Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek mikor tér észhez...

Szerintetek mikor tér észhez a kormany, es vezeti be az elkerulhetetlen korlatozasokat?

Figyelt kérdés
Csehorszagbol nezve a helyzetet eleg megdobbento, hogy bar az otthoni helyzet is csak romlik, pusztan latszatintezkedesek vannak. Szerintetek eljon az a pont, amikor kenytelen lesz bezarni az osszes iskola, etterem, szorakozohely, es kijarasi korlatozast vezetnek be. (Itt Pragaban mar ez a helyzet.)

2020. okt. 26. 22:58
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
66%
Soha. Ha ezt Orbán meglépné az olyan szinten roppantaná meg a gazdaságot, hogy az a '22-es választásokba kerülne neki. Nem nehéz döntés, hogy feláldoz-e pár ezer vagy 10e életet azért, hogy behúzza 2022-t is...
2020. okt. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
53%
Én is külföldön élek, Hollandiában. Általában, normál helyzetben magasztalni szoktam az itteni dolgokat Magyarországgal szemben. Most viszont abszolút fordított a helyzet, a magyar kezelési móddal értek egyet, ellentétben az itteni újbóli lezárásokkal.
2020. okt. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
59%

Már rég feladtam a reményt, hogy itthon bármit is tesznek. Olvashatod, az emberek többségének csak az számít, hogy a saját kis mindennapi életébe senki ne *gasson bele. A legtöbben még a maszk ellen is agitálják a többieket.

Én 80% home officeban vagyok, így kb. a "partvonalról" nézem, mi lesz.

Szerintem min. meg kellene adni a lehetőséget annak, aki komolyan veszi a helyzetet, az védekezhessen; tehát hivatalosan lehetőséget kellene adni a home officra / digitális oktatásra stb. annak, aki akarja, és ahol a munkakör ezt lehetővé teszi.

Aki meg kockáztatni akarja az egészségét / életét meg a rokonaiét / barátaiét, hadd tegye azt!

2020. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
25%
Az eddigi korlátozásokat is el kell törölni. A nagy részük egyáltalán nem fékezi a vírust, a maszkhordásról pl. már egyértelműen kiderült a statisztikák alapján, hogy semmit nem ér. Legjobb esetben is csak késleltetik azt, hogy mindenki elkapja. Még ha annyira félünk is egy náthánál alig komolyabb vírustól, akkor is inkább a nyájimmunitást kellene minél előbb elérni.
2020. okt. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
31%
"Olvashatod, az emberek többségének csak az számít, hogy a saját kis mindennapi életébe senki ne *gasson bele. A legtöbben még a maszk ellen is agitálják a többieket"Igen ,mindenkinek csak egy élete van és neki csak az számít,jogosan!Ha választanod kéne h én haljak meg vagy te gondolom te rögtön önként feláldoznád magad csakhogy én éljek ,mi?kis álszent.Home office-ból könnyű prédikálni de nem mindenkinek olyan haszontalan munkája van amit otthonról is el lehet végezni.A maszkot meg kend a hajadra...
2020. okt. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
73%

14 16-nak:

"mindenkinek csak egy élete van és neki csak az számít,jogosan" - ezzel teljesen egyetértek, ezért sem jogos arra kényszeríteni az embereket, hogy akaratuk ellenére kockáztassák az egészségüket / életüket!

"nem mindenkinek olyan haszontalan munkája van amit otthonról is el lehet végezni" - ezt csak személyeskedő, rossz viccnek szántad, ugye? Ma már rengeteg SZELLEMI munkát el lehet otthonról végezni. Ha neked nem ilyen munkád van, az a jelenlegi helyzetben pech, de akkor meg miért vagy kiakadva a védekezés lehetősége ellen? Most akkor félsz vagy nem? Vagy csak irigy vagy?

2020. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
45%
remélem semmikor
2020. okt. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem 1-2 hét. De ne legyen igazam, én sem örülnék az újabb karanténnak/bezárkózásnak, jó ez ahogy most van.
2020. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
15%
Vasárnap.
2020. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
71%

"a maszkhordásról pl. már egyértelműen kiderült ... Legjobb esetben is csak késleltetik azt, hogy mindenki elkapja."

Pontosan ez a cél! Késleltetni. Hogy mindenki kaphasson egészségügyi ellátást, akinek szüksége van rá.

2020. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!