Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vagyok hülye hogy nem...

Csak én vagyok hülye hogy nem értem a logikát?

Figyelt kérdés
Akik azt mondják hogy a Fidesz az összes migráns ellen van, azok hatalmas tévedésben vannak, mivel Orbán már megmondta hogy jöhetnek csak legálisan. És nem ingyenélősödni, Magyarország szabályait betartva, mint ahogyan ez már sok-sok éve így megy. Ennek ellenére ezek az ellenzéki agytrösztök, ki szándékozzák űzni a vendégmunkásokat, de így a külhoni magyarokat is (példának okádék). És még a Fideszre mondják, hogy rasszista meg náci. Ezek nem akarnak élni senkivel, nem pedig a Fidesz. A másik dolog meg az, hogy legalább a Fidesz tesz a demográfiai katasztrófa, és a ezáltal a fehér emberek eltűnése ellen.

2019. máj. 1. 20:36
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
Tudsz példát mondani, hogy kinek vették el a munkáját? Egyébként a legális migránsok eddig is bejöhettek (nem tudom hányadszor írom le), és mégsem volt semmilyen negatív hátránya. Az illegális migránsok befogadásával sokkal jobban megnőne a migránsok száma a hazánkba. Egy idő után pedig még több jönne. (A migrációs VÁLSÁG nem egy hiábavaló elnevezés). Én annyiban módosítanám a kormány ezen mondanivalóját, hogy a migránsok az emberek pénzét vennék el. Mert a sok dolgozni nem akarót és az ingyenélőt pont a magyar emberek tartanák el.
2019. máj. 1. 22:45
 22/54 A kérdező kommentje:
Nem jönnének ide hogyha nem lenne jó a megélhetés. Aki a Fideszre szavazók nagyrészt megvan elégedve a bérükkel, akkor ők is elveszik a munkád?
2019. máj. 1. 22:46
 23/54 anonim ***** válasza:

"Ukrajnában élnek külhoni magyarok például. Eddig nem voltak közvetítő irodák?"


Nem tudtam, hogy annyira magy területen, hogy a többes számba kell régiókat tenni.


Állami toborzó irodáról én még nem hallottam. A 82 milliós médiakampàny? Biztos nem azt reklámoztàk, hogy ne jöjjenek.


Meg a kàrpàtaljai magyarokat nem magyar állampolgárnak tekintenék?

2019. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
*Szavazott.
2019. máj. 1. 22:48
 25/54 A kérdező kommentje:
Ukrajnában attól függetlenül rengeteg magyar él. Az ukrán vendégmunkások, pedig nem összekeverendőek az illegális migránsokkal.
2019. máj. 1. 22:51
 26/54 anonim ***** válasza:

"Az ukrán vendégmunkások, pedig nem összekeverendőek az illegális migránsokkal."


Tudom, hogy nem, de a miniszterelnök is külön kihangsúlyozta, hogy őket sem hívjuk. De most mégis úgy tűnik, hogy hívták, százmilliókat költött arra a kormány, hogy jöjjenek.


Amúgy meg nem mindegy, a bevándorló is azonos lett a illegális bevándorlóval.

2019. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
De neked mi a problémád ezzel? Nem hívtak, nem parancsolták meg nekik hogy ide jöjjenek, hanem csak megadták nekik a lehetőséget. Ukrajnában jelentős magyar kisebbség él, és ha ezt megvonnák tőlük, akkor a saját nemzethársaiktól is megvonnák. Egyébként nem értem mi a baj a legális bevándorlókkal. A Fidesz szavazói is megvannak elégedve nagyrészt a bérükkel, akkor ők is elveszik a munkád?
2019. máj. 1. 23:21
 28/54 anonim ***** válasza:

"De neked mi a problémád ezzel? "


Az, hogy nem értem.


"Egyébként nem értem mi a baj a legális bevándorlókkal."


Eddig azt mondták, hogy nem leszünk bevándorlóország erre most mégis és mielőtt belekötnél senki sem tette hozzá, hogy nem leszünk illegális bevándorlók országa, csak bevándorlók országa.


" Nem hívtak, nem parancsolták meg nekik hogy ide jöjjenek, hanem csak megadták nekik a lehetőséget."


A reklám ösztönzésként használják. Például azért gyere a tescoba, mert olcsó a csirkemell. Toborzás akkor minek minősül? A Magyar Honvédség sem azért toboroz, hogy a Francia Idegenlégióhoz csatlakozzanak, hanem azért, hogy a Magyar Honvédséghez.


"Ukrajnában jelentős magyar kisebbség él, és ha ezt megvonnák tőlük, akkor a saját nemzethársaiktól is megvonnák."


Ezt én is tudom.

Akkor meg tudod mondani, hogy mekkora az a jelentős magyar kisebbség amelyik Kijevben vagy Odesszában él?


"A Fidesz szavazói is megvannak elégedve nagyrészt a bérükkel, akkor ők is elveszik a munkád?"


Jelenleg enyémet biztos nem, mert nem tervezek az egyetem elvégzése után a magyar munkaerőpiac tagja lenni.

2019. máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

"Eddig azt mondták, hogy nem leszünk bevándorlóország erre most mégis és mielőtt belekötnél senki sem tette hozzá, hogy nem leszünk illegális bevándorlók országa, csak bevándorlók országa."


Ha esetleg mindegy lenne, hogy minek nevezzük őket, akkor az alábbi kérdéseim lennének.


Most akkor dobjuk ki a A magyar nyelv értelmező szótárát, ha mindegy minek nevezzük őket?



Szerintem párttól függetlenül lehetne nevén nevezni a dolgokat vagy a magyar nyelv védelme már annyira nem fontos? Hagyjuk a szavakat összemosni, majd kikopni?

2019. máj. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

"Eddig azt mondták, hogy nem leszünk bevándorlóország erre most mégis és mielőtt belekötnél senki sem tette hozzá, hogy nem leszünk illegális bevándorlók országa, csak bevándorlók országa."


Még mindig nem nevezném Magyarországot bevándorló országnak, legális migráció mindig is volt. Olyan nem létezik, hogy bezárjuk a kapukat és senkit nem engedünk be.


"A reklám ösztönzésként használják. Például azért gyere a tescoba, mert olcsó a csirkemell. Toborzás akkor minek minősül? A Magyar Honvédség sem azért toboroz, hogy a Francia Idegenlégióhoz csatlakozzanak, hanem azért, hogy a Magyar Honvédséghez."


Tudsz nekem egy ilyen reklámot mutatni?


Akkor meg tudod mondani, hogy mekkora az a jelentős magyar kisebbség amelyik Kijevben vagy Odesszában él?"



Eddig egyetlen egy ember sem jött onnan, Magyarországra dolgozni?



"Jelenleg enyémet biztos nem, mert nem tervezek az egyetem elvégzése után a magyar munkaerőpiac tagja lenni."


Ettől függetlenül ugyanannyira abszurd azt állítani hogy a vendégmunkások elveszik a munkád, mint azt hogy a Fideszesek veszik el.

2019. máj. 1. 23:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!