Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a Fideszt nevezik...

Miért a Fideszt nevezik gyűlöletkeltőnek, hogyha az ellenzék picsokondiázza állandóan a Fideszt?

Figyelt kérdés
Semmi másról nem szól az ellenzéki politika, csak a Fidesz kritizálásáról, és gyűlöletkeltésről. Az emberek teljes mértékben való lebutításáról. Itt is lesznek lebutított, ellenzéki propagandisták, akik a saját elvetemült és sötét világnézetüket akarják ráerőltetni másokra. Pedig a többségüknek sokkal jobb az élete mint régen volt, csak nagyon kis százalékuk él meg rosszul, vagy nem tud róla hogy sokkal jobban él, vagy elfelejtette mi az hogy nincs. Ezekre az emberekre, és borús villagnézetükre nem is vagyok kíváncsi, így ne is válaszoljanak. És ha valaki a menekültek gyűlöletével huzakodna elő, vagy azzal hogy a Fidesz idegengyűlölő, azt tökéletesen cáfolja az hogy több emberen is segített a Fidesz. Csak nem Európába jutásukhoz, hanem a hazájukba! Ez az egyetlen ésszerű megoldás, és az olcsóbb is.

2019. jún. 14. 21:59
 501/505 anonim ***** válasza:
16:00: hát mert annyira szeretik, hogy nem bírnak élni a képe nélkül! Instant erekciót okoz, ahogy felnéznek rá!
2019. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 502/505 anonim ***** válasza:
100%

"A munkaerő hiány miatt viszont több helyen is kell dolgoznia, még így is"

Azért kell több helyen dolgoznia, mert éhenhalna, nem peidg azért mert érdekli az egészségügyi rendszer összeomlása.

A kormány eddig sem becsülte meg az orvosokat, ezért az orvost sem nagyon érdekli a rendszer egésze.


"Ha ilyen ütemben fogyunk, akkor hamarosan el is fogunk tünni"

HA, ott van, hogy HA.

Csak amíg nem jutunk el az 5 milliós szintre, addig nem tudjuk, hogy megáll-e, mivel elég valószínű, hogy igen. A fogyás azért van, mert nem születik annyit gyerek, mint amennyi nyugdíjas meghal, amit amúgy minőségi egészségüggyel is meglehetne változtatni.

Évente olyan 90 ezer gyerek születik 2010 óta, míg kb. 130 ezer hal meg. Az egészségügyben a megelőzhető halálesetek száma olyan 30 ezer körül mozog (ezt Kásler is beismerte). Ha olyan színvonalon működne az egészségügy, hogy ezeket megelőzzük, akkor 90 ezer születik és kb. 100 ezer hal meg. Szóval máris mérsékeltük a változást is.

Ebből pedig látszik, hogy a rendszerünk majdnem fenntartható lenne normális kormánnyal.


"Gondolkozz egy kicsit azért van a hülye fejed, ha nincs elég fiatal akkor a TE nyigdíjadat se lesz kinek megtermelnie"

Gondolkozon, hülyegyerek, és pont ezért nem fogok az inkompetens kormányra támaszkodni, és én úgy készülök, hogy egyáltalán nem lesz nyugdíjam és minimum egy 100 milliót teszek félre.


"ezek az adatok nem változnak akkor teljes mértékben fentarhatatlan lesz, hogyha nem fordul meg a szaporodás és a szülések száma, pozitív irányba"

Igazéból már maga a rendszer rossz, mivel nem úgy kellene működnie, hogy az aktuálisan dolgozók termelik meg az aktuális nyugdíjasoknak a nyugdíjukat, hanem hogy te a saját nyugdíjadat termeled meg, és kizárólag az a rendszer lenne fenntartható.


"GONDOLKOZZ!!!!!!!!"

Ezt inkább neked javaslom.


"mi voltunk itt előbb és ez a mi hazánk"

Hát, igazából az avarok is előbb voltak itt, mint mi.

Ahogy korábban meg a rómaik voltak itt előbb, mint mi. Szóval ez elég nevetséges érv.

Amúgy az integrálás még mindig opció.


"De te felőled mi ki halhatunk, és elveszhet a keresztény magyar kultúra a mocskos proli haza áruló porfád miatt!!!"

Ilyet nem mondtam, inkább úgy mondom, hogy a hazaáruló része tőlem elveszhet, ez a része leginkább a fideszesekből áll, szóval pl. belőled. De ez mellékes.


