Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek mikor tér észhez...

Szerintetek mikor tér észhez a kormany, es vezeti be az elkerulhetetlen korlatozasokat?

Figyelt kérdés
Csehorszagbol nezve a helyzetet eleg megdobbento, hogy bar az otthoni helyzet is csak romlik, pusztan latszatintezkedesek vannak. Szerintetek eljon az a pont, amikor kenytelen lesz bezarni az osszes iskola, etterem, szorakozohely, es kijarasi korlatozast vezetnek be. (Itt Pragaban mar ez a helyzet.)

2020. okt. 26. 22:58
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
29%
Hogy tartsak távolságot egy kisebb tanteremben, ha a falakat nem tolhatom arrébb? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
91%

"Szerintem mindenkinek nagy "napernyővel" vagy képzeletbeli napernyővel, kellene közlekedni, és két napernyő sosem érhet össze."

Tavasz óta mondják, hogy tartani kéne a tavolsagot, nem találtál fel semmi újat.

2020. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
76%
26: Nem tudom, melyik törölt kommentre gondolsz. Volt itt egy, ahol valaki szidta a kérdezőt, hogy mit osztja haza az észt Prágából, meg hogy jobb ha ott is marad, mert egy idiótával kevesebb. Nos, ezt én jelentettem. Nekünk külföldön élőknek is ugyanúgy jogunk van véleményt mondani a magyar helyzetről, csakúgy mint más országéról.
2020. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
91%
34-es, nem az volt.
2020. okt. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:
33-as: nem olvastam azt a kommentet.. Szerencsere. Mondjuk ez sokat elmond a legtobb magyarrol. Az meg hogy valaki szerint a Home Office-bol vegzett munka nem munka. Hat csak gratulalni tudok. Ki vancsi vagyok hogy neki milyen munkaja lehet, amit nem tudna akarki mas is elvegezni.
2020. okt. 28. 12:11
 36/59 anonim ***** válasza:
89%
#35 Ne szidjátok egymás munkáját - te se tedd még akkor se ha csak reagálsz így valaki beszólására. Minden munka fontos, akkor is ha könnyebb, akkor is ha nehezebb és akár lehet otthon végezni, akár nem!
2020. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:
Itt nem ez a problema. Hanem hogy sokak irigyek mert egyesek tudnak otthonrol is dolgozni. Az mas kerdes, hogy en eddig csak a home office hatranyait tapasztaltam bar nekem alapbol fontos, hogy legyenek ott emberek es a munka-maganelet teljesen elkulonuljon.
2020. okt. 28. 13:39
 38/59 anonim ***** válasza:
65%

Nekem az a fura (és a dühítő), hogy fél évvel ezelőtt, amikor még csak napi 200 fertőzött volt a MAXIMUM, ezerrel ment a pátoszos ömlengés, hogy “vigyázzunk egymásra”, “maradjanak otthon”.

Most pedig, hogy napról napra dőlnek meg a 2-3 ezres rekordok, már senkit nem érdekel, mennyien hurcolják a vírust, és nem tesznek ellene semmit.

Értem én, hogy “kell a pénz” mindenkinek, de lehet, hogy valaki észrevétlenül, közterületen járkálva lazán kihordja, más meg szó szerint BELEDÖGLIK.

2020. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
34%

13-as nagyon ott van amit irtal. Nalunk lehetne home office de nem engedik! Allami szerv...

Viszont az eü ha elkezd beleroppangatni (intenziv osztalyok tarthatatlanok lesznek es majd vezeto vilaghirre teszunk szert, mint az olaszok tavasszal, akkor lesz szigoritas).

2020. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
14%
Majd karácsony előtt 2 nappal, hogy tönkretegye mindenki karácsonyát
2020. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!