Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy többen jönnek vissza, mint mennyien elmennek?

Figyelt kérdés

Ez egy igen nagy pofon az ellenzéknek, de főleg a balliberális médiának, amely azt akarta elhitetni hogy rengetegen mennek el és nem jönne vissza senki Magyarországra.


[link]


[link]



2019. máj. 21. 19:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/150 anonim ***** válasza:
88%
Csökkent? Biztos vagy ebben? Vagy már mindenki kiment akinek volt lehetősége.
2019. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/150 A kérdező kommentje:
Csökkent. Nem is meg lepő, mivel a Kelet Európa egyre jobban megy előre. És ez részben a mi kormányunk érdeme is.
2019. máj. 21. 21:24
 23/150 anonim ***** válasza:
88%

Hát én mostanában is csak olyannal találkoztam aki készül kimenni. Olyannal aki azért jött vissza mert itthon jobb még nem.

De biztosan úgy van ahogy a KSH mondja.

Korrupció sincs ebben az országban. Orbán megmondta, hogy nem tűri a korrupciót. És úgy is lett.

2019. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/150 A kérdező kommentje:

Micsoda véletlen, hogy mindig tik találkoztok olyanokkal akik elakarnak menni .... Ha meg a KSH mást állítana az rögtön igaz is lenne és nyomnátok az orrunk alá.


Na nem baj hamarosan gyökeresen megváltoznak a dolgok. Csak pár év kérdése.

2019. máj. 21. 21:39
 25/150 anonim ***** válasza:
87%
Van pár fideszes ismerősöm, az egyik aztmondja hogy az utcájukba a szabó józsi is azért jött haza Svájból mert a migránsokat nem bírta elviselni és már nem is akar visszamenni, megkérdeztem Szabót és aztmondta hogy kevés migránsal találkozott, nemnagyon szereti őket, de visszamegy mert csak a faterja születésnapjára jött haza meg családlátogatásra. A fideszesek úgy hazudnak mint a vízfolyás, csak hogy a vezírük igazát tudják bizonygatni..
2019. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/150 A kérdező kommentje:
Én fordítva tapasztaltam.
2019. máj. 21. 21:54
 27/150 anonim ***** válasza:
85%

Akkor ha te fordítva tapasztaltad akkor örüljél magadnak hogy álomvilágban élsz és öntöd magadba a fideszes hazugságokat. Igen lehet benne valami hogy már kevesebben mennek ki, mert akinek volt rá lehetősége az már mind kiment. Nekem minkét unokatestvérem, 3 volt osztálytársam és 2 további haverom ment ki az elmúlt 4 évben, mind a heten a Fidesz országzüllesztése, az alacsony bérek, a rossz megélhetés, a színvonaltalan egészségügy, valamint a magyar emberek borzalmas mentalitása miatt. Persze gondolom mind a heten hazudtak nekem, csak az az igaz amit a Naccságos Nemzethykeresztyén I. (Szent és Boldog) Orbán Viktor urunk és a propagandasajtója mond (hazudik) nekünk.

Nem mellesleg nem tudom mi a problémád. Feltetted a provokatív kérdésed, 90%-ban megmondták az emberek hogy nem értenek vele egyet. Legközelebb ha ilyen bajod van akkor írd oda megjegyzésnek hogy "Csak az válaszoljon aki beszopja ezt az ordas nagy kamut, az akinek van önálló véleménye és nem hisz el mindent ami "fentről" jön az ne is koptassa a billentyűit." Akkor majd csak olyan válasz jön ami neked meg a felsővezetésnek tetszik. Addig meg sajnálom, de a saját szememnek, bőrömnek, rokonságomnak jobban hiszek mind O1G-nek.

2019. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/150 anonim ***** válasza:
97%

"Csökkent. Nem is meg lepő, mivel a Kelet Európa egyre jobban megy előre. És ez részben a mi kormányunk érdeme is."

Ennek semmi köze a kormányhoz és a kelet európai országok "előretöréséhez". Az az oka, hogy a két legfőbb célországban olyan változások történnek, ami nagyon nem kedvező a migráncs magyar munkavállalóknak. A britek ki akarnak lépni, így bizonytalan a külföldi munkavállalók helyzete, az osztrákok pedig a külföldi munkavállalók kárára alakítanak a szociális rendszerükön.

2019. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/150 anonim ***** válasza:
97%
Én szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, hogy többen jönnének vissza. :S
2019. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/150 A kérdező kommentje:
Így is lenne még hova menniük, még sem választanak a fiatalok új hazát. Ezt még a hvg.hu is megjegyezte hogy: "az látszik, hogy az utóbbi években csökkent az elvándorlási kedv, és nőtt a hazatérési hajlandóság. " A többit majd meglátjuk. Ez is igazolja amit mondok.
2019. máj. 21. 23:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!