Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki Puzsért ekézi, mely...

Aki Puzsért ekézi, mely munkássága alapján ítéli el?

Figyelt kérdés
A Magyar Hangban publikált cikkei, az Önkérnyes Mérvadó vagy netalán alaposan áttanulmányozva a Sétáló Budapest programot nem tetszik az általa megjelölt út? Szeretném elhinni, hogy ez emberek nem alaptalanul ítélik el. Aki azt állítja, hogy ő "megmondóember" az árulja el, hogy mit vár egy politikustól. Hiszen egy politikus dolga az, hogy kommunikálja, hogy ő mit képzel jónak, követendőnek. Minden politikus "megmondóember".
2019. jún. 4. 17:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Aki Puzsért ekézi, mely munkássága alapján ítéli el?"

Nem ítélem el, csupán elmondom mi róla a véleményem. Nem tartom alkalmasnak arra, hogy politikai szerepet töltsön be vagy hogy egy város vezetője legyen.

Mi alapján? Az eddigi megnyilvánulásai, tévés és más média szereplései, beszédei, interjúi alapján.

2019. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

#9 politikai jellegű munkája még nem volt. De senkinek nincs addig politikai referenciája, amíg nem hatalmazták fel, nem? Hogy tehetett volna eddig a választópolgárokért, ha jelenleg nincs joga?

Amit eddig tett, az, hogy összetoborzott egy szakértői társaságot, aki segített neki kivitelezni a vízióit, amelyről összeállított egy programot. Sok párt ennyit sem tud elmondani magáról, hogy programot állított össze. Azon kívül közéleti vitákat kezdeményezett, amelyek oly ritkák Magyarországon, kiadott egy könyvet, folyamatosan publikál, összehozott egy követői tábort, történelem- és irodalomtudását próbálja felhasználni a jelenkor bemutatására, megértésére és ezt megossza az emberekkel, amire van hallgatóság. Lehet szidni, hogy ő csak egy újságíró és médiaszemélyiség és az nem munka, de ne álszenteskedjünk, az élelmiszer után Magyarországon a médiát fogyasszák a legtöbben. Gondolom akik ebben a topikban vannak, azok érdeklődnek a politika iránt, az ideológiák iránt, és nem személyesen ülnek a parlamentben, hogy meghallgassák az aktualitásokat, hanem tévén, rádión, hírportálokon keresztül gyűjtik össze az információkat. Ne tegyünk már úgy, mint ha a beszélgetős műsorok, interjúk nem toronymagasan vezetnék a nézettséget. Azt meg nem csak összefújja a szél, hanem igenis több tíz, ha nem több száz fő közös munkája a médiában és mind az interjúalany, mint a riporter napi szinten órákat tölt a tanulással, utánajárással, önképzéssel. Igen, másfajta munka, mint a fizikai, tudom, Magyarországon sokan a mai napig azt tartják csak munkának, ami izzasztó. Nekem nincs közöm a médiához, teljesen más területen dolgozom, de mégis ez a véleményem.

A munkásságaira hoztam fel példát a kérdés leírásában. Aki szerint mondjuk nem kemény munka újratervezni egy város infrastruktúráját, vagy egy szakértői gárdát összetoborozni és irányítani, felülvizsgálni a projektet, valamint kommunikálni a terveket az emberek felé az interneten és lakossági fórumokon keresztül és naprakésznek lenni a közönségkérdésekre az valószínűleg, soha nem csinált még egy PowerPoint prezentációt sem egy párfős csapattal középiskolában, amit aztán elő kellett adni az osztály előtt.


Aki azt írja, hogy nem tetszik neki a Sétáló Budapest, miután átolvasta a programot, az teljesen oké, remélem talál magának akivel tud szimpatizálni.

