Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vagyok hülye hogy nem...

Csak én vagyok hülye hogy nem értem a logikát?

Figyelt kérdés
Akik azt mondják hogy a Fidesz az összes migráns ellen van, azok hatalmas tévedésben vannak, mivel Orbán már megmondta hogy jöhetnek csak legálisan. És nem ingyenélősödni, Magyarország szabályait betartva, mint ahogyan ez már sok-sok éve így megy. Ennek ellenére ezek az ellenzéki agytrösztök, ki szándékozzák űzni a vendégmunkásokat, de így a külhoni magyarokat is (példának okádék). És még a Fideszre mondják, hogy rasszista meg náci. Ezek nem akarnak élni senkivel, nem pedig a Fidesz. A másik dolog meg az, hogy legalább a Fidesz tesz a demográfiai katasztrófa, és a ezáltal a fehér emberek eltűnése ellen.

2019. máj. 1. 20:36
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:

"A Fidesz meg úgy tesz a demográfiai katasztrófa ellen, hogy elveszi a lehetőséget attól, akinek még nincs gyereke és odaadja annak, akinek amúgy is lenne pénze."


Akkor az adókedvezmény pedig számodra mit jelent? 3 gyermekes anyáknak semmit sem kell fizetnie. Akinek 1 gyermeke vagy kettő van pedig lényegesebben kevesebbet. Nem mondhatod hogy ez és intézkedések nem megfelelőek a szegényebb családoknak is.

2019. máj. 2. 11:05
 52/54 anonim ***** válasza:
Már ha azt olvasom vagy hallom, hogy migráns, akkor kifutok a pics*ba. 4 éve ezt kell hallgatni all day all night... őrület
2019. máj. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

"Nem mondhatod hogy ez és intézkedések nem megfelelőek a szegényebb családoknak is."


Mint írtam: ha nincs gyereked, akkor a Fidesz szemében nem érsz semmit. Akinek nincs gyereke, az nem érdemel saját lakást se semmit, az csak fizesse az adót és kussoljon. Még az LTP-t is elvették, amit bárki ki tudott használni.

2019. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. De a családokat akkor is nagyobb mértékben kell jelenleg támogatni, a demográfiai helyzet megváltoztatásának érdekében. Ha nem tetszik akkor el lehet menni.
2019. máj. 6. 10:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!