Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem érzitek égőnek?

Ti nem érzitek égőnek?

Figyelt kérdés

A Momentum épp csak bekerült az EP-be, máris átlépi az ott kialakult a szabályokat, szokásokat a vétóival.

Csak azért, hogy belpolitikai előnyre tegyen szert.

Most már az egész személyügyi alku inog.



2019. júl. 12. 18:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
63%

A fidesz mikor ugyanezt csinálta csak kutyábbul az nem volt égő?

[link]

2019. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

@19: Ott hibádzik, hogy nem akarok hatalmat szerezni és nem akarom, hogy tönkremenjen Magyarország.

Én is olvastam már olyat mástól, ha lenullázódna Magyarország, akkor bukna a kormány, de még ennél is meredekebb, akasztós, lámpavasas szövegeket is. Ezek szélsőséges megnyilvánulások, amik csak egy-egy hangoskodó egyéntől származnak.

Amit most az ellenzék tesz, az annak a következménye, amit a Fidesz csinált. Ezért nem tudom őket hibáztatni.

Nem kell felülni a Pesti Srácok uszításának, ahogy néhány szélsőséges ellenzéki uszításának sem. Ez hiszti.

Egy másik kérdés alatt felsoroltam több, mint 10 pontot, hogy a többség számára szerintem mivel lehetne élhetőbbé tenni Magyarországot, ezért még azzal sem vádolhatsz, hogy legalábbis bennem nincs meg a jobbító akarat. Engem legalább nem a haszonvágy vezérel.

2019. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
48%

#19: Az nem zavarja az agymosott seggnyaló fideszes fajtádat, hogy 10 éve a fidesz sem támogatta Andor László MSZP-s képviselő biztosi jelölését? Takács, Takács, te semmiből nem tanulsz.

[link]


Kérdező: Nem, nem érzem égőnek, pont azért szavaztam rájuk, hogy ott tegyenek keresztbe ennek a fasiszta bűnbandának, ahol tudnak. Mert a Fidesz nem egyenlő Magyarországgal, bármennyire is ezt hiszik az ilyen Takácshoz hasonló agymosott fideszesek.

2019. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%

"De, hogy arról győzködjék az egész frakciót, hogy ők is rúgják fel a kialakult szokásrendet, miszerint a jelöléseket a frakciók a súlyuk akkor megfelelő arányban adják"

Jó, ez viszont marhaság. A momentum nem azért kampányolt, hogy a néppárt ne kaphasson helyeket, hanem hogy a fidesz ne kaphasson.

A fidesz egyrészt fel van függesztve, másrészt, a 7-es cikkely is a fidesz miatt indult el Magyarország ellen. Íy érthető, hogy épeszű ember előbb szeretné, ha rendezödnének ezek a dolgok a fidesz körül, mielőtt helyeket osztogatnának nekik.

"Mi abban a jó, hogy esetleg hónapokig nem lesz vezetése az EU-nak?-"

Ezen logika alapján szavazzunk meg bármilyen inkompetens idiótát? Legyen inkább 3. vh., mintsem még 2 hónapig ne legyen betöltve az adott pozíciók? Nekem ez a logika "nagyon kicsinyes, provinciális".

2019. júl. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

#24, a Néppárt jelöltje ellen szerveztek bojkottot.

Hogy nem szavazzák meg, hát lelkük rajta.

Nekem így olyan, mint amikor egy cigó család a buszon is folYtatja a megállóban kezdett ordító vitát.

Amúgy meg mindegy a szelet elvetették.

2019. júl. 14. 15:40
 26/28 A kérdező kommentje:

No lám, nem csak magyar probléma:



[link]

2019. júl. 14. 21:19
 27/28 anonim ***** válasza:
83%

"#24, a Néppárt jelöltje ellen szerveztek bojkottot."

Meg tudod mondani, hogy ki volt a néppárt jelöltje? Oh, csak nem az, aki elnézte, hogy leépítik Magyarországon a demokráciát.

Szintén természetes, hogy a fidessszel kollaboráló személyeket nem szavazzák meg. Ahogy természetes az is, hogy azért mert te konkrétan nem raboltad ki a bankot, csak a kocsit vezetted, amivel menekültetek, attól még bűnös vagy.

Remélem érted a párhuzamot.

"Nekem így olyan, mint amikor egy cigó család a buszon is folYtatja a megállóban kezdett ordító vitát."

Ha jól értem, akkor te azt kéred számon, hogy az ellenzékiek, miért az elveik mentén politizálnak az EU-ban is, és miért nem csak itthon.

Hát, ez nem valami meggyőző elvárás.

2019. júl. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Egyébként a Momentumnak (se a liberálisoknak) semmilyen vétója nincs az EP-ben, meg a bizottságokban. Jó lenne, ha tisztában lennél a fogalmak jelentésével, amiket használsz.
2019. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!