"Akkor az idex.hu-d se releváns hülyegyerek?"

AZ index nincs párt közelben. A pesti srácokat felvásárolta a fidesz, az indexnek nincsenek párt kötödései.

Mondok egy másik példát. Nézd meg, hogy az origo mikor nyert díjakat az színvonalas újságírása miatt, mindegyiket az előtt nyerte, hogy a fidesz megvette, azóta semmit. Nem véletlen, mivel nem a valóságot írják meg.


"Sokkal több pénzt visznek ki a multiaid, mint amennyit hoznak be"

Ez még mindg nem igaz, mivel nem visznek ki semmennyit. Mint mondtam a nyugati cégek nem idióták, nem veszik ki agyatlanul a pénzt a cégeikből, mint a fideszesek.


"sokszor van hogy ugyanazt veszi meg a gazda"

Ez többnyire nem igaz. Ha még traktort is vesszük példának és Magyarországon szerelnék össze, akkor sem számítana, mivel az alkatrészek nagyrészét rendelni kell. Tehát mindenképpen szerepe van a nyugatnak.

Mellesleg nevetsgées ez a nagy multi ellenesség, amikor a GDP-nk nagy része multiktől jön.


"Ez nekik így dupla haszon te meg haza áruló hülyegyerek be dőlsz nekik"

Nem az, csak hazudsz.


"HA A TUDOMÁNY NEMZETŐL FÜGGETLEN, AKKOR AZ HAZA ÁRULÁS"

Nem, az a normális.

Ha már nemzettől függ, akkor nem tudomány.

A tudomány nemzettől, személytől független, mivel a tudomány objektív. Nem befolyásolhatja egyetlen hozzád hasonló hozzá nem értő sem, mivel azzal tönkreteszi azt.


"Akkor ezért van a Hungary Helps Program [...] Ez akkora nagy probléma?"

Nem, csak ezt hívják "Soros tervnek", mivel a "Soros terv" is azt mondja, hogy helyben kell segíteni.


"például Romániában el vannak nyomva a magyarok"

Mivel nincsenek, egy kisebbség és kisebbségi helyzetben vannak. Ezzel az EU nem tud mit csinálni. Viszont Magyarországon nem az a baj, hogy kisebbségi helyzetben vannak a migránsok, hanem hogy pl. éheztetik őket. Ez nem történik meg a magyarokkal Romániában sem.


"Mondhattok nekem akármit, de aki a saját nemzete, és vére ellen cselekszik, elárulj a a saját nemzetét, az nem más mint haza áruló! Lehet tudós, orvos, munkás akárki!

"

CSak a tudomány nem nemzetellenes és nincs nemzet mellett se. Így nem támogatja és nem is árulja el. Csak a te logikád az, ami elég szánalmas, hogy ami nem nemzetet támogatja, az automatikusan nemzetellenes.


"Soros migransokkal akarja elárasztani Európát, a soros szervezetek ebben nagy szerepet játszanak, és Orbán ennek ellenáll."

Leszámítva azt a 4-5 pontot, amiben a fidesz teljes mértékben a "Soros tervet" hajtja végre.

Oh, várj csak. Hát az egész cikk 7 pontból áll, akkor a fidezs hajtja végre leginkább a "Soros tervet".


"hatalmas szakadék van a vezetők között"

Többnyire akkor, amikor Soros a vörösiszap károsultak küldött pénzt, a fidesz meg zsebre tette.

2019. jún. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 503/505 anonim ***** válasza:
0%
Az ellenzék annyira gyűlölködő, hogy én a múltkor megkaptam egy ellenzékitől, hogy reméli, hogy mielőbb meghalok. Az ellenzék gyűlölködő.
2019. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 504/505 anonim ***** válasza:
67%

Érdemes megnézni a válaszok értékelését. Fizetett trollkodók miatt nem érdemes érdemben válaszolni. Mivel engem nem érdekel az, hogy hány szélsőliberális fog leértékelni adok választ.

A válaszom ez: Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!

Nem kell azon rágódni, hogy a szélsőséges ellenzékiek éppen milyen témán gyűlölködnek, az az ő bajuk. A többség építi Magyarországot, összefog a nemzet érdekében. A többi nem számít.

2019. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 505/505 Fizikakedvelő ***** válasza:
71%
Hmm. Nem tudom,de nekem kicsit túlzás,hogy mi itt gyűlölködünk.
2019. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!