Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a Fideszt nevezik...

Miért a Fideszt nevezik gyűlöletkeltőnek, hogyha az ellenzék picsokondiázza állandóan a Fideszt?

Figyelt kérdés
Semmi másról nem szól az ellenzéki politika, csak a Fidesz kritizálásáról, és gyűlöletkeltésről. Az emberek teljes mértékben való lebutításáról. Itt is lesznek lebutított, ellenzéki propagandisták, akik a saját elvetemült és sötét világnézetüket akarják ráerőltetni másokra. Pedig a többségüknek sokkal jobb az élete mint régen volt, csak nagyon kis százalékuk él meg rosszul, vagy nem tud róla hogy sokkal jobban él, vagy elfelejtette mi az hogy nincs. Ezekre az emberekre, és borús villagnézetükre nem is vagyok kíváncsi, így ne is válaszoljanak. És ha valaki a menekültek gyűlöletével huzakodna elő, vagy azzal hogy a Fidesz idegengyűlölő, azt tökéletesen cáfolja az hogy több emberen is segített a Fidesz. Csak nem Európába jutásukhoz, hanem a hazájukba! Ez az egyetlen ésszerű megoldás, és az olcsóbb is.

2019. jún. 14. 21:59
 471/505 anonim ***** válasza:

"Nem szeméjeskedem, hanem megmondom az igazságot. Amit látom pedig csak a fogalmazásomba tudsz belekötni."


Akkor remélem tudsz idézni, ahol kijelentettem vagy utaltam rá, hogy nekem van kedvenc kormányom.

2019. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 472/505 A kérdező kommentje:
Nem arra céloztam, hanem arra hogy a fogalmazásomba tudsz csak belekötni, nem pedig abba amit a kormányról mondtam!
2019. jún. 21. 20:59
 473/505 A kérdező kommentje:
Ez pedig a részedről személyeskedés csak, de jó akkor maragyunk annyiban hogy én kezdtem. Nem jó fogakmazásommal...!
2019. jún. 21. 21:00
 474/505 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem tévedhetetlen, de az eddigi legjobb kormány."


Ahogyan eddig nyilatkoztál róluk ez jött le, főleg amikor természetesnek, mindig létező dolognak nevezted lejárt kintlevőségeket,

2019. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 475/505 anonim ***** válasza:

"Pont az imádott kormanyaid miatt "


Maradjunk annyiba, hogy nehéz másképpen érteni.

2019. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 476/505 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy látszik hogy azok, hiszen annyira véded őket. Ezért is fogalmaztam így, az is lehet hogy tévedtem. Én nem találtam nagyobb hibát a Fideszben, nektek inkább az élettel van bajotok. Sehol sem könyebb, ha ki mész külföldre ott sincs szalámiból a kerítés, ha meg abból lenne akkor pedig miért nem költözöl oda? Nekem egyszerűen csak elegem van ebből a negatív nyavakgásokból! Menjél ki és probálj meg kint boldogulni, és ne itt nyavajogj!
2019. jún. 21. 22:08
 477/505 anonim ***** válasza:

"Ez a szám már nem lenne elég, egy jelenlegi ország fentartására"

Ez megint simán hazugság. Finnország 3-szor akkora, mint Magyarország és fele annyi lakója van. Mégis egy működő, gazdag országról van szó.

Sokkal kisebb népességgel is fenntartható az ország.


"A külföldi országokba is pontosan ezért csábítják ki a magyar munkaerőt"

Ez szintén tévedés. Nem csábítják. Maguktól mennek, mivel azok az országok olyan színvonalon működnek. Erre persze Magyarország is képes lenne, csak akkor le kéne váltani a tolvaj, posztkommunista fideszt.


"Egyik országból sem visznek ki annyi pénzt, mint Magyarországból"

Ez így van, mivel Magyaországról viszik ki a legkevesebb pénzt, mivel ez az egyik leggyengébb ország az EU-ban.


"kiszolgáltatottabb helyzetet teremtettek a multiknak. Magyarországon volt így is a legnagyobb GDP növekedés"

A kettőnek nincs köze egymáshoz.

