Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem veszitek észre, hogy az...

Nem veszitek észre, hogy az ellenzékiek túloznak a kórházak állapota kapcsán?

Figyelt kérdés
Láttam olyasmi szöveget itt nem csak egyszer, amik arra utalnak, hogy milyen könnyű megfertőződni a kórházakban. Én sokszor voltam már kórházban az utóbbi időben és egyetlen egyszer sem fertőződtem meg. Jöttek már azzal, hogy nem érzik a saját bőrükön a Fidesz javító intézkedéseit. Én nem érzem a saját bőrömön, hogy olyan extrém szörnyű lenne az egészségügy. Az ellenzékiek túloznak.

2019. máj. 7. 10:38
1 2
 1/20 Molyember ***** válasza:
81%
Ez esetben nyilván neked van igazad, és az ellenzék hazudik. Ettől egy kicsit megnyugodtam, mert tisztára azt hittem, hogy orvos-, nővér- és eszközhiány van. De akkor minden ok. Köszönöm, hogy kiírtad ezt a kérdést és hogy válaszoltál is rá.
2019. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 meszike91 ***** válasza:
90%
Szerencsére én nagyon ritkán vagyok kórházban és a környékünkön egész normális a kórház. De látom hogy máshol milyen állapotok vannak, na azok borzasztók. Kórházi fertőzésekbe is rengetegen halnak meg.
2019. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha jól emlékszem a Fidesz saját minisztere ismerte el hogy Magyarországon évente 27 ezer ember hal meg úgy hogy meg lehetett volna menteni őket ha lenne megfelelő eszköz és orvosállomány.
2019. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%

Fertőzések mindig is voltak, és a világ minden részén vannak. Nem a fidesz tehet róla. Ez szakmai kérdés.

A kórházak meg nagyon eltérőek, voltam már teljesen felújított épületben, gyönyörű kétágyas szobák, saját fürdővel. És voltam olyan lepukkant helyen, hogy már kínunkban nevettünk, és 15 emberre jutott egy darab wc.

2019. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
A leszakadó plafont hova lehet még túlozni?
2019. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Én már kaptam el és rengeteg ismerősöm is. Körül kéne nézni..
2019. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

Kiírtál egy kérdést, meg is válaszoltad azonnal.

Aztán minden kommentelőt lepontozol, akik nem szjad íze szerint, elvakult kormánypárti módra válaszol.

Ez a ti társaságotok tisztesége?

.

Ha nem igaz, amit a kórházak állapotáról ír az ellenzék, no és pártállástól függetlenül az, akit ott ezeltek, a kórházak miért nem perelnek? - ezzel is növelve a gyógyításra költhető összegük?

2019. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
84%

Építőipari cége van a haveroknak, orvostechnikai műszeres cége sajnos nincs. Meg orvos- és nővérképzőjük sincs. Sajnos, mert akkor ugyan durván túlárazva, de legalább a felújításokon túl (ami persze messze nem mindenhol történt meg!) legalább azokon keresztül is lehetne lopni (urambocsáss: nagyon sok pénzt juttatni becsületesen a haveroknak), de legalább lennének eszközök és orvosok is. Ezzel remélem adtam egy kis ötletet a fidesz-klánnak, hogy hogyan lehet még pénzt lopni (urambocsáss: keresni).


Értem én, hogy azokban a kórházakban, amikben jártál, nem kaptál el semmi. Örülök neki, tényleg. Ugyanakkor az, hogy nem kapsz el semmit, az nem egy kitűnő dolog, hanem egy természetes, alapvető dolog lenne egy kórházban. Ettől függetlenül sajnos haltak már meg kórházakban, ott elkapott fertőzések miatt. Így azt kell mondanom, hogy nyilván túlzás az is, hogy aki kórházba kerül az meghal, meg az is, hogy minden rendben az egészségüggyel.

2019. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok ellenzéki (Fideszes sem).

Márciusban 4 napra feküdtem be a kórházba, tervezett műtét miatt. 3 hét lett belőle, olyan kemény kórházi fertőzést kaptam el, azt hittem megpusztulok.

Szerintem tök mindegy melyik párt mellett áll valaki, észre kéne venni, hogy az egészségügy nagyon alul van finanszírozva. Nem fizetik meg az ápolókat, a beteghordòkat, a mentősöket és a rezidens orvosokat sem. Egyáltalán nem vonzó a pálya a fiatal generációnak és rengeteg elhagyjàk a pályát. Vagy zsebre dolgoznak és a beteg fizet pluszban, hogy ne haljon meg.

Az eszközök és a gyógyszerek is folyamatosan hiányoznak az egészségügyben. Semmire nincs pénz, az egyszer használatos dolgokat addig használják amíg lehet.


Az utóbbi években sok kórház és orvosi rendelő lett felújìtva. De én nem érzem, hogy ez elég lenne.

Nekem őszintén szólva rohadtul elegem van belőle, hogy a fideszesek kényszeresen védik és hazudnak az egészségügy állapotáról. Attól még lehetsz fidesz szavazó, hogy észre veszed azokat, amik nem működnek.

A több hónapos várólistàkkal is gond van, sok esetben a betegnek nincs annyi ideje. Én ct-re kértem nyár végén időpontot, karácsony előtt kaptam helyet. Egy daganatos betegnek pl ennyi ideje nincs, elmegy magànba és már jövő héten a kezében az eredmény. Ez baj szerintem, ha csak azért nem ismered be, mert Fideszes vagy.

Hangsúlyozom megegyszer, hogy én sem tudok azonosulni az ellenzèkkel, gyakorlatilag part nélküli vagyok.

2019. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Európában az egyik legmagasabb az amputációk aránya - mert olcsóbb mint megmenteni a végtagot és szakember sincs aki megmentse.

De ez beleillik a fideszes világképbe. Aki nem tud dolgozni az ott rohadjon meg, mert csak nyűg és költeni kell rá.

Mert mi akkora űber nagy keresztények vagyunk.

2019. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!