Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan írják, hogyha Puzsér...

Sokan írják, hogyha Puzsér miatt Tarlós nyer, akkor Puzsér népellenség lesz. És mi van akkor, ha ugyan Tarlós nyer, de Puzsér 2. lesz?

Figyelt kérdés

Például tegyül fel, hogy Kálmán Olga nyeri az előválasztást, Őt indítja a balliberális ellenzék Tarlós ellen, erre pedig Puzsér ráindít...

Az eredmények pedig esetleg így alakulnak: Tarlós 49%, Puzsér 27%, Kálmán 24%.

Ezesetben, szerintetek, akik szerint Puzsér népellenség lenne, hogyha utolsó lenne, akkor így meg Kálmán Olgára mondanátol ezt?

Vagy rá ez valamiért nem vonatkozna?

Mert valamiért ezt nem olvastam sehol...


De KO nevét nyugodtam felcserélhetitek Karácsony Gergőre is, nem ez a lényeg...


2019. jún. 19. 06:35
1 2 3 4
 31/39 tgt ***** válasza:
Kérdező: Erre nem tudok válaszolni. Szerintem hiba volt.
2019. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 tgt ***** válasza:
30-as: Én tudom, hogy Puzsérnak van egy hivatalos magyarázata, hogy miért szállt ki az előválasztásból, de szerintem azért, mert pontosan tudja: ő annyira megosztó személyiség, hogy esélye sincs az előválasztáson. Azt képtelen lett volna feldolgozni, hogy őt csak úgy kiszavazzák, ezért úgy döntött kiszállt és megtrollkodja az egészet.
2019. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy korábban már írták, egy csomó embert kizárólag az Orbán fóbia vezérel, felőlük Győzike is lehetne a főpolgármester jelölt ,akkor arra szavaznának, csak ne a Tarlós megazOrbán! Na és itt ezen a ponton már el is ezt tették a választást 😁😁
2019. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
70%
...el is vesztették a választást.
2019. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 tgt ***** válasza:

Te Orbán fóbiának nevezed azt, amikor valaki elégedetlen a jelenlegi hatalommal, és szeretné leváltani. A kifejezéssel azt sugallod, mintha ez valami kóros állapot lenne. Úgy látszik, nem tudod elfogadni, hogy valaki másként látja a világot, mint te.

Valóban nehéz leváltani a jelenlegi hatalmat, mert a sok ellenzéki párt áll szemben egy nagy párttal. Ezért van szükség az összefogása. Ennek megvannak a hátrányai, hiszen mindeni számára tökéletes jelöltet nem lehet találni. De törekedni kell rá.

2019. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
57%
Tgt. Egyszer kijelented, hogy Puzsér teljesen alkalmatlan. Aztán azt mondod, ha ő lenne az előválasztás nyertese, adnál neki egy esélyt. Ugyanakkor nem vagy orbánfóbiás, nem az vezérelne, hogy bárki, csak az Orbán embere ne.
2019. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 tgt ***** válasza:

36-os: Félreértesz. Ha Puzsér részt vett volna az előválasztáson, leült volna a többi jelölttel vitatkozni, képviselte volna a saját programját, én ezt szívesen végignéztem volna, és esélye lett volna meggyőzni engem arról, hogy felnőtt a feladathoz, és alkalmas főpolgármesternek. De ő ezt nem vállalta. Úgy gondolom, ha valaki ennyire nem tud senkivel együttműködni, akkor nem tudná jól vezetni a fővárost.

Nem tudom, mit értesz orbánfóbia alatt. Ha én orbánfóbiás vagyok szerinted, mert kifejezetten károsnak tartom, amit Orbán Viktor, a családja, a baráti köre és az üzletfelei csinálnak az országgal, akkor legyen úgy.

2019. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Orbánfóbiának tartom én azt, ha valaki Orbánt, vagy vele összefüggésbe hozható vezetőt lecserélne bárkire, akár sokkal rosszabbra is, csak mert az illető orbán-ellenesnek határozza meg magát.

Ha igaz is rád ez , becsületedre legyen mondva, hogy teszed ezt a megszokott mocskolódás, személyeskedés, más véleményen lévők fikázása nélkül. Nem igazán vagyok ehhez hozzászokva, már-már zavarba is ejt az efféle ellenzéki hozzáállás. :D

2019. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
71%
Puzsérnak vannak szélsőséges lépései,de komplett bolondnak vagy hazárulónak nem tartom. Ezért vissza fog lépni az éles indulástól,mert varhatóan 2-10%on fog ez az egész múlni,nagyjaból pont azon amennyien leszavaznának rá.
2019. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!