2019. jún. 4. 20:57
 13/22 A kérdező kommentje:
#10 Karácsonyról tudjuk, hogy ő csődöt mondott, mert a 2018-as választáson kiderült, hogy mekkora a támogatottsága. Bár tudom, hogy az országos átlag jóval alacsonyabb, mint a budapesti átlag, de Karácsony(MSZP) BP egészében is kisebb támogatottságot kapott. Puzsér támogatottságáról nincsen hiteles információnk még. Karácsonynak azóta volt egy botránya, amikor is veszített a népszerűségéből. Kérdem én, hogy akkor ki is gyengíti az ellenzéket? Az az ember, akiről biztosan tudjuk, hogy bár sokan támogatják még, de soha nem elegen, vagy akiről nincs információnk és felfele vagy lefele is meglepetésszerűen alakulhat a rá adott voksok száma? Ugyanez a Momentum, az EP választás eredményeit vizsgálva. Nőtt a támogatottságuk, de még mindig tudjuk, hogy nem elég, még Budapesten belül is.
2019. jún. 4. 21:21
 14/22 anonim ***** válasza:

#13

Szerintem elég egyértelmű, Budapesten Karácsony támogatottsága az EP szavazás alapján 29% (MSZP+DK), Tarlósnak van 41% (fidesz), mellettük még egy 17%-os Momentum, a többi elhanyagolható. De ki tudja, itt van ez a Puzsér, akire szerinted meglepetés szerűen sok százezren szavaznának, csak kérdem én, akkor miért borította az asztalt és miért nem mer elindulni az előválasztáson?

2019. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%

Kevertek dolgokat. Főpolgármester választáson SZEMÉLYT kell választani, nem pártot! Karácsony Gergely az egyik legnépszerűbb politikus függetlenül attól, hogy az MSZP, a Párbeszéd melyik választáson milyen eredményt ért el. Persze valamennyire ez a kérdés is biztos befolyásoló tényező, de nem ez a lényeg.


Nem csak politikusokat lehet megítélni politikai rátermettségük alapján.

Mi jellemzi az ideális politikust? Az a tulajdonság mennyire van meg Puzsérban?

Hiteles? NEM

Megbízható? NEM

Politikai téren van tapasztalata? NEM

A programjában lévő szakterülethez van valami szakmai tapasztalata? NEM

Kész együttműködni? NEM


Sorolhatnám még a végtelenségig, miért NEM JÓ, miért alkalmatlan.


Egy politikus pedig ne hisztizzen, főleg ha "férfi"-nek vallja magát.

2019. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%

#15

"Egy politikus pedig ne hisztizzen, főleg ha "férfi"-nek vallja magát."

Ez ma már nem trendi meg nem haladó dolog ám. :)

2019. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, és te már kérdezted azt, hogy Puzsér miért ekéz mindenkit?! :D
2019. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 tgt ***** válasza:
39%
Puzsér kiváló publicista, de szégyen, amit a politikában csinál.
2019. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
A mondatod második részével egyetértek, de azért nem nevezném kiváló publicistának. A publicisztikai teljesítménye is változó.
2019. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én a nem politikai dolgokban azt gondolom róla, hogy nincs szakértelme arról, amiről beszél. Persze erre mindenki azzal jön, hogy nem kell érteni semmihez, hogy legyen véleményed. De ez csak az átlag emberre igaz. Ha műsorod van, cikkeket írsz, akkor már hogy ne kéne. Sokan azt összekeverik, hogy ez mire vonatkozik. Nagyon sokszor kézzelfogható, hogy egyszerűen semminek nem nézett utána a témával kapcsolatban, és teljesen alapvető dolgokat nem tud (zenével kapcsolatban például rosszul mond lemezeket, rosszul helyezi el őket földrajzilag, volt, hogy azt se tudta, mi a pontos neve annak, akiről beszélt).

Politika: én az agglomerációban lakom, és egyáltalán nem értem, hogy fogok bejutni a városba, ha a sétáló Budapest megvalósul.

2019. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!