Magyarország GDP-jének egy jelentős része pont, hogy multiktól jön, így nem arról van szó, hogy a multik lehúzzák a gazdaságot, hanem épp ők emelik meg.


"1. Olyan kutatásokat végeztek, olyan csotváztól állították hogy Petőfi csontjai után, amik


egyszerű DNS mintából ki lehet mutatni hogy az nem Petőfi Sándor, és egyébként is az egy nő csontváza volt."

Miért hazudsz idióta? Pont az MTA volt, aki kételkedett abban, hogy Petőfi csontváza, mivel pont ők mondták, hogy az egy nő csontváza. Keress rá.


"2.pont az ilyen felesleges, és ezenkívül még a .agyar ellenes, amelyek nem válnak a magyar nemzet hazmsznára, kutatások miatt tette ezt a kormány."

A tudomány nem egy nemzeté, hanem mindenkié. Nem azért kell kutatásokat végezni, hogy abból egy ország megszedje magát.


"munkaerőhiány miatt, és a rengeteg új munkahelyek miatt."

Munkeerőhiány eddig is volt. Csak ahogy most is és régen is, ott van hiány, ahova magas képesítés kell, pl. programozókból sok kell.

Hogyha visszakeresed, hogy milyen munkanélküliségi ráta volt mszp-szdsz alatt, akkor olyan 10-12%-ot találsz. Most olyan 2-4%-on. Ha kikeresed, hogy mennyien vannak a közmunka programban, akkor kb. pont annyi embert találsz, ami a kettő különbsége. Szóval szó sincs arról, hogy más munkák szívtak vonla fel embereket.

Illetve még az is benne van, hogy fél millió embert elűzött a kormány 2010 óta.


"Sokkal kevesebb orvos ment el, a növekvő bérek miatt, mint amennyi elment 2010 előtt. Az orvosok még további béremelésre is számíthatnak, és ugyanígy az ápolók is! A statisztikák ezt mutatják!"

Nem, nem mutatnak ilyet.

Arról nem is beszélve, hogy a ksh statisztikái rosszak, mivel taj kárty alapján nézik, hogy ki ment el, és ha valaki nem mondja le a taj-t, de elmegy, akkor a ksh szerint nem költözött ki.


"Nem hazudtak, csak nem sikerült megvalósítaniuk."

Igen, ez a hazugság definíciója.


"Nagyon úgy látszik hogy azok, hiszen annyira véded őket."

Itt senki sem védi az mszp kormányt. Ez embereknek csak az a baja, hogy hazudsz, megállás nélkül.

2019. jún. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 478/505 A kérdező kommentje:

"Ez megint simán hazugság. Finnország 3-szor akkora, mint Magyarország és fele annyi lakója van. Mégis egy működő, gazdag országról van szó.


Sokkal kisebb népességgel is fenntartható az ország."


Csak annyi a kérdés, hogy meddig maradnak fent a finnek. De tudom számodra mi magyarok simán ki halhatunk, mert nincs baj azzal, hogy fogyunk! Finnek alapból kevesebben voltak, így hogyha ott is fogyna a népesség komoly gondok lehetnének. Magyarország nem lenne fenntartható, így is komoly gondokat okoz a munkaerő hiány!


"Ez így van, mivel Magyaországról viszik ki a legkevesebb pénzt, mivel ez az egyik leggyengébb ország az EU-ban."


Magyarországból veszik ki a legtöbb pénzt, legalább néznél utánna mielőtt baromságokat írsz!!!


"Magyarország GDP-jének egy jelentős része pont, hogy multiktól jön, így nem arról van szó, hogy a multik lehúzzák a gazdaságot, hanem épp ők emelik meg."


Csak a megtermelt pénz egy jelentős részét kiviszik, és kevesebbet hagynak itt.


"Miért hazudsz idióta? Pont az MTA volt, aki kételkedett abban, hogy Petőfi csontváza, mivel pont ők mondták, hogy az egy nő csontváza. Keress rá."


