Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Momentumra szavazók! Ti...

Momentumra szavazók! Ti tényleg ilyen jövőt akartok? Nem lenne jobb egészséges társadalom, mint amit a Fidesz vagy akár a Mi Hazánk Mozgalom szorgalmaz?

Figyelt kérdés

Tegnap Fekete Győr András kirakott egy képet a fb oldalára. Montázs a tüntetés miatt, az alsó képen javarészt kopasz fiatalok, egyik fiú kezében sör - a többiek háttal állanak, DE még így is látszik, hogy ki férfi és ki nő.

Felette (pozitív példának szánta nyilván) egy csoportkép, róla és őket támogatóról. A 7 emberből konkrétan 3-ról lehet képről eldönteni, hogy fiú vagy lány, pedig mindegyik előlről fotózkodott.


Komolyan ilyen jövőt akartok? Nemtelen társadalmat? Majd mindenki eldönti, hogy ő férfi vagy nő vagy fa vagy autó...?


A Fidesz és a Mi Hazánk Mozgalom is egészséges társadalmat szorgalmaz, normális családmodellt.


Miért nem tetszik ez jobban?


2019. máj. 22. 12:35
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
57%

Egyébként meg, a természet nem ismeri a fejlődés fogalmát, csakis az alkalmazkodásét. A neandervölgyiek például sokkal izmosabbak és erősebbek voltak, mint a cro-magnoniak, mégis az utóbbiak kerekedtek felül, pedig a ti náci logikátok szerint a neandervölgyieknek kellett volna kiirtaniuk a cro-magnoniakat. Szóval miből gondolod, hogy te meg tudod határozni, hogy mi a jó és mi a nem jó?

Ja, a másik dolog meg az, hogy a technikai fejlődés, amiről beszéltünk, sehogy se fér bele a te természeti törvényszerűségeidbe, ahogy például az sem, hogy gyógyszerekkel gyógyítjuk magunkat. Csak hát ez van, az ember intelligenciája új mederbe terelte a dolgokat, szokj hozzá.

2019. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Az emberi elkorcsosuláshoz kár lenne hozzászokni, ha lehet normálisan is.
2019. máj. 22. 13:02
 13/45 anonim ***** válasza:
86%

A fidesz és a mi hazánk milyen jövőt szeretne? Ma a migrànsokat és a cigányokat félelmìtjük meg, holnap a barna hajúakat? Két nap múlva a kövéreket és a szemüvegeseket?

Nem kvàra mindegy ki hogy néz ki? Az a normális család modell, amikor apuka iszik és egy fűszàlat nem tesz keresztbe otthon, anyuka meg rabszolgaként szolgálja a családot és persze szül, mert az a kötelessége? Ugyan kérlek.

Egészséges társadalomban vannak ilyenek és olyanok is és jól elvannak egymás között, megférnek, nem gyűlölködnek feleslegesen.

2019. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

Nem. A normális családmodell egy férfi és egy nő, akik szeretetben és becsületben nevelik a gyereket vagy a gyerekeket. Fizikai-lelki-anyagi biztonságot nyújtva, megtanítva azt, hogy tanulni, dolgozni kell és folyamatosan előre jutni. Azt hittem, ez mindenkinek alap.


A migránsok és a cigányok sosem voltak megfélemlítve az országban, utóbbi csoport teszi inkább a magyarokkal, miközben el vannak kényeztetve és minden lehetőségük megvan mindenre, de más téma...

2019. máj. 22. 13:07
 15/45 anonim ***** válasza:
64%

"Az emberi elkorcsosuláshoz kár lenne hozzászokni, ha lehet normálisan is."


Pont erről írtam, te lökött. A neandervölgyiek izmosak és nagy termetűek voltak, míg a cro-magnoniak kicsik és kevésbé izmosak, mégis ők maradtak fenn.

Milyen jogon állapítod meg te a primkó fejeddel, hogy mi a jó és mi a rossz?

2019. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén kérdezlek kérdező, kire szavazzak? Én a Momentumban bízok, a programjuk is tetszik. LMBTQ személy vagyok. A Mi Hazánk Mozgalom, és a Fidesz is melegellenes. Én nem szeretnék sokat, csak hagyjanak élni, ne hergeljék ellenem a népet. És hiszek abban hogy egyenjogú állampolgár vagyok, hiába mondta az Kövér László, amit. Gondolom aki meleg az nem fér bele az egészséges társadalom víziójába.
2019. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
De még ott is férfi és nő. :D Szeretnél te csak ilyen "primkó" fejet kívülről és belülről is. :)
2019. máj. 22. 13:10
 18/45 A kérdező kommentje:
Sem a Fidesz, sem a Mi Hazánk nem melegellenes, ne nyeld be az ilyen hülyeségeket. Kövér László nem azt mondta, hogy a melegek nem egyenlőek a többi emberrel, csak hogy gyerekvállalás terén nem. Ez meg így van, a fecske madárnak sem lesz kis rigója.
2019. máj. 22. 13:11
 19/45 anonim ***** válasza:
0%

"Őszintén kérdezlek kérdező, kire szavazzak? Én a Momentumban bízok, a programjuk is tetszik. LMBTQ személy vagyok."


Sajnáljuk, ön nem fér bele a természet törvényszerűségeibe, ezért haladéktalanul ki lesz irtva. Kérjük, fáradjon a kasszához és fizesse ki elpusztítása költségeit. :)

2019. máj. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
48%

"De még ott is férfi és nő. :D"

És szerinted ez ki a tökömet érdekel?


"Szeretnél te csak ilyen "primkó" fejet kívülről és belülről is. :)"

Nem, nem szeretnék.

2019. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!