Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hejőszalontán a jobbik áramot...

Hejőszalontán a jobbik áramot lopott. Etikus ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 16:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
46%

A Jobbiknak a helyi lakosok engedték meg,hogy használják a konnektorokat,és a Jobbik készséggel kifizeti a számlát,ha kell.Lopás ténye tehát NEM áll fenn.


Tényleg ez az ami felháborít egyeseket,és nem az,hogy ugyanabban a faluban megöltek nemrég egy teljesen ártatlan és védtelen ötvenéves asszonyt???

2011. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
35%

"Tényleg ez az ami felháborít egyeseket,és nem az,hogy ugyanabban a faluban megöltek nemrég egy teljesen ártatlan és védtelen ötvenéves asszonyt???"


És az nem érdekel senkit, hogy nem is helyi lakos volt? Akkor meg mit vonulgatnak?

2011. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
42%

"A Jobbiknak a helyi lakosok engedték meg,hogy használják a konnektorokat,és a Jobbik készséggel kifizeti a számlát,ha kell.Lopás ténye tehát NEM áll fenn. "


Én megengedem a szomszédomnak, hogy ellopja a kocsidat az éjjel, és ha kell ki is fizeti ha összetöri. De ezt nem tőled kellett volna elkérnie? Mi közöm van nekem a te kocsidhoz és én milyen jogon adom kölcsön bárkinek is? Ez nem lopás?

2011. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
21%

"És az nem érdekel senkit, hogy nem is helyi lakos volt? Akkor meg mit vonulgatnak?"


pontosítanék az első számú vádlott nem helyi lakos

2011. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
31%

Figyu!Tedd a szívedre a kezed és utána tedd csak be az egyenlőségjelet a két esemény közé:


megöltek egy ártatlan embert


elhasználtak 3 kw áramot,úgy hogy mindenki tudott róla

2011. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
17%
rátettem bűn és bűn között különbség? nem tudom...
2011. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
31%

Így van.Neked is nyilván mindegy,hogy valaki eltulajdonítja egy csomag gyufádat,vagy élve megnyúz...


Innenstől kezdve szerintem nincs miről beszélgetnünk.

2011. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
72%
És az erkölccsel mi van? A Jobbik játssza a nagy tisztességest, közbe pedig áramot lop? Nem a cigányok állítják, hogy ők szentek.
2011. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
26%

Tőlem folytathatod,de csak magadat járatod le ezzel:)


Ha már áramlopásnál tartunk:


[link]


Milyen érdekes...erről nem számolt be a fősodratú média.Nyilván teljesen véletlen.

2011. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
60%
De ha úgy gondolod legyen a gyilkosság súlyosabb bűn. Ellenben a cél nem szentesíti az eszközt.
2011. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!