Jó ebben lehet hogy tévedtem, sőt bizonyos!


"A tudomány nem egy nemzeté, hanem mindenkié. Nem azért kell kutatásokat végezni, hogy abból egy ország megszedje magát."


Tudomány a nemzet érdekeit kelk szolgáltnia, vagy haza áruló, és ez lesz!


"Múlt pénteken Kolozsváron borult román kollégája nyakába a Magyar Tudományos Akadémia elnöke. Lovász László és Ion Aurel Pop a találkozóról kiadott közlemény szerint a két intézmény közötti együttműködésről és az eddigi megállapodások „pozitív aspektusairól” beszélgetett.


Jellemző módon a két jeles tudós szót sem ejtett a történettudomány tényeinek meghamisításán alapuló úzvölgyi autodaféról, és nem került terítékre a Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem nevének titokban történt románosítása sem (az intézmény múlt hét óta Emil Palade román származású amerikai sejtbiológus nevét viseli.) Lovász László azt sem hozta szóba, hogy 2017 áprilisában a Román Tudományos Akadémia olyan csoportot hozott létre, melynek feladata többek között a „románellenes magyar információs hadviselés” elleni fellépés. Ennek legbuzgóbb szorgalmazója történetesen Lovász újdonsült kebelbarátja volt, aki – akkor még mint a kolozsvári Babeș–Bolyai Tudományegyetem rektora – hosszas előadásban fejtegette, hogy Magyarország „különleges főosztályt” hozott létre a tavalyi román centenárium aláásására, tagadva Erdély román identitását.


Sajnos Ion Aurel Pop félelmei alaptalanok voltak, ellenben az általa „különleges főosztálynak” titulált testület történetesen az MTA Lendület Trianon 100 kutatócsoportja, melynek tevékenysége – fogalmazzunk finoman – a legkevésbé sem mondható konfrontatívnak. Ezért indokolt lett volna Lovász László részéről némi udvarias szemrehányás. A budapesti vendég ehelyett megköszönte Ioan Aurel Popnak, hogy a Román Tudományos Akadémia az MTA és a magyar kormány szakmai vitájában az előző mellé állt.


Lovász László tehát annak a román akadémiai elnöknek hálálkodott minap Kolozsváron, aki légből kapott víziókkal küzdve beletörölte a lábát Magyarországba és a Magyar Tudományos Akadémiába. Annak a Ioan Aurel Popnak, aki akadémiai elnökként szemérmetlenül letagadta az 1918-as gyulafehérvári nyilatkozatban az erdélyi nemzeti közösségeknek adott ígéreteket. Annak, aki az Erdély Románia általi megszállását ünneplő tavalyi centenárium kapcsán azt üzente Kelemen Hunor RMDSZ-elnöknek (és személyén keresztül a magyar közösségnek), hogy „ha nem ismered el a nemzeti ünnepet, nem élhetsz ebben az országban”, és aki tavaly márciusban az Adevărul (a román Népszabadság) napilapnak azt mondta, „az RMDSZ és más romániai magyar szervezetek vezetőinek tudniuk kell, hogy a nemzeti ünnep megtisztelése bármelyik ország polgára számára kötelesség. Itt nem arról van szó, hogy valakinek örömre vagy bánatra van-e oka, hanem közjogi és állampolgári kötelességről.”



És aki egy 1985-ben Aristotel Stamatoiu tábornok, az akkori Külügyi Hírszerző Központ vezetője parancsára naprakészen összeállított névsor szerint szorgalmasan együttműködött a hírhedt román kommunista állambiztonsági szoglálat, a Securitate 0225-ös egységével, mely az emigráns románokat figyelte meg.


Nem csoda tehát, hogy gyűlöli és rágalmazza Magyarországot és fenyegeti az erdélyi magyarokat, akikkel kötelezően megünnepeltetné saját gyarmatosításukat. De hogy a Magyar Tudományos Akadémia elnöke hálát rebeg ennek a magyarellenes történelemhamisítónak, az erkölcsi értelemben maximálisan kimeríti a hazaárulás fogalmát."


