Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem veszitek észre, hogy az...

Nem veszitek észre, hogy az ellenzékiek túloznak a kórházak állapota kapcsán?

Figyelt kérdés
Láttam olyasmi szöveget itt nem csak egyszer, amik arra utalnak, hogy milyen könnyű megfertőződni a kórházakban. Én sokszor voltam már kórházban az utóbbi időben és egyetlen egyszer sem fertőződtem meg. Jöttek már azzal, hogy nem érzik a saját bőrükön a Fidesz javító intézkedéseit. Én nem érzem a saját bőrömön, hogy olyan extrém szörnyű lenne az egészségügy. Az ellenzékiek túloznak.

2019. máj. 7. 10:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

9# vagyok, még annyit tennék hozzá, hogy 8 ágyas szobában voltam. Mosdó és fürdő 1 db közös volt, a folyosón. Se budi papír, se szappan nem volt.

A vizitek rendszeresen elmaradtak és nővért is napi 2x ha láttunk, akkor is rohanàsban voltak.

Nem várja el az ember, hogy ez wellness szálló legyen, de nekem akkor is nagyon balkàninak tűnt az egész.

Sògòrnőmet áprilisban műtötték egy felujitott kórházban. Nagyon szép, igényes de se szappanra se wc papirra nem futja, mindent a beteg visz. Szerintem gáz, ha hirtelen kerülsz be felkészülni sem tudsz, hogy legyen nálad.

2019. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"Kiírtál egy kérdést, meg is válaszoltad azonnal.


Aztán minden kommentelőt lepontozol, akik nem szjad íze szerint, elvakult kormánypárti módra válaszol.


Ez a ti társaságotok tisztesége?"


Nem pontoztam le ennél a kérdésnél még senkit. Az egészségügy állapota szerintem sem túl jó de ha olvastam olyat/olyasmit, hogy nagyobb az esélye a kórházi fertőzésnek mint a gyógyulásnak ami szerintem nagyon nagy túlzás.

2019. máj. 7. 11:52
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

Édesanyám orvos.

Patkányirtót kellett vennünk az orvosi szobába, mert tele van patkánnyal és csótánnyal.

2019. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
Már bocsánat, de ha az ÁNTSZ, vagy az EMMI éveken át pereskedik, hogy NE kelljen kiadnia pl.: a kórházi fertőzésekről szóló adatokat, akkor hogy mondhatná bárki is nyugodt szívvel, hogy csak fel van fújva a probléma?
2019. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

Én semmilyen változást nem tapasztaltam az kórházban, pedig jártam párszor kórházban 2002-2010 között is.


Annyi a különbség, hogy most a Fidesz adósítja el őket.

2019. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ, hogy hol.

Nálunk Győrben fejlődött a kórház. De sok helyen nagyon rossz állapotok vannak.

2019. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%

Tatabányán is jó állapotban van a kórház, nemrég adták át a teljesen út pavilont, és a következőt tervezik már. Az orvos-nővérhiány valóban óriási, de ez egész Közép-Európában így van. Az orvosok, nővérek lelkesek és le a kalappal előttük.


A néhány pesti meg a keleti kórházban valóban rossz a helyzet, Dunántúlon a legtöbb jó állapotban van, és felszerelt, ami nem azt jelenti nem lehetne jobb is.

2019. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%

Nem túloz az ellenzék, ugyanis tényleg romokban hever, főleg BAZ,Nógrád,Heves megyét nézzük... persze a fiatalt nem izgatja annyira mert ritkábban beteg, de te is megöregszel egyszer és akkor jobban fog érdekelni.

De ha már bemész egy háziorvosi rendelőbe ott is hiány van, vagy félre diagnoztizál jobb esetben 1-1 román orvos fogad 4 órában majd megy át a másik rendelőbe. Szóval itt tartunk.

2019. máj. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

#12 [kérdező]

Vedd figyelembe, hogy bárki egyszerre csak egy kórházba tud befeküdni.

Ha ott jó (nem extra!) az ellátás (van orvos, ápoló, nem csak 3/4 zsemlyét kap reggelire 1 szelet párizsival) akkor dicsérni fogja az eü ellátást és a kórházi állapotokat.

Amennyiben a kórteremben hiányos a vakolat, netán örülnie kell, hogy a szomszéd üres ágyra, nem pedig fejére szakad a plafon, messze nem érdekli, hogy akár 100 másik kórházban az egyszerű prosztó is elit ellátást kap!

Az az egy beteg, aki gyógyulás helyett fertőzést kap, betegebb lesz, mint amikor befeküdt, nem fog ódákat zengeni, hogy hetek alatt sikeresen kigyógyították az ott kapott fertőzésből!

A társaságodhoz tartozó egyént, akit te dicsérsz, más még joggal tarthatja gazembernek.

2019. máj. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

És ez ilyen sikerélmény, hogy voltál kórházban és nem kaptál el fertőzést? Akkor már minden rendben van, csak mert te egészségesen jöttél ki?

Itt nem arról van szó, hogy ki ellenzéki és ki kormánypàrti. Egy országban élünk, mindenkit érinthet, hogy kilopjàk az összes pénzt az egészségügyből. Kevés a szakember, kevés az anyagi forrás az eszközökre, gyógyszerekre. Kevés a keret a vizsgàlatokra(sok esetben hiába lenne hely megvizsgàlni és kezelnk egy nap több beteget, de nincs rá pénz). Nagyon hosszúak a várólistàk. Lehet téged eddig nem érintett negatívan a helyzet, de ezrek halnak meg évente, úgy, hogy elkerülhető lenne a halàluk.

Ha piti betegségei vannak az embernek, ahhoz elég a mostani rendszer is. De amikor mondjuk rákos vagy és a sürgősségi beutalòval is hónapokat kell vàrnod a vizsgàlatokra és műtétre, az gáz.

A lőtéri kutyát nem érdekli, ha Fideszes vagy. Csak vedd észre, hogy attól még nincsen minden rendben, mert neked jó tapasztalataid voltak.

Kicsit dühìtő a kérdésed, kb hülyére veszed, aki szerint nincs minden rendben.

2019. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!