Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a Fideszt nevezik...

Miért a Fideszt nevezik gyűlöletkeltőnek, hogyha az ellenzék picsokondiázza állandóan a Fideszt?

Figyelt kérdés
Semmi másról nem szól az ellenzéki politika, csak a Fidesz kritizálásáról, és gyűlöletkeltésről. Az emberek teljes mértékben való lebutításáról. Itt is lesznek lebutított, ellenzéki propagandisták, akik a saját elvetemült és sötét világnézetüket akarják ráerőltetni másokra. Pedig a többségüknek sokkal jobb az élete mint régen volt, csak nagyon kis százalékuk él meg rosszul, vagy nem tud róla hogy sokkal jobban él, vagy elfelejtette mi az hogy nincs. Ezekre az emberekre, és borús villagnézetükre nem is vagyok kíváncsi, így ne is válaszoljanak. És ha valaki a menekültek gyűlöletével huzakodna elő, vagy azzal hogy a Fidesz idegengyűlölő, azt tökéletesen cáfolja az hogy több emberen is segített a Fidesz. Csak nem Európába jutásukhoz, hanem a hazájukba! Ez az egyetlen ésszerű megoldás, és az olcsóbb is.

2019. jún. 14. 21:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/505 A kérdező kommentje:
Hungary Helps Program keretében, házakat és temolomokat, iskolákat is újjá építettek. Ha nem számít annak ez, akkor mi számít annak?
2019. jún. 14. 22:36
 22/505 anonim ***** válasza:
67%

Illetve ezek után szeretném kicsit árnyalni a képet:


Egyszerűen röhelyes, mikor valami ellenzéki politikus azzal nyitja a parlamenti felszólalását, hogy szégyellje magát, hazaáruló stb. stb., (csak most találtam ki, de kb. ilyen egy csomó felszólalás) és kisül a dologból, hogy csak azt akarja megkérdezni, hogy miért XY röntgengépeket vették meg az YY olcsóbb helyett. Full felesleges. Nagy cirkuszt kavartak Orbán boldog karácsonyos válaszából, de szerintem abszolút jó válasz volt egy fröcsögés-orientált megszólalásra.


Másik részről viszont be kell ismernünk, hogy a parlament és a média két különböző dolog. Az ellenzéknek nem célja és tevékenysége felvásárolni különböző médiumokat. Igen, van a 444, ami erősen ellenzéki hangvételű, és hasonlók, de ezek még mindig független portálok, akik épp abba kötnek bele, akibe akarnak. Indexen is rendszeresen beszámolnak róla, mikor így vagy úgy beégnek az ellenzéki pártok, vagy nagy baj van velük.


Ezzel szemben a fidesz jól láthatóan felvásárolja a piacot, és központilag irányítva lehozza az összes megyei újságban, netes portáljukon és tv-s reklámidőben a sablonra megírt gyűlöletbeszédet. Ez olykor igazán finom is tud lenni, pl. mikor a fele média Dobrev Klárát csak és kizárólag Gyurcsánynénak hajlandó hívni. Máskor pedig ott tartunk, hogy Cseh Katalin botmixeres abortusszal oldaná meg a túlnépesedés problémáját, mert miért ne.

2019. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/505 anonim ***** válasza:
100%
22:35: tudod, okoska, engem nem érdekel a Gyurcsány és az MSZP. Én 2010-ben a Fideszre szavaztam, mert bíztam benne, hogy vége lesz a mindenünnen ömlő mocskolódásnak. Hát ők csak rátettek pár lapáttal.
2019. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/505 A kérdező kommentje:

"melyik egyetemen is végeztél, hogy meg tudod ítélni, mi a felesleges kutatás? Gyerünk, okoska!"


Olyan egyszerűen kimutatható, és meghatározható dolgok, amikre ők elpazarolták a pénzt.

2019. jún. 14. 22:37
 25/505 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig kihúztak az országot a mocsokból!
2019. jún. 14. 22:38
 26/505 A kérdező kommentje:
#22 Tipikus ellenzéki kifogások, mintha ezen múlna minden, és nem jutna el senkihez a szavuk...
2019. jún. 14. 22:39
 27/505 A kérdező kommentje:

Mintha nekik semmiük nem lenne. :D


Kezdjem sorolni?

2019. jún. 14. 22:40
 28/505 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van. A Fidesz jó, az emberek buták. Hajrá Fidesz!
2019. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/505 anonim ***** válasza:
100%

"azokra is akik akasztással és lampavassal fenyegetnek, mert ők kezdték"


Mármint azokra gondolsz akik 2006-2009 között Gyurcsány Ferenc bábút akasztottak fel?


Szerintem évekig lehetne vizsgálni, hogy ki kezdte én is csak azért lettem romkocsmatöltelék, füvező libsi, hazaáruló. Soros-ügynök, karvalytőke kiszolgálója, brüsszelita, neoliberális, még lehetne sorolni a jelzőket és mind ez csak azért, mert nem tapsolok felállva a rendszerhez.

2019. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/505 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy párt gyűlöletkeltő, attól még más is lehet az.

Azért, mert szeritned egy másik párt x tulajdonsággal rendelkezik, nem jelenti azt, hogy a számára ellenfélnek kikiáltott párt azzal a tulajdonsággal nem rendelkezik. Ezt nagyon jó lenne felfogni, mielőtt valaki szavazó jogot kap.

2019. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!