagy egy csapat részeként elért!

2. Ugyanakkor, ha valaki külföldre megy és elmondja, hogy Magyar, akkor nagyon sokan a mostani idióta kormányzattal azonosítják, emiatt pedig van ok szégyenkezni.

3. Egy kormánnyal nem kötelező egyetérteni, nyugodtan lehet utálni is.

4. Azzal, hogy valaki utálja a kormányt azért, amilyen intézkedéseket hoz, még nem akar rosszat másnak, szimplán csak úgy gondolja, hogy ezektől BÁRKI jobban csinálná.


"voltak olyan kerdesek, hogy leirtak konkretan hogy barmit megszavaznanak csak hogy a fidesznek rossz legyen. Hogy leeht igy gondolkodni?"

Úgy kérlek, hogy akinek ellenszenves a kormány, az a bukását akarja, akkor pedig bármi, ami ebbe az irányba hat, szimpatikus lehet az illetőnek.


"Ki uldozi el az embereket mostansag?"

Bizony-bizony főleg a kormány. Ugyanis ma ha nem értesz velük egyet, akkor egy Sorosista, hazaáruló vagy. Ha nem szülsz (vagy gyártasz) 3 gyereket, akkor esélyed sincs saját lakást venni, meg még le is néznek, hogy hagyod fogyni a Magyart.


"Nekunk fel kell allni ennyi szenvedes utan. Ez okozza a berkulonbsegeket."

Akkor azt mivel magyarázod, hogy a Csehek, Lengyelek, Szlovákok, akiket ugyanúgy letaroltak a II. VH-ban és ugyanúgy a nyakukon voltak az Oroszok, most SOKKAL jobban állnak, mint mi?! Ne Franciaországhoz viszonyítsunk, de az összes volt kommunista országban jobb élni ma, mint itt, beleértve Romániát és Bulgáriát is!

2019. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

#10

Te jó ég, most komolyan ennyi időt fordítottál erre a fanatikusra?


#9

Tudod, az emberek nem szeretnek olyan országban élni, ahol úgy bánnak velük, mint egy állattal.

Amúgy sem értem, hogy a béreknek mi közük van ahhoz, hogy a lakosság hogy viselkedik egymással. Magyarországon most annyi a GDP/fő, mint a svédeknél volt 1985-ben, ők pedig már akkor is egy illedelmes kultúrnép voltak, míg a magyarok még most is ott tartanak körülbelül, hogy állandóan köpködik és gáncsolgatják egymást, kutyaszart raknak a másik cipőjébe és kiröhögik, ha belelép. Ez szerinted normális viselkedés?

A történelmi tirádáid meg megint nem érdekelnek, hogy azért kell tirpáknak lenni, mert jájájáájj Trijánón meg törökök, jáááj! Kit érdekel? Egyik haveromnak az apja a szeme láttára megkéselte az anyját, szerinted most akkor kezdjen el ő is gyilkolászni? Márpedig ez az eset szerintem kicsit durvább, mint a trijannon, amiért annyit vernyákoltok, hogy nektek akkora nagy sokkot okozott.

2019. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A haveros peldad nem igazan jo pelda. Csak azt mutatja, hogy a haverod nyeresegvagybol barmit behazudik. Es hogy az ugyved szerint sok magyar csinalja, az azt jelenti, hogy meg sok mas magyar is ilyen gerinctelen.

De szerintem a kerdesed nem ezekre vonatkozott, vagy?

2019. ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Vagy egyszerűen azt, hogy a haverod még utoljára egyszer húzni akarta az agyadat.

Amúgy is, komolyan mi jelentősége van annak, hogy négy fal között egy íróasztalnál - nem nyilvánosság előtt azt mondja, hogy megverték a rendőrök? Hallja három vizsgáló hivatalnok, aki azt sem tudja, hogy hol van Magyarország, csak azt, hogy van egy Trump-nál is hülyébb miniszterelnökük, akit úgy hívnak hogy Orban. Na bumm. Nem államtitkokat szivárogtatott ki.

2019. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Túlkapások, jogszerűtlen testi sértések, figyelmeztetés nélküli könnygáz különösebb ok nélkül meg történetesen tényleg voltak. Tudom, mert kaptam.
2019. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én egyetlen dolgot néztem, mikor 5 éve kijöttem külföldre dolgozni, mégpedig saját magamat. Otthon 2012-től 2 év alatt elfogyasztottam 6 munkahelyet és fél év munkanélkülit. Nem azért mert nem akartam volna dolgozni, hanem mert az a pénz amivel kiszurták akkor a szemem, kenyérre sem volt elég. Ahol meg rendesen fizettek volna, nem vettek fel. Itt 5 év után eljutottam egy olyan állapotra, hogy idén tervezek új autót, jövőre meg lakást venni. Nincs kolbászból itt sem a kerítés, de azt érzem, hogy megbecsülnek, a munkáltatóm próbál megtartani, folyamatosan javítani a munkakörülményeimen. Én nem Magyarországot utálom, hanem azt, hogy ezt otthon nem tudtam magamnak megteremnteni és azt, hogy az emberek nagy többségének nincs is erre igénye, így persze, hogy egy olyan helyzet alakult ki a munkáltatók és a munkavállalók közt, hogy nem kell ilyenekre odafigyelni. Fel lehet vetni azt a liberálisok szemére, hogy csak az egyén érdekli őket, de a másik oldalon meg ott van, hogy a hazaszeretetmből otthon nem tudtam megélni és ezért kellett eljöljek.
2019. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"nehanyan hajlandoak elarulni a hazajukat csak azert hogy a kormanynak rossz legyen, nem torodve vele hogy ezzel nemcsak a kormanynak lesz rossz, hanem az osszes embernek."

Tudod, nem az árulja el a hazát, aki jelenti az OLAF-nak a cssalást, a korrupciót, a szabálytalanságokat, hanem az, aki ezt műveli. Biztos, hogy a haza érdeke a csalás, a korrupció, a szabálytalanság? Más kérdés, hogy sajnos nem a bűnösöket büntetik ilyenkor, hanem az államot, de ilyenkor a választóknak kell büntetni a csalókat a választásokon, de te dicséred őket. Te maffiózókat védesz, akik keresztényeknek hazudják magukat.

Tudod, gyümölcséről ismerszik meg a fa. Azt jelenti, hogy a tett a gyümölcs. Mit tesznek? lopnak, csalnak, hazudnak, és bemocskolják a kereszténységet azzal, hogy keresztény értékrendűnek vallott pártként teszik. Ha nem vallanák magukat keresztényeknek, ha nem lennének álszentek, a lopás, harácsolás, önzés , csalás aakkor is bűn lenne, de sokkal kevésbé undorító, hiszen így az egyházak is mögéjük állnak, csalóknak kampányolnak, és a vallás átpolitizálódik, míg kiszorul belőle a hit, a valódi érték. Acsarkodtok, gyűlölködtök, és elfelejtitek, hogy miről szól valójában a krisztusi tanítás. De könnyebb másik hibáival foglalkozni, mint a sajátunkkal szembenézni.

2019. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"ilyenkor a választóknak kell büntetni a csalókat a választásokon"

Pontosan, de sajnos az emberek nagy többsége sík hülye és újra megszavazza ezeket a köztörvényes bűnözőket.

Még a törököknek is volt annyi eszük, hogy most leváltság Erdogan-t, mert egy mocskos bűnöző diktátor az is. De a Magyar az mindig is szolgalelkű nép volt.

2019. ápr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!