Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Momentumra szavazók! Ti...

Momentumra szavazók! Ti tényleg ilyen jövőt akartok? Nem lenne jobb egészséges társadalom, mint amit a Fidesz vagy akár a Mi Hazánk Mozgalom szorgalmaz?

Figyelt kérdés

Tegnap Fekete Győr András kirakott egy képet a fb oldalára. Montázs a tüntetés miatt, az alsó képen javarészt kopasz fiatalok, egyik fiú kezében sör - a többiek háttal állanak, DE még így is látszik, hogy ki férfi és ki nő.

Felette (pozitív példának szánta nyilván) egy csoportkép, róla és őket támogatóról. A 7 emberből konkrétan 3-ról lehet képről eldönteni, hogy fiú vagy lány, pedig mindegyik előlről fotózkodott.


Komolyan ilyen jövőt akartok? Nemtelen társadalmat? Majd mindenki eldönti, hogy ő férfi vagy nő vagy fa vagy autó...?


A Fidesz és a Mi Hazánk Mozgalom is egészséges társadalmat szorgalmaz, normális családmodellt.


Miért nem tetszik ez jobban?


2019. máj. 22. 12:35
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
61%

A Fidesz tele van melegekkel. Majd a Mi Hazánkról is kiderül utólag, hogy egyik vagy másik tagja meleg, vagy izraelita származású.

Ezekkel az emberekkel (melegekkel és izraelitákkal) nekem semmi bajom, ezért nem ez alapján szavazok. Akkor már nem a Fideszre, vagy a Mi hazánkra hanem arra szavazok, akire jónak látom. Nem tudtok megvezetni, becsapni, meggyőzni fideszesek és mi hazánkosok. Remélem, hogy még sok normális ember megy el szavazni.

2019. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
15%

30

Amit írsz, az hazugság, nézz utána. vagy félrevezettek -és nem néztél utána- vagy te magad is a félrevezetők közé tartozol.

Az ICD 10. dokumentuma csak átnevezte a homoszexualitást valami szexuális orientáció eltérésre és csak az abból fakadó rendellenességeket tekinti betegségnek. Ami igazából mindegy, csak körülírás.

2019. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
72%

#32 tudsz angolul? tudsz szöveget értlmezni?


"F66.1 Egodystonic sexual orientation

The gender identity or sexual preference (heterosexual, homosexual, bisexual, or prepubertal) is not in doubt, but the individual wishes it were different because of associated psychological and behavioural disorders, and may seek treatment in order to change it.


F66.2 Sexual relationship disorder

The gender identity or sexual orientation (heterosexual, homosexual, or bisexual) is responsible for difficulties in forming or maintaining a relationship with a sexual partner.


F66.8 Other psychosexual development disorders

F66.9 Psychosexual development disorder, unspecified"

2019. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
79%

#32 itt pedig fel vannak sorolva a rendellenességként kezelt szexuális irányultságok

"F65 Disorders of sexual preference

F65.0 Fetishism

F65.1 Fetishistic transvestism

F65.2 Exhibitionism

F65.3 Voyeurism

F65.4 Paedophilia

F65.5 Sadomasochism

F65.6 Multiple disorders of sexual preference

F65.8 Other disorders of sexual preference

A variety of other patterns of sexual preference and activity, including making obscene telephone calls, rubbing up against people for sexual stimulation in crowded public places, sexual activity with animals, and use of strangulation or anoxia for intensifying sexual excitement.

Frotteurism

Necrophilia


F65.9 Disorder of sexual preference, unspecified

Sexual deviation NOS"


feltűnhet, hogy a homoszexualitás, biszexualitás, transzszexualitás és minden más ami az LGBT-be tartozik, NINCS benne a felsorolásban

2019. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
67%
A komcsi párt mint a fidesz (és fiókpártja ami haznánk) komcsi társadalmat szorgalmaz, ami a legbetegebb ami létezik.
2019. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
26%

33-34

Az idézett szövegekben nincs benne, csak ennyi látható; ugye.

2019. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező a te problémád csak a tiéd és elvbarátaidé. mégpedig azért, mert ti bármit láttok, ha tudjátok, nem a "csapatból" akkor torznak látjátok és csepülitek.

Csak nyugodtan. Kit zavar a téveszmés handabandázás?

A világban csak az érzi jól magát, aki nem lát torzan. Se a jót, se a rosszat. Mert ekkor tud eligazodni. Titeket csak sajnálni lehet a rossz közérzetetekért.

2019. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 tgt ***** válasza:
43%
Kérdező: Szerinted az agresszív, homofób rasszisták képviselik az egészséges társadalmat? Szerintem inkább az okos, másokat elfogadó, szelíd emberek.
2019. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
74%

#36 google a barátod, de mivel még mindig meg van nyitva nekem az oldal, megspórolom neked azt a 2 másodpercet:

[link]

nem titkos információról van szó, bárki száméra elérhető (még neked is)

2019. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
68%

Köszönöm, hogy felhívtad a fotóra a figyelmet. Az alsó képet nem minősítem, de a helyzet félelemmel tölt el (akármi is legyen az oka, hogy életre keltette ezt a szerveződést). A felső képet elég sokáig bámultam, és nem értem, miért ez jutott neked eszedbe erről a képről. Miért nem azt látod, hogy hét EMBER, hét kedves arc, bár számomra még ők sem elég színesek és különbözőek, de legalább nem olyan egyen-megmondom-milyenlegyél egyenruhások és egyenfejűek, és a képen az ölelés tartja össze őket, nem a felhergelt hangulat, de már így is többet minősítettem az alsó képet, mint szerettem volna.


Én el tudtam dönteni, hogy ki a srác és ki a csaj, de eszembe se jutott volna ezen töprengeni, ha te nem hozod fel ezt a kérdést. Miért okoz neked nehézséget? Ízlésed szerint egy férfinek a kopaszközelire borotvált fej a férfias, másnak a párcentis haj, másnak a hosszú haj a legférfiasabb, megint más a rövid vagy félhosszú hajú csajokat tartja nőiesnek. Szólj, ha kell segítség a képen szereplő illetők nemének eldöntésében, ha neked ez valóban ilyen fontos.


Az általad leírt normális családmodellt egy férfi és egy nő, egy nő és egy nő, egy férfi és egy férfi éppúgy tudja teljesíteni, ha végre a törvényhozók megadnák nekik a jogokat. Tehát bármelyik felállásra igaz lehet, hogy "szeretetben és becsületben nevelik a gyereket vagy a gyerekeket. Fizikai-lelki-anyagi biztonságot nyújtva, megtanítva azt, hogy tanulni, dolgozni kell és folyamatosan előre jutni." Én meg azt hittem, hogy EZ az, ami mindenkinek alap. Nem kell félned, nem lesz több háború, éhínség, gyilkosság sem attól, és nem lesz nagyobb a korrupció, de a magyar egészségügy, oktatás sem attól fog tovább romlani, ha engedélyeznék, hogy azonos neműek is házasodhassanak és gyereket fogadhassanak örökbe és hivatalosan is családnak nevezhessék magukat. Szóval nem ők a világ megrontói. Ne félj a kisebbségtől, még ha ezt is diktálták neked életed során. Nem veszik el az általad "normálisnak" vélt családoktól a jogokat. Attól, hogy nekik jobb lesz, a "normálisaknak" még nem lesz rosszabb.

2019. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!