"Nem, nem mutatnak ilyet."

De

"Arról nem is beszélve, hogy a ksh statisztikái rosszak, mivel taj kárty alapján nézik, hogy ki ment el, és ha valaki nem mondja le a taj-t, de elmegy, akkor a ksh szerint nem költözött ki."

A korházakból megy ki kevesebb orvos, és ezt nézik, és ez pont a magasabb fizetések miatt van ez. Ettől még ott is munka erő hiány van.


"Hogyha visszakeresed, hogy milyen munkanélküliségi ráta volt mszp-szdsz alatt, akkor olyan 10-12%-ot találsz. Most olyan 2-4%-on. Ha kikeresed, hogy mennyien vannak a közmunka programban, akkor kb. "


És pontosan ez bizonyítja, hogy munkaerőhiány van. Hogyha több gyerek születik, ez megoldódik!


"Igen, ez a hazugság definíciója."


Valósítottak meg volna az ország kárara.


"Itt senki sem védi az mszp kormányt. Ez embereknek csak az a baja, hogy hazudsz, megállás nélkül."


Csak egyszer tévedtem, te viszont folyamatosan!

2019. jún. 22. 08:53
 479/505 anonim ***** válasza:

"így hogyha ott is fogyna a népesség komoly gondok lehetnének"

Csak pont meg lehet nézni, hogy hogyan változott eddig a népességük. Eddig is hullámzott, így szó sincs arról, hogy a kihalás fenyegetné őket.


" De tudom számodra mi magyarok simán ki halhatunk, mert nincs baj azzal, hogy fogyunk!"

Mivel tényleg nincs. A fogyás egy pillanatnyi állapot, viszont ez simán változhat és stagnálhat, amint elértünk egy normális népesség számot.


"Magyarország nem lenne fenntartható, így is komoly gondokat okoz a munkaerő hiány"

Magyarország is fenntartható lenne, mivel akkor úgy kell szervezni.

Mellesleg Finnországban is munkaerőhiány van, mivel mindenhol a világon hiány van programozókból.


"Magyarországból veszik ki a legtöbb pénzt, legalább néznél utánna mielőtt baromságokat írsz!!!"

Utána néztem, ezért tudom, hogy hazudsz. A legkevesebb pénzt viszik ki, mivel a legrosszabb helyzetben vagyunk.


"Csak a megtermelt pénz egy jelentős részét kiviszik, és kevesebbet hagynak itt."

Egyrészt ez nem igaz. Csak a magyarok olyan ostobák, hogy egyből kiveszik a cégből a pénzt. Egy üzletember bent hagyja, mivel az befektetés, így semmit nem visznek ki.

Másrésztről, a GDP-n nem változtat, hogy aktuálisan épp mennyi pénz van az ország területén, mivel a gazdasági mozgásokat számolja.


"Tudomány a nemzet érdekeit kelk szolgáltnia, vagy haza áruló, és ez lesz!"

Na ez viszont hazugság. Mivel ezen logika alapján szerinted a német tudósoknak azon kellett volna dolgozniuk, hogy mindenképp legyen atombombája a németeknek a 2. vh alatt.

A tudomnáy nemzettől független, és annak is kell lennie, mert ha nem lesz az, akkor 3. vh is lesz, sőt.


"nem került terítékre a Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem nevének titokban történt románosítása sem"

Ahogy szintén nem beszéltek, hogy mennyire rasszisták a magyarok nem csak a románokkal, de minden néppel szemben. És?


"melynek feladata többek között a „románellenes magyar információs hadviselés” elleni fellépés"

Mellesleg jó lenne, ha nem vennél át egy az egyben hazugságokat az origo-ról, mivel mindenki el tudja olvasni, hogy amit írsz az hazugság.


"Román Tudományos Akadémia az MTA és a magyar kormány szakmai vitájában az előző mellé állt"

A kommentjeidből ömlő hazugságok, gyűlölködés után én is inkább a román kutató csoporttal értenék egyet.


