Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek mikor tér észhez...

Szerintetek mikor tér észhez a kormany, es vezeti be az elkerulhetetlen korlatozasokat?

Figyelt kérdés
Csehorszagbol nezve a helyzetet eleg megdobbento, hogy bar az otthoni helyzet is csak romlik, pusztan latszatintezkedesek vannak. Szerintetek eljon az a pont, amikor kenytelen lesz bezarni az osszes iskola, etterem, szorakozohely, es kijarasi korlatozast vezetnek be. (Itt Pragaban mar ez a helyzet.)

2020. okt. 26. 22:58
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
73%
Nem az tenné tönkre, ha a karácsonyt otthon kéne tölteni, hanem az, ami akkor történhet, ha nem lassítjuk a gyorsvonatot, amin ülünk.
2020. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
82%
De azt nem lassíthatjuk mert a gazdaság...
2020. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
19%
Ez a baj, hogy most már csak az számít...
2020. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező, normális választ nem kaptál, csak a két tábort sikerült össze ugrasztanod.

Az ilyen jellegű kérdéseket törölném, csak vitakeltésre jó.

2020. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
60%
Miért baj az, ha vitatkoznak az emberek? Ha nem tennék, meg a kereket se találtuk volna fel.
2020. okt. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
57%

"Szerintem min. meg kellene adni a lehetőséget annak, aki komolyan veszi a helyzetet, az védekezhessen; tehát hivatalosan lehetőséget kellene adni a home officra / digitális oktatásra stb. annak, aki akarja, és ahol a munkakör ezt lehetővé teszi."

Szerintem is lehessen választani. Vannak akik otthonról is tudnak tanulni/dolgozni, és ha csak 20 % otthon van, már kisebb a tumultus pl a közlekedésben, boltokban is jobban eloszlik a tömeg mert van aki nem csúcsidőben megy.

2020. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
24%
#46 Ez a lehetőség most is megvan. A szülőknek joguk van arra hogy a gyereküknél kérvényezzék hogy otthon tanulhassanak, a hiányzások igazolása is sokkal könnyebb. A munkahelyeken meg mindenkinek magának kell elérnie hogy dolgozhasson otthonról.
2020. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
31%

De hogy tanul otthon a gyerek, ha nincs, aki tanítsa, mert a tanárai a többi gyereket a tanteremben oktatják? Ugye nem az a megoldás, hogy a tanár duplán dolgozzon?

Mellesleg abból milyen zűrzavar lenne, ha mondjuk minden második tanár tavtanitani akarna? Ja, nekik erre nincs joguk, csak a fizetetlen szabira, ha nem akarnak bejarni a vírusok közé, akkor semmi gond...

2020. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
14%
Mert vannak vizsgák, felmérők, ha azokat teljesíti a gyerek, mert önállóan kis szülői segítséggel vagy néha osztálytársaktól kérdezve neten, képes elsajátítani az anyagot ebben a helyzetben, akkor minek kelljen becibálni az osztályba. Ugyanez munkahelynél. Nem az a lényeg hogy ott aludjon a számgép előtt a munkahelyén a "dolgozó", látszólag bent legyen, hanem hogy a munkáját elvégezze az adott időre és adott színvonalon.
2020. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
15%
Pl én, konkrétan életemben nem nagyon emlékeztem arra ami órán elhangzott, csak nagyon nagy vonalakban valamire, de otthon nyugi volt, ott a könyv, elolvastam ha már muszáj volt mert jött a dolgozat, és megmaradt ha igazán akartam jól is sikerült. Vannak akiknek működik ez, mert otthon van egy nyugodt helye, ők nyugodtan tanulhatnának otthon, akik meg nem tudnak otthon maradni bemennek az iskolába és máris kisebb a zsúfoltság és rugalmasabb az egész, attól függ kinek hogy megy jobban.
2020. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!