Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Pride miatt félnek,...

Akik a Pride miatt félnek, hogy a gyerekek olyat látnak, amik esetleg zavaróak lehetnek számukra, azok nem félnek, hogy a valóságshowban levő ivás, káromkodás, drogozás, verekedés rosszabb hatással van a porontyra?

Figyelt kérdés
2019. jún. 21. 22:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
48%
Igazad van, a valóságshow is rossz hatással van a gyerekekre. Viszont azt gondolom, hogy minden jóízlésű szülő odafigyel arra, hogy ne nézzen undorító dolgokat a gyereke, így Pride-ot és valóságshow-kat sem nézet vele.
2019. jún. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
70%

Sok nyugati országban a prideon komplett iskolás osztályok is a vonulók között vannak.

Azért, mert a pride még mindig nem a bőrszoknyàs férfiakròl szól, hanem az egyenlő bánásmódròl és a sokszínűségről.

Semmi baja nem lesz egy gyereknek sem, ha toleranciàt tanul.

Egyébként ha belenéztek majd legalább az élő közvetítésbe, 99% normálisan fel lesz öltözve, csak a sajtó ragadja ki az 1%-ot mindig.

Én nem bánom, ha a gyerekem látja a prideot. Legalább ő nem lesz olyan korlátolt, homofòb és rasszista, mint a mostani felnőtt generáció.

2019. jún. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
41%

Látszik milyen mély szellemi sötétségben vannak rengetegen.


Inkább vinnék a gyereküket focihuligánok közé,mint egy melegfelvonulásra.


Szánalom.

Az a baj,hogy a nagy féltés ellenére is,az ilyenek gyerekeiből ugyanolyan birka lesz,mint a szüleiből.

2019. jún. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező,az ilyen emberek maguk is nézik ezeket a valóságshowkat,és maguk is hasonlóak.

Nekik a káromkodás,piálás nem "gáz",otthon is így élnek.

Meg arra nevelik a gyereket,hogy legyen tapló,bunkó mindenkivel,mert így lesz "életképes".


Az ilyen emberek a saját tudatlanságukat,félelmeiket a saját gyerekeikre vetítik.

2019. jún. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
36%

14

És mi köze a "pride"-nak a tolerancia tanulásához? Semmi.

2019. jún. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
69%

17# úgy, hogy az egyenlő jogokròl és egymás elfogadàsàròl szól. Kiàllnak mindenki mellett, akit a társadalom nem fogad el, kirekeszt, jogoktòl foszt meg.

Szerintem nem gond ha a gyerekek is megértik ezeket és már a kis saját szintjükön sem csufolnak valakit azért, mert más mint a többi.

Itthon borzasztó nagy a sötétség, még mindig ott tartunk, hogy a fekete bőrüek alacsonyabb rendűek, a muszlimok tömeggyilkosok, a melegek egyben pedofilok is.. Mindenkit utalunk, aki nem olyan, mint mi magunk. Semmi értelme, ráadásul ilyen szemléletű országban csak idő kérdése, hogy te is sorra kerülj és éppen téged vessen meg, köpjön le mindenki (olyan dolog miatt amiről nem tehetsz és senkinek nem ártasz vele)

2019. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
27%

Valamit ezzel kapcsolatban sose értettem. Ha van bármilyen közterületen történő felvonulás, akkor arra nem vonatkoznak a jogszabályok, vagy mi?

Például közerkölcs megsértése. Nem pont ezek ellen ágáló politikusoknak lenne a feladata és kötelessége a saját maguk által meghozott, alapvető jogszabályok betartatása?

Nem a rendezvény ellen vagyok, hanem csak az adott delikvens irányába kellene intézkedni. Viszont ahogy látom, ezt direkt hagyják, hogy legyen mire mutogatni.

2019. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 LazyJones ***** válasza:
74%
Én mindig félek a pride kapcsán, hogy a gyerekek olyasmiket látnak, amik rossz hatással lehetnek rájuk. Mint pl. a sok beszűkült agyú, homofób, rettegő marhát, akik gyűlölködnek és szidalmaznak mindent, amit nem értenek vagy nem akarnak elfogadni.
2019. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
19%
Nem félek, tudom hogy rossz hatással van rájuk, ezért kéne ezeket a műsorokat is betiltani, úgy mint a prideot. Semmi érteleme...ennyi erővel hetero felvonulás is lehetne...
2019. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
11%

#17

"Nem a rendezvény ellen vagyok, hanem csak az adott delikvens irányába kellene intézkedni. Viszont ahogy látom, ezt direkt hagyják, hogy legyen mire mutogatni."

A baj az, hogy aki fel mer szólalni politikusként az ilyen felvonulásokon tapasztaltakkal szemben, azt azonnal megtámadják, mondván homofób, jogtipró, fasiszta blablabla.

Ma már ott tartunk, hogy azért is ugyanezen jelzőket aggatják egy politikusra ha nem áll oda és nem vonul a pride-on, nem is kell hogy megszólaljon ellene. a meleglobbinak hatalmas az ereje és a képviseltek számarányához képest százszorosnak mutatják a kérdéseket, problémákat.

2019. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!