Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazol május 26-án, és...

Kire szavazol május 26-án, és miért?

Figyelt kérdés

Egyenlőre elképzelésem nincs, kire szavazhatnék. Mostmár annyi párt van, képtelenség dönteni. Nem szeretném, ha más pártokat szidátok, csak egy név és hogy miért épp az- szeretném kérni válaszként!


(Egy eddig fideszre szavazó.)



2019. máj. 22. 07:05
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Kerdesre valaszolva egyebkent: a momentumra szavaztam, mert szerintem ok az egyetlen ertelmes part jelenleg, a "legkisebb rossz".
2019. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
#30 Még igazat is adhatnék akkor, ha lett volna a történelem során valaha valahol példa rá, hogy sikerült a cigányokat integrálni, munkára bírni, a társadalom hasznos tagjaivá változtatni. De nem ismerek egyetlen ilyen példát sem. Azonkívül biztos forrásból tudom, hogy a nevelőotthonokban is a cigány gyerekekkel van a legtöbb baj, beleértve azokat is, akik csecsemő korukban kerültek be. Akár rasszizmus, akár nem, sajnos ki kell mondani, hogy a vérükben van a bűnözés.
2019. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!