Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szél Bernadett lehet a Momentu...

Szél Bernadett lehet a Momentum főpolgármester-jelöltje (? )

Figyelt kérdés
Nem mondjátok komolyan! :D
2019. máj. 28. 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, mindenkinek saját döntése, hogy hova adja az arcát. Mellesleg én is minden oldalt olvasok, kormányit és ellenzékit is, így ha csúsztatás van valahol, akkor legalább képben vagyok és a józan ész alapján el tudom dönteni, melyik oldalnak van igaza.
2019. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez nem találgatás kérdése.

Ha egy ember és egy már meglévő párt arra jut (külön külön), hogy az adott időszak legfontosabb dolgaiban hasonlók az elképzeléseik, továbbá ha úgy látják, más fontos kérdésekben is hasonló gondolatik vannak, akkor elég természetes, hogy előbb utóbb egymásra találnak. Utóbb akkor, ha közben sok egyéb aktuális tennivaló akad.

Ezért nem kell nekem senki véleményét elolvasnom ahhoz, hogy megállapítsam: ez eléggé magától értetődő gondolat. Mindkét fél elég sokszor hangoztatta nézeteit, cselekedett a legkülönfélébb témákban, nem volt nehéz észrevenni, előbb utóbb egymásra találnak.

Amit nehéz megérteni, az az, hogy az a sok hasonlót hangoztató párt és ember miért nem talált még egymásra.

Két dologra tudok gondolni. Egyfelől mégse elég okosak ahhoz, hogy a Fidesz zavaró aknamunkája ne érvényesüljön náluk is, ezért ez nem jut eszükbe. Másfelől ma nem ritka, hogy valaki hazudik, ráadásul ebben leég profi ahhoz, hogy nehéz legyen ezt észrevenni. Más szavakkal, csak látszólag azonosak az elképzeléseik, valójában egyedüli hatalmat szeretnének.


Ha az ember követi az eseményeket, bizonyos idő után gyakorlatra tesz szert a kimondott szó és a titkolt gondolat közötti eltérés felismerésében. Ehhez persze eléggé kell ismerni a történelmet, gazdaságot, politikát és nem utolsósorban az emberi természetet.

Mostanában elég világos, hogy a Fidesznek elég profi szakértőgárdája van az emberi átveréshez (és ez soha nem egyéni, ez mindig csapatmunka). És az ellenzék ezen nem tud fogást találni, akár azért, mert nincs pénze rá, akár azért, mert nem talál hozzá embereket. Mert itt a politikus (akár fideszes akár ellenzéki) csak végrehajtó, neki nem ez a szakmája. Ebben a vonatkozásban én nem is az ellenzéki politikusokat kárhoztatom, sokkal inkább az országban meglévő illetékes szakértőgárdát, amely sunyít, nem mer segíteni. Amíg egy országban ilyen a szakmai háttér, addig az az ország zülleni fog.

2019. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#10

Ha valamennyire vígasztal, akkor én TMG-ről is hasonlóan "jó" véleménnyel vagyok, mint a pestisrácok oldalról. Nálam az a fószer már nem egy írásával "kicsapta a biztosítékot" korábban is.

2019. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13

Vigasztal!:)

Csak ellenpólusnak tettem ide a szösszenetét, hogy talán mégsem légből kapott a feltételezés.

De én is kiváncsian várom a fejleményeket!

2019. máj. 28. 15:40
 15/16 anonim ***** válasza:
48%
Szél Bernadett? Ő futott neki az ajtónak? Kiváló alakítás volt :D
2019. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15

:D:D:D

Nem az a másik színművésznő volt, a szoci Kunhalmi Ágnes!

Szél a háttérből adta az aláfestést mezzoszopránban:

Istenem Ági! Istenem Ági!

2019. máj. 28. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!