Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki Puzsért ekézi, mely...

Aki Puzsért ekézi, mely munkássága alapján ítéli el?

Figyelt kérdés
A Magyar Hangban publikált cikkei, az Önkérnyes Mérvadó vagy netalán alaposan áttanulmányozva a Sétáló Budapest programot nem tetszik az általa megjelölt út? Szeretném elhinni, hogy ez emberek nem alaptalanul ítélik el. Aki azt állítja, hogy ő "megmondóember" az árulja el, hogy mit vár egy politikustól. Hiszen egy politikus dolga az, hogy kommunikálja, hogy ő mit képzel jónak, követendőnek. Minden politikus "megmondóember".
2019. jún. 4. 17:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Egyébként ez nem Puzsér hibája persze, de az is ellenszenved, hogy Puzsér hívei egyből azt feltételezik, hogy aki nem ért egyet velük, annak nincsenek gondolatai. Sokszor volt, hogy ÉRVEKKEL leírtam, mi a bajom vele, és ilyen megjegyzéseket kaptam, hogy na, megjött a proli, meg hasonlók.
2019. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, hogy Puzsér indul-e majd a főpolgármesteri választáson. Ahhoz nem kevés ajánlást kell gyűjtenie, és most már se a Jobbik, se az LMP segítségére nem számíthat. Persze ez egy dolog, a Fidesz és a kamupártok (amik amúgy a Fideszt szolgálják) simán besegíthetnek neki. Kamupártok, "szervezetek" nyíltan, Fidesz titokban.


Puzsérnak tudnia kell, hogy nulla esélye van nyerni. Csak egy jelöltnek lehet némi esélye Tarlóssal szemben, de neki még úgy sem.


Személyiségzavaros ember. Nem is ért a főváros ügyeihez, tényleg csak hisztizni tud még a majdani szövetségeseivel se tud civilizált módon viselkedni, együttműködni majd, rátenném a havi fizetésemet, hogy kéthetente elővenné a lemondok kártyát, de elképzelni se tudok egy olyan jelenetet, hogy Orbánnal vagy bárkivel szemben érdeket érvényesít a főváros érdekében. Nem tudom ELKÉPZELNI SEM egy konstruktív vitában.

2019. jún. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!