Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt e értelme ennek az...

Volt e értelme ennek az előválasztósdi mizériának, hogyha kevesebb mint 70, 000 ember vett rajta részt és már most, az eredmény ismerete előtt problémáznak az eredményen?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy valahogy el kéne dönteni, hogy ki hívja ki tarlóst, de simán el is dönthetnék érvek mentén... 1.5 millióan szavazhatnak Budapesten, erre 70,000 szavazatot tudnak összegyűjteni az előválasztásra 3 jelölttel úgy, hogy 6 napon keresztül lehetett szavazni?

Ez legitim?

Vagy ha legitim is, értelme az van e?



2019. jún. 26. 12:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%

#18

Így már érthető és így igazad is van. Köszönöm.

2019. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
23%

#20

Tudod van a bunkó mód, ahogyan te megnyilvánulsz meg van a normális mód, ahogyan #18 megnyilvánult.

Neki válaszoltam ugyanilyen módon, te meg elmehetsz a fenébe.

2019. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
45%

Tudod Takács amilyen a mosdó olyan a törölköző. Azok után, hogy te már többször közölted velem, (sőt bárkivel) mikor elmagyaráztam/tunk neked valamit tényszerűen, hogy közröhej tárgya vagyok, hogy senki sem vesz komolyan, hogy mi ellenzékiek mennyire szánalmasak vagyunk, nos ezek után az a minimum, hogy visszafizetem a "kedvességet", egyébként kérdem én, melyikünket is tiltották ki az oldalról, a bunkósága miatt? Hát igen a te régi Takács Zs5 regisztrációdat úgy tavaly novemberben. Szóval tessék a tükörbe nézni!


De van egy javaslatom! Használd végre azt az izét, ami a koponyádban van, és akkor nem kell mindent neked külön elmagyarázni. Most is megkímélhetted volna magad ettől, ha egy minimálisat gondolkodsz. Te állítólag el tudtál végezni egy vegyészmérnök szakot, na most én ismerek IRL vegyészeket, mint sokkal értelmesebb nálad és nem kell nekik elmagyarázni külön egy BUDAPESTRŐL szóló kérdésnél, hogy ott a BUDAPESTI eredményeket kell nézni, mert nekik ez így összeáll! De te ezt ráadásul rendszeresen csinálod, pont tegnap mikor külön (ami mindenki másnak nyilvánvaló volt) el kellett magyaráznom, hogy nem a 2019-es inflációról van szó, hanem a korábbi három éviről, mert neked ez nem esett le pedig csak három korábbi választ kellett volna ÉRTŐN elolvasni, erre se vagy képes, és ez rendszeresen előfordul.

2019. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
31%

#23

Nagyon szerelmes lehetsz belém, hogy nem tudsz rólam leakadni.

Ahogy tuti nagyon beletaláltam a dolgokba.

Már foglalt vagyok, felesleges a szerelmes leveleket írogatnod nekem. Próbáld meg túltenni magad azon, hogy van aki kijavít, megcáfol és lépj tovább!

2019. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
43%
#16: Az fogja rávenni őket, hogy egyrészt az ő pártjuk is Karácsonyt fogja mostantól támogatni, másrészt rühellik Tarlóst és a fideszt mint a szart, úgyhogy ki lesztek takarítva Budapestről.
2019. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
43%

Tudod Takács ez a fajta poénkodás a ti körötökben lehet működik, én kinőttem belőle. Két dolgot szeretnék tőled: több gondolkodás, több tájékozódás.


és ezek után bónuszként, kicsit kisebb arc.

Csak ennyi és hidd el, nagyon hamar "ki fogok szeretni" belőled...

2019. jún. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem két ok miatt nem volt értelme.

1. Nem fogják betartani az alkut. Már az is cinkes, hogy Kálmán simán szkippelhette az első fordulót.

2. Hiába adjuk össze a százalêkokat, és a pártvezetők is, a választók nem utasíthatóak az alku betartására.

2019. jún. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"Már az is cinkes, hogy Kálmán simán szkippelhette az első fordulót."


Az első forduló egy mszp-p-n belüli választás volt, szóval fel sem merült, hogy ott dk-s küldött legyen.


Az átszavazási hajlandóság magas - például hiába vagyok dk-s, inkább Karácsony,mint Tarlós.

2019. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#28, az átszavazási hajlandóság azoknál magas, akik tudatosan politizálnak.

A magyarok többsége viszont zsigerből, érzelmi alapon

De majd meglátjuk

2019. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#29: Az ellenzéki szavazók jelentős része már tavaly is fegyelmezetten átszavazott az esélyesebb jelöltre. Nyilván még magasabb lesz az átszavazási arány, ha ugyanazt a jelöltet támogatja majd kb. az összes mérhető ellenzéki párt.
2019. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!