"beletörölte a lábát Magyarországba és a Magyar Tudományos Akadémiába"

Mondjuk ilyen se történt, de mindegy.


"A korházakból megy ki kevesebb orvos, és ezt nézik, és ez pont a magasabb fizetések miatt van ez"

Mivel a közegészségügyből átmegy magánba. Így az orvosok száma az országon belül nem változik, de az egészségügy színvonala romlik.


"És pontosan ez bizonyítja, hogy munkaerőhiány van. Hogyha több gyerek születik, ez megoldódik!"

Nem, mint mondtam a közmunka program nyelte el az embereket, nem normális munka. Tehát pont azt bizonyítja, hogy baromi nincs szó rendszerszintű munkaerőhiányról.


"Valósítottak meg volna az ország kárara."

Ez így van, de ettől még nem lesz igaz. Ettől még hazugság marad. Olyat kell mondani, ami megvalósulhat és jó.

Nem az a megoldás, hogy mivel idióták így inkább hazudnak valamit, ami jól hangzik, csak belerokkan az ország.


"Csak egyszer tévedtem, te viszont folyamatosan!"

Ne zavarjon, hogy nem volt még igaz állításod. :)

2019. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 480/505 A kérdező kommentje:

"Csak pont meg lehet nézni, hogy hogyan változott eddig a népességük. Eddig is hullámzott, így szó sincs arról, hogy a kihalás fenyegetné őket."


És eddig is sokkal kisebb volt mint a magyar, szóvak ha magyar fogyna el ennyire, ott már nagyobb bajok lennének a termelésbe meg mindenbe!


"Mivel tényleg nincs. A fogyás egy pillanatnyi állapot, viszont ez simán változhat és stagnálhat, amint elértünk egy normális népesség számot."


Eddig is alig voltak!


"Magyarország is fenntartható lenne, mivel akkor úgy kell szervezni."


Egyáltalán nem hasonlítana az a jelenlegi Magyarországra, és komoly vissza esés lenne az iparba.


"Mellesleg Finnországban is munkaerőhiány van, mivel mindenhol a világon hiány van programozókból"


Meg másokból is. Az a provléma hogy elörekszik a társadalom, és nem kesz miből kifizetni a nyugdíhakat. Ez jelenleg a kis országokat fenyegeti, és az alacsony népességűeket. A migransok pedig túlszaporodnak minket! Végül ha nem születik elég magyar gyerek eltününk...



"Utána néztem, ezért tudom, hogy hazudsz. A legkevesebb pénzt viszik ki, mivel a legrosszabb helyzetben vagyunk.



Egyrészt ez nem igaz. Csak a magyarok olyan ostobák, hogy egyből kiveszik a cégből a pénzt. Egy üzletember bent hagyja, mivel az befektetés, így semmit nem visznek ki.


Másrésztről, a GDP-n nem változtat, hogy aktuálisan épp mennyi pénz van az ország területén, mivel a gazdasági mozgásokat számolja."



Nem néztél utánna, mivek akkor tudnád hogy baromságot állitasz!


[link]



"Na ez viszont hazugság. Mivel ezen logika alapján szerinted a német tudósoknak azon kellett volna dolgozniuk, hogy mindenképp legyen atombombája a németeknek a 2. vh alatt.


A tudomnáy nemzettől független, és annak is kell lennie, mert ha nem lesz az, akkor 3. vh is lesz, sőt."


Nem én csak azt mondom, hogy je dolgozzanak magyar nemzet ellenes kutatásokon, mivek akkor haza árulók!


"Ahogy szintén nem beszéltek, hogy mennyire rasszisták a magyarok nem csak a románokkal, de minden néppel szemben. És?"


Románok megérdemlik, mivel elnyomják a magyarokat! Egészséges rasszizmus minden nép fenntartásához kell!!


"Mivel a közegészségügyből átmegy magánba. Így az orvosok száma az országon belül nem változik, de az egészségügy színvonala romlik."


Ez sem igaz.

2019. jún. 22. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!