Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan írják, hogyha Puzsér...

Sokan írják, hogyha Puzsér miatt Tarlós nyer, akkor Puzsér népellenség lesz. És mi van akkor, ha ugyan Tarlós nyer, de Puzsér 2. lesz?

Figyelt kérdés

Például tegyül fel, hogy Kálmán Olga nyeri az előválasztást, Őt indítja a balliberális ellenzék Tarlós ellen, erre pedig Puzsér ráindít...

Az eredmények pedig esetleg így alakulnak: Tarlós 49%, Puzsér 27%, Kálmán 24%.

Ezesetben, szerintetek, akik szerint Puzsér népellenség lenne, hogyha utolsó lenne, akkor így meg Kálmán Olgára mondanátol ezt?

Vagy rá ez valamiért nem vonatkozna?

Mert valamiért ezt nem olvastam sehol...


De KO nevét nyugodtam felcserélhetitek Karácsony Gergőre is, nem ez a lényeg...


2019. jún. 19. 06:35
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Na tudod, a Puzsér szavazök meg szintén inkább nem mennének el Olgára szavazni, ha az nyerne vagy egyenesen beikszslnének Tarlósnak...
2019. jún. 19. 10:36
 22/39 A kérdező kommentje:

Amúgy milyen vitákat tartanak? Arra gondolsz, hogy feltesznek nekik egy komplett kérdést, "ezt meg azt megcsinalnátok e? Betelepítenétek e 50,000 fát? Építenétek e 5000 önkormányzati háztömböt?" és akkor mondják rá, hogy "igen, igen, én háromszor annyit"?

Komolyan ez kell?

Meg, hogy kilopkodják Puzsér szájából a mondatokat?

Már mindnek víziója van.

Annyira hiteltelenek...


Javaslom Puzsér szakmai programját elolvasásra, amit 70 valódi szakember alkotott, ingyen, elhivatottságból és konkrét megoldásokat is írnak, nem csak azt, hogy "hát ez a gond, ezzel kéne kezdeni valamit majd".

2019. jún. 19. 10:41
 23/39 anonim ***** válasza:
74%

Tgt, ez a demokrácia megerőszakolása. Ne az győzzön, aki a legerősebb, hanem a sok hitvány fogjon össze, és együtt nyomják le azt.

Tehát lehet, hogy te se szavaznál Puzsérra. De úgy gondolod, ha Kálmán Olga lesz az egyetlen kihívó, mindenki rá szavaz.

2019. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 tgt ***** válasza:

Kérdező: Kálmán Olga, Karácsony Gergely és Kerpel - Fronnius Gábor végigcsinálják a többórás vitákat, hogy én, a választó eldönthessem, ki a legjobb.

https://www.youtube.com/watch?v=ToPdmp8WOd8

Puzsér ebben nem akart részt venni. Ő csak bekiabál a pálya széléről, hogy sz*rok vagytok.

2019. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Elválasztás szart se ér.. Senki se szavaz ott.
2019. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

#24. Puzsérnak eddig több mint 10 órányi videóanyag van feltöltve a youtube csatornájára, ahol rajta kívül építészmérnökök, közlekedésmérnökök, szociológus, urbanológus egyetemi tanárok vitatják meg a dolgokat, tartanak prezentációt...

+ ugye a 150 oldalas program.


Én is arról a "vitáról" írtam fentebb amit linkeltél, tudtam, hogy erre gondolsz... De az is már eleve baj, ha ez egyesek szerint vita.

2019. jún. 19. 10:55
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Ő csak bekiabál a pálya széléről, hogy sz*rok vagytok"

De tényleg azok. Külön-külön is, meg együtt is.

2019. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 tgt ***** válasza:
52%
23-as: Ez mitől lenne a demokrácia megcsúfolása? Az ellenzék kiválasztja azt a személyt, aki a legnagyobb támogatást kapja az ellenzéki polgárok részéről és őt indítja Tarlós ellen. Ez teljesen korrekt. Hogy te hitványnak tartod őket, az a te dolgod, én nem tartom hitványnak egyiküket sem.
2019. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
tgt! Arra még nem feleltél, hogy 2018 április 8.-án miért is indított rá az MSZP-P és a DK a Jobhikra... A Te érvrendszered alapján nem kellett volna.
2019. jún. 19. 11:07
 30/39 anonim ***** válasza:

tgt,

Ha jól értem szerinted Puzsér azért nem vesz részt az előválasztáson, mert fél a csúfos vereségtől, fél vitázni.


El tudsz e képzelni esetleg más okot még ezeken kívűl?

2019. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!