Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazol május 26-án, és...

Kire szavazol május 26-án, és miért?

Figyelt kérdés

Egyenlőre elképzelésem nincs, kire szavazhatnék. Mostmár annyi párt van, képtelenség dönteni. Nem szeretném, ha más pártokat szidátok, csak egy név és hogy miért épp az- szeretném kérni válaszként!


(Egy eddig fideszre szavazó.)



2019. máj. 22. 07:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
71%
A Mi Hazánk szerencsére sosem lehet olyan erős párt ami kormányhoz juthatna. Mivel szélsőséges, senki nem fog velük paktálni, a Jobbik pláne nem (noha ők állnának legközelebb még mindig).
2019. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a Jobbik is nyilvánosságra hozná.... hmm. Lehet. Nekem a Jobbik azért kuka, mert nekem hiteltelen. Akkor is az volt, amikor még Vona, aki üvöltve zsidózott eleinte, majd később hanukára üdvözletet küldött a főrabbinak... És Vona óta is azt a vonalat viszik. Csak azért mert ellenzéki és erős, nekem még nem pálya. Nekem egy párt ne helyezkedjen így, mert én annak nem adok gyeplőt a kezébe.


De amúgy most ugye nem magyar országgyűlést választunk.... Azonban nem vitás hogy ez az EU parlamenti választás az új erőviszonyokat térképezi fel a köv. itthoni választásokra is. Szóval emiatt is kell ezzel gondolni.

2019. máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
43%

"Mostmár annyi párt van, képtelenség dönteni" - na igen, papíron, de az "annyiból" mennyi az, ami mögött van bármi valós erő, potenciál vagy akár csak ötlet???

Kár elforgácsolni a szavazatokat.


Fidesz - a belpolitikájuk egy katasztrófa, de a külpolitikájukkal nagy vonalakban egyet értek, és fontosnak tartom, hogy ha belügyekben vitázunk is, kifelé minél egységesebb képet mutassunk. Egymással vitázni ráérünk majd akkor, ha hazai választások lesznek.

2019. máj. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
65%

Én személy szerint MKKP, mert a többiben már csalódtam, és róluk érzem azt egyedül, hogy valóban jó szándékúak, és nem a saját érdekeik miatt politizálnak csak.

Tavaly Momentumra szavaztam, de már elveztették az akkori lendületüket, látszik hogy esetlenek, gyengén kommunikálnak, néha vannak jó húzásaik de ez kevés ahhoz hogy nagy párttá váljanak.

Az MSZP listájáról egyébként Jávor Benedek és Ujhelyi István is szimpatikus, de elvből nem szavazok az MSZP-re, pláne egy olyan listára amin Szanyi is ott van.

2019. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 Libers Pertz ***** válasza:
21%
Fidesz! Fejlődés
2019. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
48%
Jobbik vagy Mi Hazánk mert értékrendem alapján ezek a pártok állnak hozzám legközelebb.
2019. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
74%
Momentumra szavazok 💜
2019. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
#7 Rosszul tudod, a Jobbik és a Mi Hazánk is nyilvánosságra akarja hozni az ügynökaktákat. Véletlenül pont azok a pártok, amik nincsenek tele spiclikkel.
2019. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
68%
Az jó hír, ha ők is azt akarják. Nekem mint mondtam, a Jobbik hiteltelen mert szélkakaspárt, a Mi Hazánk pedig sajnos nem vállalható mint párt nemzetközi szinten sem, elképesztő, szélsőséges tervei és megnyilvánulásaik miatt. Értem én hogy szereSSük a hazát (én is), de az nem azt jelenti hogy vonulgatunk meg árpádsávos matricákat teszünk az autónkra, lemezes tarsollyal az oldalunkon, darutollas kalapban. Ez egy ilyen vadromantikus hazaszeretet-illúzió. Én szeretem a hazám, ezért tudom hogy Európához kell tartoznunk, tisztelni és szeretni más kultúrákat és egymással jó viszonyt kialakítani, nem pedig idegeneket gyűlölni, a magyar kisebbségeket meg félelemben tarta(t)ni. Ez nem vezet sehova.
2019. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
A Fideszre természetesen! Mert Én jól élek, nekem semmi bajom velük. 19/f
2019. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!