Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Momentumra szavazók! Ti...

Momentumra szavazók! Ti tényleg ilyen jövőt akartok? Nem lenne jobb egészséges társadalom, mint amit a Fidesz vagy akár a Mi Hazánk Mozgalom szorgalmaz?

Figyelt kérdés

Tegnap Fekete Győr András kirakott egy képet a fb oldalára. Montázs a tüntetés miatt, az alsó képen javarészt kopasz fiatalok, egyik fiú kezében sör - a többiek háttal állanak, DE még így is látszik, hogy ki férfi és ki nő.

Felette (pozitív példának szánta nyilván) egy csoportkép, róla és őket támogatóról. A 7 emberből konkrétan 3-ról lehet képről eldönteni, hogy fiú vagy lány, pedig mindegyik előlről fotózkodott.


Komolyan ilyen jövőt akartok? Nemtelen társadalmat? Majd mindenki eldönti, hogy ő férfi vagy nő vagy fa vagy autó...?


A Fidesz és a Mi Hazánk Mozgalom is egészséges társadalmat szorgalmaz, normális családmodellt.


Miért nem tetszik ez jobban?


2019. máj. 22. 12:35
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
69%

"A normális családmodell egy férfi és egy nő..."


Miért olyan rohadt nehéz megérteni, hogy ez nem választás kérdése? Aki meleg, az már gyermekkora óta tisztában van vele és nem fog tudni megvàltozni.

Miért ne szerethetné egymást két nő és két férfi is? Miért ne alkothatnànak ők is családot?

Jobb egy gyereknek intézetben, szeretet nélkül felnőni, mint egy meleg pár örökbefogadott gyerekeként?

Természetesen az anya, apa, gyerek lenne a "normális". De ez nem választás kérdése, ha valaki mondjuk nőként egy nőt választ pàrjàul, az miért akkora tragédia?

Hetero vagyok, de inkább lennék meleg, mint rasszista, náci mi hazànkos, vagy álszent, képmutató fideszes.

2019. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
64%
Te vagy az igénytelen kérdező.
2019. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
65%

"Nem lenne jobb egészséges társadalom, mint amit a Fidesz vagy akár a Mi Hazánk Mozgalom szorgalmaz?"

röviden és tömören: nem. mert nem egy egészséges társadalmat szorgalmaz.

2019. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
75%

21# vagyok, amúgy plot twist, hogy az egyik híresebb fideszes képviselő családját ismerem. A drága képviselő meleg, mint a kályha. De természetesen a fidesz propagandàt fújja ő is és soha nem fogja nyilvánosság előtt felvàllalni.

Ez jobb? Nem àlszent dolog mondjuk elìtélni a melegeket és ellenezni a jogaikat, amikor te is meleg vagy?

Szerintem jobb lenne a világ, ha elfogadòbbak lennénk és nem csak egy féle ember lehet normális.

Egyébként a kopasz cigànyverők lennének az etalon? A kérdésed alapján igen, ők aztán jó emberek tényleg

2019. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
65%

#19: "Sajnáljuk, ön nem fér bele a természet törvényszerűségeibe, ezért haladéktalanul ki lesz irtva. Kérjük, fáradjon a kasszához és fizesse ki elpusztítása költségeit. :)"


Remélem ezt viccnek szántad, szeretném azt hinni hogy csak poénkodsz. Nem vagyok másabb ember, mint te, csak történetesen a saját nememhez vonzódom. Nem vonaglok az utcán, semmi erkölcstelent nem művelek mások szeme előtt. Dolgozom, hasznos tagja vagyok a társadalomnak. De azért kösz, hogy pogromot akarsz végezni rajtam...

2019. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
58%
De akkor már a szemüvegeseket, a hallókészülékeseket és a pacemakereseket is verjük már agyon, jó? Ők is nemnormális természetellenesek, veszniük kell.
2019. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
67%

Én olyan jövőt szeretnék, amelyben senkit sem ér hátrányos megkülönböztetés a nemi identitása miatt. "Oké, Józsi meleg, de amúgy jó arc és rendes csávó" kb ennyi ... Emellett támogatnám a meleg párok gyermekvállalását akár mesterséges megtermékenyítés, akár örökbefogadás útján, és hogy rájuk is legyen kiterjesztve a család fogalma.


Összességében nézve én a melegséggel ki vagyok békülve, elfogadom a dolgot, viszont a transzi és egyéb egzotikus irányultságokat nem tudom hova tenni.

2019. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tartok a momentumtól, nem lesz nekik a bejutási küszöb sem. Hűek maradnak nevükhöz.
2019. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
12%

16 és a többi félrevezetett "LMBTQW"


Kövér csak azt mondta, ami az ENSZ nemzetközi betegségek listáján is van.

2019. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
85%

#29 Nagyon nem...


"A Mentális rendellenességek kórmeghatározó és statisztikai kézikönyvéből (DSM) a homoszexualitást 1973-ban a III. kiadással vette ki. A homoszexualitás BNO (Betegségek Nemzetközi Osztályozása) kódját 1990-ben törölte a WHO."


Kövér pedig egy ritka szalonképtelen xar alak, akinek már rég el kellett volna takarodnia a közéletből.

2019. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!